DynaVap

DynaVap to amerykańska firma, specjalizująca sięw produkcji wysokiej klasy waporyzatorów butanowych. Są to bardzo małe urządzenia pozbawione jakiejkolwiek elektroniki. Ich kształt przypomina zwykłą lufkę. Aby móc z nich waporyzować potrzebne jest zewnętrzne źródło ognia jak np. zapalniczka żarowa czy mały palnik. Waporyzatory DynaVap są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów takich jak jak stal, tytan, drewno czy szkło. Dzięki temu jakość i ilość otrzymywanej pary podczas procesu waporyzacji stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie modele DynaVap są bardzo precyzyjnie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

DynaVap VapCap M 2020 - najnowszy model 2020 roku. M 2020 został przeprojektowany. Komora - tzw. Tip posiada nowy kształt oraz posiade regulację głębokości sitka, tak jak w topowych modelach. Końcówka - Cap, także została zmieniona i posiada dodatkowe wgłębienia które stabilnie trzymają się komory. Nowe sprzęgło składa się teraz z dwóch osobnych otworów, dzięki temu łatwiej możemy kontrolować przepływ powietrza. Nowe body posiada bardziej ergonomiczne nacięcia. Ustnik pasuje teraz do filtracji wodnej ze szlifem 10 mm.

DynaVap VapCap M 2019 - model z 2019 roku, podstawowy model z całej gamy waporyzatorów od DynaVap. Został on w całości wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i niezawodny. Jego całkowita długość to zaledwie 92 mm.

Innym modelem od DynaVap jest OmniVap Titatnium - waporyzator zrobiony całkowicie z tytanu. Jedynym elementem wykonanym ze stali nierdzewnej jest zatyczka. W ofercie dostępny jest także dłuższy model, który ma 109 mm długości, OmniVap Titanium XL.

 

Oficjalna strona DynaVap - www.dynavap.com

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 52

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. -26%
    DynaBox Holder THC - magnetyczna podstawka dla DynaVap
    Regular Price 39,00 zł Special Price 29,00 zł
  2. -28%
    DynaBox Debowler - DynaVap VapCap
    Regular Price 118,00 zł Special Price 85,00 zł
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 52

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista