Flowermate Vaporizer Technology

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Flowermate Vaporizer Technology - amerykańska firma należącą do SMISS group. Siedziba Flowermate mieści się w Ontario w Kalifornii. Pierwszy vaporizer do suszu, który przyniósł popularność firmie to Flowermate V5.0, a następcą którego jest bardzo popularny do dziś model V5.0S. Każdy kolejny model ze stajni Flowermate jest jeszcze bardziej przemyślany i nowocześniejszy. Firma stawia przede wszystkim na praktyczność oraz elegancki design, nie ustępując przy tym starannością wykonania i dbałością o szczegóły. Najbardziej popularne modele z linii V5 Takie jak np. V5.0 PRO czy V5.0X są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak aluminium, ceramika, szkło a tym samym zasilane potężnymi akumulatorkami oferują bardzo długi czas pracy. 

Najtańszym modelem Flowermate jest Vaporizer Flowermate Aura. Przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów dzięki dwóm wymiennym kontenerkom. Ten klasyczny model posiada baterię o pojemności 2200mAh co przekłada się na około 70 minut pracy. Zakres temperatur jakie obsługuje Aura to od 40°C do 230°C.

Vaporizery serii V5 są bardzo popularne na rynku waporyzacji. Serię V5 wyróżnia 2 typy urządzeń, większe oraz mniejsze. Vaporizery z serii Mini takie jak Flowermate V5S Mini, V5X Mini czy V5 Pro Mini to urządzenia bardzo kompaktowe. Wyposażone są w pojedyncze ogniwa o pojemności 2600mAh, które zapewni działanie na co najmniej 90 minut pracy. Desing vaporizerów z serii Mini ściśle nawiązuje do siebie jedynie z drobnymi szczegółami.

Większa seria V5 to przede wszystkim vaporizery o podwójnym ogniwie zasilającym 2x2600mAh. Tak potężna bateria wystarcza na ponad 180 minut działania. Z uwagi na większą baterię są nieco większe od serii Mini. Modele serii V5 to Flowermate V5S, V5X, V5 PRO.

Pierwszy model z wymiennym akumulatorem to V5 Nano. Został wyposażony w wymienny akumulator typu 18650 o pojemności 2500mAh. Jest to seria V5, więc bezpośrednio nawiązuje on do poprzednich modeli z tej samej serii. Umożliwia waporyzację suszu i koncentratów. Zakres obsługiwanych temperatur 40°C - 230°C oraz barzo szybkie nagrzewanie poniżej 30 sekund.

Flowermate Slick to kolejna propozycja, prostego waporyzatora do suszu i koncentratów z wymiennym ogniwem typu 18650 o pojemności 2500mAh. Slick ma podłużny, regularny kształt, przez co nie wzbudza podejrzeń. Posiada 3 ustawienia temperatur: 196, 204 i 215°C, powiadomienia wibracyjne oraz szybkie nagrzewanie poniżej 30 sekund.

Najnowszy model przenośny to Flowermate Cap. Bardzo mały i dyskretny, a jednocześnie prosty w obsłudzie. Posiada 3 ustawienia temperatur: 196, 204 i 215°C, bardzo szybkie nagrzewanie oraz powiadomienia wibracyjne. Jest to najmniejszy model z całej gamy waporyzatorów tej firmy.

Wszystkie modele Vaporizerów Flowermate posiadają ceramiczne komory.

Oficjalna strona Flowermate Vaporizer Technology - www.flowermate.com