Etui, pokrowce, schowki dla waporyzatorów

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 27

Ustaw kierunek malejący
  1. Skrzynka, etui Vapesuite - Crafty/Crafty+
    Skrzynka, etui Vapesuite - Crafty/Crafty+
    Special Price 79,00 zł Regular Price 89,00 zł
na stronę

Etui, pokrowce i schowki dla waporyzatorów są to różnego rodzaju akcesoria służące do przechowywania i ochrony waporyzatorów. Niektóre waporyzatory ze względu na swoją budowę, posiadają często wrażliwe komponenty takie jak szło, które wymagają odpowiedniej ochrony podczas przechowywania i transportu.

Spośród tych akcesoriów możemy wyróżnić np. silikonowe etui dla waporyzatorów przenośnych, które w głównej mierze mają za zadanie chronić całą obudowę urządzenia przez uszkodzeniami.

W ofercie znajdują się także całe skrzynki dla waporyzatorów oraz niezbędnych akcesoriów jak np. grinder, dodatkowe ustniki czy ładowarka.

Dostępne są także różnego rodzaju mniejsze schowki np. magnetyczne drewniane etui dla butanowych waporyatorów z serii DynaVap.

Wszystkie te produkty mają na celu zapewnienie bezpiecznego i wygodnego przechowywania waporyzatorów, zarówno w domu, jak i w podróży. Przy wyborze etui, pokrowca lub schowka dla waporyzatora należy wziąć pod uwagę rozmiar i model urządzenia, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie i ochronę.