DynaVap

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 58

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. -10%
    DynaVap VapCap - spirala chłodząca 4 mm
    Regular Price 39,00 zł Special Price 34,99 zł
  2. -10%
    DynaVap Omni - spirala chłodząca 3,5 mm
    Regular Price 39,00 zł Special Price 34,99 zł
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 58

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

DynaVap to amerykańska firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy waporyzatorów butanowych. Są to bardzo małe urządzenia pozbawione jakiejkolwiek elektroniki. Ich kształt przypomina metalową lufkę. Aby móc z nich waporyzować potrzebne jest zewnętrzne źródło ognia jak np. zapalniczka żarowa czy mały palnik. Waporyzatory DynaVap są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów takich jak jak stal, tytan czy drewno. Dzięki temu jakość i ilość otrzymywanej pary podczas procesu waporyzacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie modele DynaVap są bardzo precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

DynaVap VapCap B to najnowszy (budżetowy) model z 2022 roku. Mamy tu do czynienia z całkiem świeżą konstrukcją. The "B" został wyposażony w zupełnie nowy Tip (komorę) ze stali nierdzewnej o pomniejszonej pojemności w porównaniu do wszystkich poprzednich modeli. Co za tym idzie, nowy VapCap B jest jeszcze bardziej oszczędny - komora pomieści około 0,05 g suszu. Zdecydowano się także na zastosowanie silikonowego body. Wcześniejsze modele VapCap M posiadały body wykonane ze stali nierdzewnej. Silikonowe body posiada dodatkowo szlif 10 mm który możemy zastosować razem z dowolnym filtrem wodnym.

DynaVap VonG 2021 i VonG (i) Titanium 2022 - to modele klasy premium, przeznaczone głównie do używania z filtracją wodną. Oba posiadają szlify 10 i 14 mm kompatybilne z większością bongosów, bubblerów i innych filtrów wodnych. Modele te różnią się jedynie między sobą samym body, gdyż tańszy model VonG 2021 posiada body drewniane, natomiast droższy VonG (i) Titanium 2022, jak sama nazwa wskazuje ma body wykonane z tytanu. Po za tym w obu modela również komora czyli tzw. Tip jest tytanowa.

DynaVap Omni 2021 to topowy model z całej rodziny waporyzatorów od DynaVap. Wykonany jest praktycznie w całości z tytanu, oprócz samej końcówki (Capa) które jest stalowa, niezależnie od wybranego modelu. Vaporizer Omni 2021 posiada ustawianą regulację przepływu powietrza. Dzięki obrotowemu ustnikowi możemy precyzyjnie dostosować ilość świeżego powietrza dostarczanego podczas procesu waporyzacji. Tytan gwarantuje szybkie nagrzewania oraz chłodzenie w porównaniu do stali a jednocześnie jest bardzo lekki.

KLIKNIJ NA OBRAZEK I ZOBACZ NAJNOWSZY VAPCAP B

Vapcap B

 

Oficjalna strona DynaVap -www.dynavap.com