Sticky Brick Labs

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Sticky Brick Labs to amerykańska firma, która słynie z produkcji waporyzatorów butanowych.

Wapoyzatory firmy Sticky Brick są wykonane z różnych gatunków drewna. Nazwa Sticky Brick to nic innego jak "lepka/klejąca cegła". Biorąc do ręki dowolony model vaporizera Sticky Brick, właśnie tak to dokładnie wygląda. Wszystkie modele wykonane są w głównej mierze z drewna, szkła oraz magnesów. Są jak cegiełki które łączą się ze sobą za pomocą silnych magnesów neodymowych. 

Waporyzatory Sticky Brick są przeznaczone raczej dla osób doświadczonych, które chcą do maksimum wykorzstać potencjał waporyzowanych ziół. Ze względu na brak stabilizacji temperatury, potrzeba pewnej wprawy aby móc dobrze korzystać z tego typu sprzętu. Od niedawna w sprzedaży są obecne tzw. Restrictor Disc - dyski ograniczające. Umieszczane pod dyszą ognia, zapobiegają nadmiernemu rozgrzewaniu i przypadkowemu przypaleniu ziół.

Flagowowy model to Sticky Brick Original - największa, raczej stacjonarna jednostka ze względu na swoje gabaryty. Składa się z 3 drewnianych elementów oraz dużego szklanego ustnika oraz szklanej dyszy ogniowej. Sticky Brick OG jest najłatwiejszy w obsłudze, dzięki długiej ścieżce pary oraz długiemu ustnikowi, bez problemu widzimy gęstość waporyzowanej pary i jesteśmy w stanie odpowiednia dozować ogień oraz operować sprzęgłem.

Sticky Brick Junior to genialny model przenośny. Został zaprojektowany tak, aby móc go w wygodny i bezpieczny sposób zabierać wszędzie tam gdzie tylko chcemy. Wszystkie szklane elementy są dobrze zabezpieczone przez drewnianą pokrywę. Sticky Brick Junior jest trudniejszy w obsłudze, gdyż szklane elementy oraz ścieżka pary są tutaj krótsze, przez co trzeba uważać podczas waporyzacji aby nie przypalić suszu. Z pomocą przychodzą dyski ograniczające - restrictor discs, które pasują do wszystkich modeli Sticky Brick.

Flip Brick to model przeznaczony do używania z filtracją wodną. Nowy model Flip Brick 2019 został nieco przeprojektowany względem swojej pierwotnej wersji. Drewniana obudowa jest większa, szklany adapter oraz dysza ognia również są dłuższe, co pozytywnie wypływa na jakość produkowanej pary. W Flip Brick 2019 w zestawie znajdziemy 2 dyski ograniczające, wiec teraz korzystanie z nowego modlu 2019 jest sporo łatawiejsze niż dawniej.

Oficjalna strona Sticky Brick Labs - www.stickybricklabs.com