Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Vaporizery (waporyzatory) przenośne

Vaporizery, waporyzatory przenośne z wbudowaną stabilizacją temperatury oraz waporyzatory manualne. Najbardziej popularne urządzenia służące do waporyzacji.

Dzięki stabilizacji temperatury nie przypalają materiału. Ich użytkowanie jest niezwykle wygodne, proste i efektywne. W zależności od danego modelu oferują waporyzację suszu, wosku czy olejku. Jest to największa grupa tego typu urządzeń, różniących się między sobą wyglądem, budową elementów grzewczych i opcjami ustawień.

Aby ułatwić wybór i móc szybko oraz łatwo porównać ze sobą vaporizery przenośne przygotowaliśmy proste obrazkowe zestawienia najważniejszych cech danych modeli. Znajdziemy tam między innymi takie informacje jak: pojemność baterii, czas działania, zakres temperatur oraz inne parametry. Dzięki temu wybór odpowiedniego waporyzatora będzie naprawdę łatwy.

Konwekcyjne waporyzatory przenośne

Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić waporyzatory przenośne działające na konwekcję. Dzięki niej susz jest ogrzewany tylko przez powietrze – nie styka się z rozgrzaną powierzchnią komory. Zaletą takich urządzeń jest m.in. doskonale wyczuwalny smak mieszanki wybranej przez klienta.

Niektóre przenośne waporyzatory na konwekcję są wyposażone w komorę ceramiczną 360℃, w których susz jest ogrzewany z każdej strony, co przekłada się na dokładne odparowywanie substancji. Wiele modeli charakteryzuje oświetlenie LED, a także ekran informujący o stanie baterii oraz temperaturze – to przydatne udoskonalenia, które m.in. zwiększają przyjemność czerpaną z używania waporyzatora.

Vaporizery do 300zł i Vaporizery w przedziale 300-600zł

96 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

96 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący