O nas

Sklep internetowy

VAPUJ.PL

Waporyzatory przenośne i stacjonarne , akcesoria i części zamienne, bonga, produkty konopne, akcesoria do palenia

 

VAPUJ.PL - jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce sklepów internetowych, który zajmuje się sprzedażą oryginalnych waporyzatorów (vaporizerów) przenośnych oraz stacjonarnych. W swojej ofercie posiadamy największy wybór urządzeńm akcesoriów oraz najniższe ceny na cały dostępny asortyment.

Oferujemy:

Waporyzatory przenośne - małe, kieszonkowe urządzenia służące do waporyzacji suszu oraz koncentratów. Współpracujemy z największymi wiodącymi markami z całego świata. W sprzedaży posiadamy waporyzatory takich firm jak: DynaVap, Flowermate, Arizer, DaVinci, XVAPE, X-MAX, Storz & Bickel, Boundless, Focusvape, VS, Firefly, Fenix, Pax Labs, Tetra Vaporizers, Smono, Zeus, Linx oraz wiele innych firm. Stale poszerzamy naszą ofertę o najnowsze modele vaporizerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować największy wybór i najniższe ceny w Polsce.

Waporyzatory stacjonarne - inhalatory największych światowych firm jak Arizer, Storz & Bickel czy Vapexhale. Są to sprawdzone waporyzatory najwyższej klasy, które oferują szereg unikalnych funkcji, których nie posiadają waporyzatory stacjonarne. Sprawdzają się idealnie w domowym zaciszu.

Akcesoria i części zamienne - wraz ze sprzedażą waporyzatorów przenośnych i waporyzatorów stacjonarnych, oferujemy także pełną gamę części zamiennych oraz akcesoriów standardowych i dodatków do wszystkich modeli m.in. zapasowe sitka, ustniki, uszczelki, komory, akumulatorki, adaptery wodne, przejściówki, ładowarki i wiele, wiele innych.

Bonga - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli obok waporyzacji lubisz tradycyjne rozwiązania to z pewnością wybierzesz coś z naszej oferty. W posiadamy klasyczne bonga szklane, nietłukące i lekkie bonga akrylowe i silikonowe oraz fajki wodne - shishe. Obok klasycznych bongosów, znajdziecie tu bonga o bardziej skomplikowanej budowie i kształtach z dodatkowymi filtracjami a także bubblery do użytku z waporyzatorami.

Akcesoria do bong i fajek wodnych - cybuchy krótkie i długie, metalowe sitka, szklane przejściówki, percoolatory jako dodatkowa filtracja.

Grindery, młynki - bardzo szeroki wybór młynków dzięki, którym zmielisz swoje ulubione zioła. Dwu, trzy i czteroczęściowe, o różnych średnicach. Metalowe, akrylowe lub drewniane w dużej gamie kolorystycznej.

Przechowywanie, schowki - pudełka, dyskretne schowki, tuby na jointy, bezzapachowe i szczelne pojemniki próżniowe na ulubione zioła o różnych pojemnościach i kolorach.

Wagi - elektroniczne wagi do precyzyjnego odmierzania np. ziół.

Ładowarki - uniwersalne ładowarki sieciowe do akumulatorów różnego typu od 18650 do mniejszych.

Pozostałe - oferujemy także bibułki najpopularniejszych producentów OCB czy RAW, zapalczniki - palniki gazowe, zwijarki do jointów, druty oporowe oraz wiele innych akcesoriów pochodnych.

Produkty konopne -  legalne produkty konopne. Olejki CBD, kosmetyki konopne takie jak: maści, kremy, szampony, balsamy.

Aromaterapia - olejki eteryczne oraz susze roślinne, służące do waporyzacji

GROW - sprzęt indoor do uprawy roślin - namioty (growboxy), lampy LED lub całe zestawy gotowe do podłączenia.

Dzięki sprzedaży internetowej mamy możliwość zaoferować najniższe ceny w Polsce. Jeśli chciałbyś osobiście odebrać swoje zamówienie to w tym celu skontaktuj się z nami.

Magazyn oraz wysyłki są realizowane z miejscowości Bezrzecze 5km od Szczecina