Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
 1. Tetra Hydro
  Tetra Hydro
  As low as 199,00 zł
 2. Tetra Magnum - Walnut
  Tetra Magnum - Walnut
  Special Price 419,00 zł Regular Price 489,00 zł
 3. Arizer V-Tower
  Arizer V-Tower
  499,00 zł
 4. Arizer Extreme-Q 6.0
  Arizer Extreme-Q 6.0
  Ocena:
  100%
  Special Price 549,00 zł Regular Price 632,00 zł
 5. Arizer XQ2
  Arizer XQ2
  Special Price 899,00 zł Regular Price 1 099,00 zł
 6. Plenty - Storz & Bickel
  Plenty - Storz & Bickel
  Special Price 915,00 zł Regular Price 1 078,26 zł
 7. Herborizer XL System
  Herborizer XL System
  As low as 1 199,00 zł
 8. Zenco Duo
  Zenco Duo
  As low as 1 274,00 zł
 9. Herborizer Ti System
  Herborizer Ti System
  As low as 1 299,00 zł
 10. Volcano Classic
  Volcano Classic
  As low as 1 379,00 zł
 11. Volcano Hybrid
  Volcano Hybrid
  As low as 2 019,00 zł
 12. Volcano Medic 2
  Volcano Medic 2
  2 499,00 zł
na stronę

Waporyzatory stacjonarne to urządzenia przeznaczone do użytku domowego. To rozwiązanie skierowane do wszystkich tych, których nie interesują półśrodki! Waporyzator stacjonarny Arizer wymaga zasilania z gniazdka elektrycznego, gdyż – w odróżnieniu od waporyzatorów przenośnych – nie posiada on wbudowanej baterii. Szczególnie polecamy waporyzatory stacjonarne Arizer i Volcano. Sprzęt ten jest droższy niż urządzenia przenośne, jednak umożliwia on stabilizację temperatury, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo komfortowe, a sama waporyzacja – niezwykle efektywna.

Oprócz bezpośredniego wytwarzania i inhalacji pary, Volcano oraz Arizer (waporyzator stacjonarny) posiadają opcję gromadzenia jej w specjalnych balonach, z których możliwa jest inhalacja w późniejszym czasie.

Waporyzatory stacjonarne – funkcje

Wybierając vaporizer stacjonarny, na przykład z edycji Volcano, warto zwrócić uwagę na regulację temperatury. Niektóre waporyzatory, takie jak stacjonarny Arizer V-Tower, zapewniają możliwość jej zmiany z dokładnością do jednego stopnia Celsjusza. Tego typu rozwiązanie pozwala precyzyjnie dostosowywać działanie urządzenia względem rodzaju suszu czy preferencji użytkownika.

Sprzedawane w serii Volcano waporyzatory stacjonarne są sterowane za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Volcano Hybrid czy też vaporizer stacjonarny Arizer V-Tower to produkty, które zawierają dodatkowe udogodnienia, np. w postaci obrotowego węża, który umożliwia wapowanie w grupie – przypomina to wspólne palenie z sziszy.

Wybierz najbardziej efektywne rozwiązanie – postaw na stacjonarny waporyzator Arizer z serii V–Tower lub Extreme–Q

Waporyzator stacjonarny firmy Arizer to gwarancja produktu najwyższej jakości! Urządzenia te skierowane są do tych, którzy oczekują wyjątkowych doznań smakowych i aromatycznych. Dzięki nim możesz w pełni delektować się podgrzewanym suszem! Vaporizer stacjonarny Arizer V-Tower z pewnością spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz trwałego i efektywnego produktu. Umożliwiający wapowanie w grupie obrotowy wąż sprawdzi się na każdej imprezie. Z kolei Arizer Extreme–Q vaporizer stacjonarny urzeka designem i funkcjonalnością. Ten stacjonarny waporyzator sprawdzonej firmy Arizer posiada kilka trybów użytkowania, które pozwalają cieszyć się suszem na różne sposoby.