Focusvape

Focusvape - jest to młoda firma z Hong Kongu, której pierwsze produkty ujrzały światło dzienne w 2016. W swoim dorobku nie posiadają wielu modeli jednak ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i przystępną ceną. W ich ofercie możemy znaleźć vaporizer o takiej samej nazwie - Focusvape, a tak że bardziej zaawansowaną odmianę Focusvape Pro. Ich flagowym produktem jest model Focusvape Adventurer. Najnowszym modelem jest Focusvape Tourist. Co ciekawe, wszystkie vaporizery tego producenta posiadają wymienne akumulatorki.

Vaporizer Focusvape to najtańsze urządzenie z rodziny Focusvape. Przenośny waporyzator z wymiennym akumulatorkiem 18650 o klasycznym podłużnym kształcie. Zostosowano tu ceramiczną komorę na susz oraz gniazdo microUSB służące do ładowania baterii. Focusvape posiada 6 predefiniowanych ustawień temperatury w zakresie 160-220°C.

Focusvape Pro to bardziej zaawansowany model vaporizera przenośnego. W tym modelu zakres temperatur to 80-240°C, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi OLED mamy pełną kontrolę i możliwość ustawienia temperatury z dokładnością co 1°C. Focusvape Pro posiada także 3 stopniową regulację przepływu powietrza oraz wbudowaną wibrację. Zestaw Focuvape Premium Pro jest wzbogacony o dodatkową wodną nakładkę filtrującą tzw. bubbler.

Focusvape Adventurer to świetny vaporizer przenośny z chowanym wewnątrz bubblerem. Posiada ekran OLED, możliwość kontroli temperatury w zakresie 80-240°C oraz ceramiczną komorę. Jak wszystkie modele Focusvape, Adventurer wyposażony zostałwymienny akumulatorek 18650 który możemy ładować przez wbudowane gniazdo microUSB.

Focusvape Tourist. to najnowszy model vaporizera który oprócz waporyzacji suszu poradzi sobie również z wszelkimi koncentratami takimi jak olejki, woski itp. Zakres obsługiwanych temperatur dla suszu 80–240°C a dla koncentratów 240-450°C. Focusvape Tourist. wysposażony jest w ekran OLED, ceramiczną komorę, wymienny akumulatorkiem 18650 oraz gniazdo microUSB. W zestawie z Focusvape Tourist. otrzymujemy również szklane nasadki filtrujące, jedna dla suszu, druga dla koncentratów.

Oficjalna strona Focusvape - www.focus-vape.com 

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista