Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Vaporizery, waporyzatory stacjonarne to urządzenia przeznaczone do użytku domowego. Do funkcjonowania wymagają podłączenia zasilania z gniazdka elektrycznego, gdyż w odróżnieniu od waporyzatorów przenośnych nie posiadają wbudowanej baterii. Waporyzatory tego typu są droższe od waporyzatorów przenośnych, jednak zawierają stabilizację temperatury, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe, a sama waporyzacja – bardzo efektywna.

Często oprócz bezpośredniego wytwarzania i inhalacji pary vaporizery stacjonarne posiadają opcję gromadzenia jej w specjalnych balonach, z których możliwa jest inhalacja w późniejszym czasie.

Waporyzatory stacjonarne – funkcje

Wybierając vaporizer, warto zwrócić uwagę na regulację temperatury. Niektóre waporyzatory stacjonarne dają możliwość jej zmiany z dokładnością jednego stopnia Celsjusza, co pozwala precyzyjnie dostosowywać działanie urządzenia względem rodzaju suszu czy preferencji użytkownika.

Innym udoskonaleniem jest funkcja automatycznego wyłączania waporyzatora, dzięki której można zaoszczędzić energię po zakończonym użytkowaniu sprzętu. Najbardziej zaawansowane vaporizery stacjonarne zawierają dodatkowe udogodnienia, np. w postaci obrotowego węża, który ułatwia korzystanie z urządzenia w grupie – przypomina to wspólne palenie z sziszy.

7 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

7 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący