DaVinci

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
 1. DaVinci MIQRO-C
  DaVinci MIQRO-C
  As low as 499,00 zł
 2. DaVinci IQ
  DaVinci IQ
  Special Price 739,00 zł Regular Price 789,00 zł
 3. DaVinci IQC
  DaVinci IQC
  Special Price 899,00 zł Regular Price 949,00 zł
 4. DaVinci IQ2
  DaVinci IQ2
  Special Price 939,00 zł Regular Price 999,00 zł
na stronę

DaVinci — jak sama nazwa wskazuje, założyciele firmy zainspirowali się osiągnięciami wielkiego Leonarda DaVinci i nadali taką oto nazwę swojej działalności. Jak sami piszą na facebookowym profilu, chcą zrewolucjonizować świat waporyzacji. Być może w końcu im się to udało, gdyż w tym roku światło dzienne ujrzało ich najnowsze dziecko, innowacyjny waporyzator przenośny o nazwie IQ. Firma DaVinci przykłada się starannie przy projektowaniu nowych urządzeń, tym samym stawiając nie na ilość, ale na jakość. Dlatego w ich dorobku nie znajdziemy może zbyt wielu modeli, ale za to każdy z nich jest dobrze przemyślany i niewątpliwie wart zakupu.

Vaporizer DaVinci IQ to najnowszy model tego producenta. Ten inteligentny vaporizer może być sterowany przy pomocy dedykowanej aplikacji na systemy iOS i Android. DaVinci IQ to waporyzator, dzięki któremu uzyskasz maksymalny smak suszu i koncentratów. Posiada również specjalną komorę na aromatyczne mieszanki. Zamiast wyświetlacza zastosowano tu 51 diod LED, które dostarczają informacji o stanie urządzenia, m.in. wyświetlają temperaturę czy poziom baterii. Dodatkowy atut, jaki posiadają waporyzatory DaVinci IQ to wymienny akumulator 18650 o pojemniści 3500mAh.

Po DaVinci IQ przyszła pora na coś nowego. Tym okazał się model MIQRO, który bezpośrednio nawiązuje do swojego starszego i większego brata. MIQRO jest o 33% mniejszy i aż 40% lżejszy od modelu IQ. Te vaporizery od DaVinci posiadają także wymienne ogniwo, lecz mniejszego typu, w tym wypadku 18350 o pojemności 900mAh. Są one dostępne aż w 5 wersjach kolorystycznych. Producent wydał również bogatszą wersję pod nazwą DaVinci MIQRO Explorer's Collection — takie waporyzatory posiadają między innymi dodatkowy akumulator, brelok, kartę grinder, etui i jeszcze kilka innych drobiazgów.

Najnowszy model przenośny to IQ2 — poprawiona wersja bazująca na pierwotnym modelu IQ. DaVinci IQ2  — poprawiona wersja bazująca na pierwotnym modelu IQ.DaVinci IQ2 to vaporizery, w których powiększono przepływ powietrza w ustniku i poprawiono klapkę baterii. Nowy model jest teraz łatwiejszy w czyszczeniu komory i pokrywy górnej.


Oficjalna strona DaVinci — www.davincivaporizer.com