Pax Labs

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. Pax 3 BASIC
    As low as 739,00 zł
  2. Pax 3 full set
    As low as 1 029,00 zł
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Pax Labs firma założona w 2007 roku, dawniej znana pod nazwą Ploom. Jej siedziba znajduje się w San Fransisco w USA. Z pod ich skrzydeł wyszedł najbardziej popularny i znany wszystkim vaporizer PAX. Kolejnym modelem, który do dziś cieszy się nie mniejszą popularnością jest pomniejszony i usprawniony PAX 2. Obecnie na rynku pojawiła się 3 generacja tego kultowego vaporizera, bo w listopadzie 2016 roku swoją premierę miał najnowszy model PAX 3. Ponadto firma oferuje 10 letnią gwarancję na swoje produkty.

Vaporizer PAX 2 jest to druga generacja znanego vaporizera PAX, który zadebiutował kilka lat temu na rynku i zrobił ogromną furorę w świecie waporyzacji. PAX 2 został pomniejszony o 25% i jest też 10% lżejszy od swojego poprzednika. Nowy wygląd to także aluminiowa obudowa, inny ustnik i przeprojektowana komora na susz. Vaporizer PAX 2 posiada również o 15% większą baterię, która jak twierdzi producent ma zapewnić do 90 minut pracy na pełnym ładowaniu. PAX 2 posiada także inteligentny system Lip-Sensing Technology który wykrywa obecność ust i odpowiednio dostosowuje temperaturę.

Vaporizer PAX 3 to najnowszy model, który zadebiutował pod koniec 2016 roku. Jest jeszcze bardziej udoskonalony względem poprzedniej wersji. PAX 3 umożliwia waporyzację nie tylko suszu ale i koncentratów. Został wyposażony w jeszcze pojemniejszą baterię o pojemności aż 3500mAh. Nowością w PAX 3 jest możliwość sterowania vaporizerem za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Oficjalna strona Pax Labs - www.paxvapor.com