Storz & Bickel

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 83

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
  1. -11%
    Skrzynka, etui Vapesuite - Crafty/Crafty+
    Regular Price 89,00 zł Special Price 79,00 zł
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 83

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Storz & Bickel to niemiecka firma z Tuttlingen, specjalizująca się w produkcji waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Ich produkty rozpoznawane są na całym świecie. Stacjonarne Volcano dostępne w 4 wariantach, a także przenośne Mighty czy Crafty. Producent dba zarówno o swoich klientów jak i jakość sprzedawanych produktów, dlatego wszystkie modele cechuje najwyższa staranność wykonania i bogaty zestaw akcesoriów przy każdym zakupionym modelu. Również bez najmniejszego problemu znajdziemy na rynku akcesoria zapasowe oraz części zamienne.

Crafty – przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów. Crafty umożliwia waporyzację w zakresie temperatur od 40 do 210°C. Do jego obsługi wymagane jest urządzenie z systemem Android lub iOS, gdyż Crafty nie posiada wbudowanego wyświetlacza a całe sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Crafty+ to najnowszy i poprawiony model przenośnego waporyzatora. Vaporizer teraz ma o 30% szybszy czas nagrzewania i dłuższy czass działania na baterii. Poprawiono i przeprojektowano konstrukcję obudowy. Zmianom poddano także elektronikę waporyzatora.

Mighty – jest to większy brat Crafty’iego. Mighty posiada 2x pojemniejszy akumulator, który zapewnia około 90 minut pracy. Vaporizer Mighty wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LED na którym widoczne są ustawienia temperatury czy poziom naładowania baterii.

Vaporizery Volcano to rodzina waporyzatorów stacjonarnych. Są to wysokiej jakości vaporizery umożliwiające waporyzację zarówno suszu jak i koncentratów. Vaporizery Volcano z serii Classic nie posiadają wyświetlacza a ustawianie temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Zakres obsługiwanych temperatur  od 130 do 230°C. 

Najnowszy waporyzator stacjonarny to Volcano Hybrid. Zastąpił on wydawane do tej pory Volcano Digit. Nowy model zyskał szybsze nagrzewanie a także najważniejszą zmianę - wąż. Od teraz waporyzacja jest możliwa nie tylko przy pomocy balonu ale także bezpośrednio inhalując parę z węża, tak jak z shishy.


Wszystkie urządzenia od Storz & Bickel posiadają bogaty zestaw akcesoriów a producent zapewnia także bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Oficjalna strona Storz & Bickel - www.storz-bickel.com