Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Vaporizery Arizer — Solo, Air, V-Tower, Extreme Q

Arizer – Solo, Air, V-Tower, Extreme Q

Arizer jest to kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do aromaterapii — waporyzatorów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ontario w Kanadzie. Wszystkie urządzenia Arizer charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy.

Pierwszym produktem firmy był bardzo znany i ceniony do dziś model Solo. Powstał on w 2011 roku, po niemalże 3 latach planowania. W swoim dorobku firma Arizer posiada również inne bardzo udane i popularne modele, takie jak: przenośny Air oraz stacjonarne V-Tower i Extreme Q.
Najnowszym urządzeniem wyprodukowanym przez firmę Arizer jest vaporizer Solo 2, następca kultowego i dobrze znanego modelu Arizer Solo. Względem poprzednika zostało dopracowanych kilka rzeczy. Nowy vaporizer Arizer Solo 2 został wzbogacony o wyświetlacz OLED. Możemy ustawić jego jasność, zaprogramować czas automatycznego wyłączenia urządzenia itp. Poprawiono również czas oczekiwania na nagrzanie vaporizera, w nowym modelu jest on znacznie krótszy. Wbudowany akumulator powinien zapewnić do 3 godzin ciągłej pracy.

Waporyzator Arizer Air to przenośny model dla osób, które nie chcą być ograniczone żywotnością baterii w swoim urządzeniu. Arizer Air posiada wymienny akumulatorek typu 18650, który powinien wystarczać na co najmniej 60 minut działania. Do wyboru mamy 5 ustawień temperatur, a ceramiczna komora zapewnia czyste doznania smakowe. W zestawie z Arizer Air otrzymujemy praktyczne materiałowe etui, w którym możemy przenosić nasz vaporizer przypięty np. do paska spodni. Następcą tego modelu jest udoskonalony Arizer Air 2.

Całkiem nowym modelem, który pojawił się niemal równocześnie z Air 2 i Solo 2, jest Arizer Go, potocznie zwany ArGo. Model ten wyróżnia się całkiem innym designem w porównaniu do poprzednich urządzeń tego producenta. ArGo posiada także wymienny akumulatorek typu 18650 i praktycznie takie same parametry techniczne, co pozostałe modele.

Vaporizery Arizer V-Tower i Arizer Extreme Q są stacjonarne. Oba modele są bardzo podobne do siebie, z jedną różnicą — model Extreme Q, w przeciwieństwie do V-Tower, posiada wbudowany wentylator, dzięki któremu możliwe jest używanie balonów inhalacyjnych. W modelu V-Tower nie możemy gromadzić pary z podgrzanych ziół, więc waporyzacja odbywa się na bieżąco przy użyciu węża, jak w tradycyjnej sziszy. Extreme Q posiada dodatkowo pilota zdalnego sterowania, dzięki któremu obsługa tego waporyzatora jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Arizer V-Tower i Extreme Q to godne polecenia vaporizery stacjonarne. Ich odpowiednikami są droższe urządzenia niemieckiego producenta Storz & Bickel, modele Volcano.

Akcesoria do waporyzatorów Arizer

Do modeli Arizer przeznaczona jest cała gama akcesoriów i części zamiennych. Oprócz wspomnianych wcześniej etui, które pozwalają ochronić urządzenie przed uszkodzeniem, dostępne są także plastikowe nasadki ustnika — w chwili zbytniego nagrzania szklanej końcówki, akcesorium skutecznie chroni użytkownika przed oparzeniem. Przydatnym gadżetem jest również pilot, dzięki któremu można zdalnie wybierać ustawienia w dedykowanym waporyzatorze stacjonarnym. Wśród części zamiennych warto wymienić balony, ustniki i węże — będą potrzebne, gdy oryginalne elementy ulegną zużyciu.

Oficjalna strona Arizer - www.arizer.com

 

44 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

44 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący