Arizer

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 51

Ustaw kierunek malejący
 1. Arizer Air SE
  Arizer Air SE
  As low as 449,00 zł
 2. Arizer V-Tower
  Arizer V-Tower
  499,00 zł
 3. ArGo
  ArGo
  Special Price 615,00 zł Regular Price 699,00 zł
 4. Arizer Extreme-Q 6.0
  Arizer Extreme-Q 6.0
  Ocena:
  100%
  Special Price 549,00 zł Regular Price 632,00 zł
 5. Arizer Solo 2
  Arizer Solo 2
  As low as 675,00 zł
 6. Arizer Air MAX
  Arizer Air MAX
  864,40 zł
 7. Arizer XQ2
  Arizer XQ2
  Special Price 899,00 zł Regular Price 1 099,00 zł
 8. Arizer Solo 2 MAX
  Arizer Solo 2 MAX
  1 140,00 zł
 9. Arizer Solo 3
  Arizer Solo 3
  1 449,00 zł
na stronę

Arizer to Kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do aromaterapii – waporyzatorów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ontario w Kanadzie. Wszystkie urządzenia Arizer charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy.

Pierwszym produktem firmy był bardzo znany i ceniony do dziś model Solo. Powstał on w 2011 roku, po niemalże 3 latach planowania. W swoim dorobku firma Arizer posiada również inne bardzo udane i popularne modele, takie jak: przenośny Air oraz stacjonarne V-Tower i Extreme Q. Kolejno potem powstały takie modele jak Arizer Solo 2, Air 2 nawiązujące do swoich poprzedników oraz całkiem nowa konstrukcja - ArGO.

Najnowszym modelem przenośnym wyprodukowanym przez firmę Arizer jest model Arizer Air Max, który nawiązuje bezpośrednio do wcześniejszego modelu Air 2. Nowy model jest bardzo podobny do swojego poprzednika, z tym że jest nieco większy. Akumulator 18650 zastąpiono większym ogniwem typu 26650, który będzie zasilał urządzenie przez dłuższy czas. Air Max posiada również wyświetlacz OLED oraz wszystkie ustawienia i funkcje jakie są dostępne w modelu Air 2. Nowością jest zastosowanie nowej ceramicznej grzałki oraz powiększonej komory na susz. W zestawie znajdziemy także szklany adapter na szlif 14mm do filtracji wodnej. Warto dodać że Air Max posiada złącze USB-C służące do ładowania akumulatora, a dodatkowym atutem jest możliwość korzystania w z waporyzatora podczas jego ładowania.

Arizer XQ2 (Extreme Q2) - tak nazywa się najnowszy model waporyzatora stacjonarnego i bezpośredni następca znanego i cenionego modelu Extreme Q.
Stylistyka nowego modelu została znacznie odświeżona. Stary wyświetlacz LCD zastąpiono nowym ekranem OLED. Wewnątrz obudowy umieszczono wymienny filtr powietrza który skutecznie filtruje zasysane z zewnątrz powietrze i zatrzymuje wszelkie zanieszczyszczenia aby nie przedostawały się do naszych płuc. Balony dostały także nowy udoskonalony system montażowy. Przeprojektowany został także pilot zdalnego sterowania. W XQ2 mamy możliwość ustawienia podświetlenia (8 kolorów), poziomu jasności wyświetlacza, powiadomień dźwiękowych, alertu temperatury, automatycznego wyłączenia, opóźnionego startu, itp.

KLIKNIJ I ZOBACZ NAJNOWSZY ARIZER XQ2

www.arizer.com