Boundless Technology

Firma Boundless Technology  rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku i od tego czasu wypuściła na rynek 6 urządzeń do waporyzacji. Amerykańska firma skupia się przede wszystkim na waporyzatorach przenośnych, o innowacyjnych rozwiązaniach, łącząc prostotę i wygodę użytkowania zachowując przy tym atrakcyjne ceny swoich produktów. W październiku 2016 roku miała miejsce premiera konwekcyjnego vaporizera o nazwie CFV, który dodatkowo posiada wymienne pierścienie smakowe (model został zaktualizowany i zastąpiony nowym CFV V2). Inne ciekawe modele od Boundless Technology to CF, CFX, CFC lub np. CF710 przeznaczony tylko i wyłącznie do waporyzacji koncentratów/olejków/wosków. Siedziba firmy mieści się w Ontario w Kalifornii.

Vaporizer CFC to najtańsze urządzenie od Boundless Technology. Swoim unikalnym a zarazem kompaktowym kształtem zwraca na siebie uwagę. Vaporizer CFC został wyposażony w ekran OLED na którym widnieją informacje o stanie baterii czy aktualnej temperaturze, którą możemy precyzyjnie kontrolować z dokładnością co 1°C w zakresie od 60 do 230°C. CFC posiada ceramiczną komorę na susz. Wbudowana bateria o pojemności 2200mAh zapewni aż 90 minut ciągłej pracy, a do ładowanie vaporizera służy standardowy port microUSB. Dodatkowym atutem tego modelu jest bardzo szybkie nagrzewanie, CFC osiąga temperaturę 200°C w 22 sekundy.

Kontynuacją CFC jest model CFC 2.0. Posiada on zmieniony design i po za tym zbytnio nie różni się od swojego poprzednika. Natomiast dodatkowym atutem jest adapter wodny 14/18 mm który znajdziemy w fabrycznym zestawie.

CFC Lite to kolejny model z najniższego segmentu waporyzatorów Boundless. W przeciwieństwie do CFC i CFC 2.0, posiada on wymienny akumulatorek typu 18350 o pojemności 800mAh. Nie zastosowano tutaj wyświetlacza, a co za tym idzie ograniczono ustawienia temperatury do 3 trybów: 196°C, 206°C i 216°C, a rolę powiadomień pełni kolorowa dioda LED.

Vaporizer CFX to kultowy model tego producenta. Wyróżnia go przede wszystkim kolorowy ekran OLED, przypominający zegary w sportowym samochodzie. Podwójna bateria 2x2500mAh wystarcza na 90 minut pracy. Vaporizer CFX daje możliwość waporyzacji suszu oraz koncentratów. Komora wykonana została z ceramiki. Zakres obsługiwanych temperatur od 40 do 220°C z możliwością ustawiania co 1°C.

Vaporizer CF 710 jest to model przenośny który służy jedynie do waporyzacji substancji płynnych – koncentratów. Jest dyskretny i prosty w użyciu. W zestawie z vaporizerem CF 710 producent daje dwie grzałki, jedną ceramiczną a drugą kwarcową. Vaporizer CF 710 posiada wbudowany akumulator 16500, który jak podaje producent powinien wystarczyć na około 500 buchów. Kolorowa dioda LED informuje nas o stanie jego naładowania.

Prawdziwym kombajnem jest konwekcyjny model Boundless Tera. Zasilany jest dwoma wymiennymi akumulatorami 18650 o pojemności 2500mAh każdy. Działa on także w 2 trybach pracy: susz i koncentraty. W zestawie znajdziemy 2 ustniki: obrotowy wykonany z tworzywa sztucznego oraz szklany. Producent dorzucił do pudełka także adapter wodny 14/18 mm.

CFV V2 to zaktualizowana i najnowsza wersja CFV. Zrezygnowano tutaj z pierścieni smakowych i przeprojektowano pokrywę wraz z ustnikiem. Ten konwekcyjny waporyzatora posiada teraz komorę wykonaną ze stali nierdzewnej a w zestawie fabrycznym otrzymujemy także adapter wodny 14/18mm co jest bardzo miłym dodatkiem. CFV V2 posiada także nowe pudełko.

 

Oficjalna strona Boundless Technology - www.bndlstech.com

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. -40%
    Ustnik - Boundless CFV
    Regular Price 48,00 zł Special Price 29,00 zł
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista