Focusvape

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Focusvape - jest to młoda firma z Hong Kongu, której pierwsze produkty ujrzały światło dzienne w 2016. W swoim dorobku nie posiadają wielu modeli jednak ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną. W ich ofercie możemy znaleźć vaporizer o takiej samej nazwie - Focusvape, a tak że bardziej zaawansowaną odmianę Focusvape Pro.

Vaporizer Focusvape to najtańsze urządzenie z rodziny Focusvape. Przenośny waporyzator z wymiennym akumulatorkiem 18650 o klasycznym podłużnym kształcie. Zostosowano tu ceramiczną komorę na susz oraz gniazdo microUSB służące do ładowania baterii. Focusvape posiada 6 predefiniowanych ustawień temperatury w zakresie 160-220°C.

Focusvape Pro to bardziej zaawansowany model vaporizera przenośnego. W tym modelu zakres temperatur to 80-240°C, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi OLED mamy pełną kontrolę i możliwość ustawienia temperatury z dokładnością co 1°C.  Focusvape Pro posiada także 3 stopniową regulację przepływu powietrza oraz wbudowaną wibrację. Zestaw Focusvape Premium Pro jest wzbogacony o dodatkową wodną nakładkę filtrującą tzw. bubbler.

 

Oficjalna strona Focusvape EU - focusvape.eu