Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Vaporizery, waporyzatory stacjonarne to urządzenia przeznaczone do użytku domowego. Do funkcjonowania wymagają podłączenia zasilania z gniazdka elektrycznego, gdyż w odróżnieniu od waporyzatorów przenośnych nie posiadają wbudowanej baterii. Waporyzator stacjonarny Arizer (czy Volcano) jest droższy niż waporyzator przenośny, jednak zawiera stabilizację temperatury, dzięki czemu jego użytkowanie jest bardzo komfortowe, a sama waporyzacja – efektywna.

Często oprócz bezpośredniego wytwarzania i inhalacji pary, Volcano oraz Arizer (waporyzator stacjonarny) posiadają opcję gromadzenia jej w specjalnych balonach, z których możliwa jest inhalacja w późniejszym czasie.

Waporyzatory stacjonarne – funkcje

Wybierając vaporizer stacjonarny na przykład z edycji Volcano, warto zwrócić uwagę na regulację temperatury. Niektóre waporyzatory, takie jak Arizer V-Tower stacjonarny, dają możliwość jej zmiany z dokładnością jednego stopnia Celsjusza, co pozwala precyzyjnie dostosowywać działanie urządzenia względem rodzaju suszu czy preferencji użytkownika.

Volcano waporyzatory stacjonarne są sterowane za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Volcano Hybrid czy też Arizer V-Tower vaporizer stacjonarny to produkty, które zawierają dodatkowe udogodnienia, np. w postaci obrotowego węża, który ułatwia korzystanie z tych urządzeń w grupie – przypomina to wspólne palenie z sziszy.

12 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

12 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący