Arizer

Arizer to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do aromaterapii — waporyzatorów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ontario, w Kanadzie. Wszystkie urządzenia sygnowane logo Arizer charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy.

Pierwszym wykonanym przez firmę waporyzatorem był bardzo znany i ceniony do dziś model Solo. Powstał on w 2011 roku, po niemal 3 latach planowania. W swoim dorobku kanadyjska firma posiada również inne bardzo udane i popularne modele, takie jak: przenośny Air oraz stacjonarne V-Tower i Extreme Q.

Najnowszym urządzeniem wyprodukowanym przez tę firmę jest vaporizer Arizer Solo 2, następca kultowego i dobrze znanego modelu Arizer Solo. Wiele elementów zostało dopracowanych względem poprzednika. Nowy produkt firmy Arizer, vaporizer Solo 2 został wzbogacony o wyświetlacz OLED, który oferuje takie funkcje jak zmiana ustawień jasności czy zaprogramowanie czasu automatycznego wyłączenia urządzenia. Poprawiono również czas oczekiwania na nagrzanie. Vaporizer Solo 2 podgrzewa susz w zaledwie trzydzieści sekund. Wbudowany akumulator zapewnia aż do trzech godzin ciągłej pracy.

Waporyzator Arizer Air to przenośny model dla osób, które cenią sobie wytrzymałą baterię. Arizer Air posiada wymienny akumulatorek typu 18650, który wystarcza na co najmniej 60 minut działania. Urządzenie posiada pięć różnych ustawień temperatury, a ceramiczna komora zapewnia czyste doznania smakowe. W zestawie z Arizer Air otrzymujemy praktyczne materiałowe etui, które pozwala na przenoszenie urządzenia choćby przy pasku od spodni. Następcą tego modelu jest udoskonalony vaporizer Arizer Air 2.

Całkiem nowym modelem, który pojawił się niemal równocześnie z Air 2 i Solo 2, jest waporyzator Arizer Go, potocznie zwany ArGo. Model ten wyróżnia się całkiem innym designem w porównaniu do poprzednich urządzeń tego producenta. ArGo także posiada wymienny akumulatorek typu 18650, a parametry techniczne urządzenia praktycznie nie różnią się w stosunku do pozostałych modeli.

Vaporizery Arizer V-Tower i Arizer Extreme Q to urządzenia stacjonarne. Oba modele są bardzo podobne do siebie, z jedną różnicą — model Extreme Q, w przeciwieństwie do V-Tower, posiada wbudowany wentylator, dzięki któremu możliwe jest używanie balonów inhalacyjnych. W modelu V-Tower nie możemy gromadzić pary z podgrzanych ziół, więc waporyzacja odbywa się na bieżąco przy użyciu węża, jak w tradycyjnej sziszy. Extreme Q posiada dodatkowo pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu obsługa tego waporyzatora jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Vaporizer Arizer V-Tower i Extreme Q to godne polecenia vaporizery stacjonarne. Ich odpowiednikami są droższe urządzenia niemieckiego producenta Storz & Bickel.

Akcesoria do waporyzatorów Arizer

Do modeli Arizer przeznaczona jest cała gama akcesoriów i części zamiennych. Oprócz wspomnianych wcześniej etui, które pozwalają ochronić urządzenie przed uszkodzeniem, dostępne są także plastikowe nasadki ustnika. W chwili zbytniego nagrzania szklanej końcówki, skutecznie chronią one użytkownika przed poparzeniem. Przydatnym gadżetem jest również pilot, który pozwala wybierać ustawienia w dedykowanym waporyzatorze stacjonarnym. Wśród części zamiennych warto wymienić balony, ustniki i węże, które przydadzą się, gdy oryginalne elementy ulegną zużyciu.

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 46

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. NOWOŚĆ
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 46

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista