Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

DynaVap

DynaVap

DynaVap to amerykańska firma, specjalizująca sięw produkcji wysokiej klasy waporyzatorów butanowych. Są to bardzo małe urządzenia pozbawione jakiejkolwiek elektroniki. Ich kształt przypomina zwykłą lufkę. Aby móc z nich waporyzować potrzebne jest zewnętrzne źródło ognia jak np. zapalniczka żarowa czy mały palnik. Waporyzatory DynaVap są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów takich jak jak stal, tytan, drewno czy szkło. Dzięki temu jakość i ilość otrzymywanej pary podczas procesu waporyzacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie modele DynaVap są bardzo precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

DynaVap VapCap M 2020 - najnowszy model 2020 roku. M 2020 został przeprojektowany. Komora - tzw. Tip posiada nowy kształt oraz posiade regulację głębokości sitka, tak jak w topowych modelach. Końcówka - Cap, także została zmieniona i posiada dodatkowe wgłębienia które stabilnie trzymają się komory. Nowe sprzęgło składa się teraz z dwóch osobnych otworów, dzięki temu łatwiej możemy kontrolować przepływ powietrza. Nowe body posiada bardziej ergonomiczne nacięcia. Ustnik pasuje teraz do filtracji wodnej ze szlifem 10 mm.

DynaVap VapCap M 2019 - model z 2019 roku, podstawowy model z całej gamy waporyzatorów od DynaVap. Został on w całości wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i niezawodny. Jego całkowita długość to zaledwie 92 mm.

Innym modelem od DynaVap jest OmniVap Titatnium - waporyzator zrobiony całkowicie z tytanu. Jedynym elementem wykonanym ze stali nierdzewnej jest zatyczka. W ofercie dostępny jest także dłuższy model, który ma 109 mm długości, OmniVap Titanium XL.

 

Oficjalna strona DynaVap - www.dynavap.com

45 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

45 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący