Najlepsze Waporyzatory Storz & Bickel: Lider wsórd innowacyjnej technologii waporyzacji

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 86

Ustaw kierunek malejący
 1. Skrzynka, etui Vapesuite - Crafty/Crafty+
  Skrzynka, etui Vapesuite - Crafty/Crafty+
  Special Price 79,00 zł Regular Price 89,00 zł
 2. Plenty - Storz & Bickel
  Plenty - Storz & Bickel
  Special Price 915,00 zł Regular Price 1 078,26 zł
 3. vaporizer MIGHTY
  Mighty - Storz & Bickel
  Special Price 949,00 zł Regular Price 1 499,00 zł
 4. Crafty+C
  Crafty+C
  Special Price 1 055,00 zł Regular Price 1 399,00 zł
 5. Volcano Classic
  Volcano Classic
  As low as 1 379,00 zł
 6. Mighty+ Storz & Bickel
  Mighty+ Storz & Bickel
  Special Price 1 449,00 zł Regular Price 1 799,00 zł
 7. Venty
  Venty
  Special Price 1 939,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
 8. Volcano Hybrid
  Volcano Hybrid
  As low as 2 019,00 zł
 9. Volcano Medic 2
  Volcano Medic 2
  2 499,00 zł
na stronę

Storz & Bickel to niemiecka firma z Tuttlingen, specjalizująca się w produkcji waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Ich produkty rozpoznawane są na całym świecie. Stacjonarne Volcano dostępne w 4 wariantach, a także przenośne Mighty czy Crafty. Producent dba zarówno o swoich klientów jak i jakość sprzedawanych produktów, dlatego wszystkie modele cechuje najwyższa staranność wykonania i bogaty zestaw akcesoriów przy każdym zakupionym modelu. Również bez najmniejszego problemu znajdziemy na rynku akcesoria zapasowe oraz części zamienne.

Crafty – przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów. Crafty umożliwia waporyzację w zakresie temperatur od 40 do 210°C. Do jego obsługi wymagane jest urządzenie z systemem Android lub iOS, gdyż Crafty nie posiada wbudowanego wyświetlacza a całe sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Crafty+ to najnowszy i poprawiony model przenośnego waporyzatora. Vaporizer teraz ma o 30% szybszy czas nagrzewania i dłuższy czass działania na baterii. Poprawiono i przeprojektowano konstrukcję obudowy. Zmianom poddano także elektronikę waporyzatora.

Mighty – jest to większy brat Crafty’iego. Mighty posiada 2x pojemniejszy akumulator, który zapewnia około 90 minut pracy. Vaporizer Mighty wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LED na którym widoczne są ustawienia temperatury czy poziom naładowania baterii.

Vaporizery Volcano to rodzina waporyzatorów stacjonarnych. Są to wysokiej jakości vaporizery umożliwiające waporyzację zarówno suszu jak i koncentratów. Vaporizery Volcano z serii Classic nie posiadają wyświetlacza a ustawianie temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Zakres obsługiwanych temperatur  od 130 do 230°C. 

Najnowszy waporyzator stacjonarny to Volcano Hybrid. Zastąpił on wydawane do tej pory Volcano Digit. Nowy model zyskał szybsze nagrzewanie a także najważniejszą zmianę - wąż. Od teraz waporyzacja jest możliwa nie tylko przy pomocy balonu ale także bezpośrednio inhalując parę z węża, tak jak z shishy.

VENTY od Storz & Bickel - najnowszy, rewolucyjny waporyzator z regulowanym przepływem powietrza do 20 litrów na minutę, który rozgrzewa się w zaledwie 20 sekund. Wyposażony w nowo zaprojektowaną mini-grzałkę konwekcyjno-kondukcyjną, VENTY dostarcza duże, smaczne chmury bez przypalania suszu. Umożliwia precyzyjne ustawienie temperatury od 40°C do 210°C, oferuje ładowanie USB-C z funkcją Supercharge i łączność Bluetooth. Dwa mocne ogniwa litowo-jonowe i certyfikat UL zapewniają bezpieczeństwo i wydajność. VENTY łączy w sobie szybkość, wydajność i najwyższą jakość, gwarantując niezapomniane doznania waporyzacyjne jakie jeszcze dotąd nie były dostępne.


Wszystkie urządzenia od Storz & Bickel posiadają bogaty zestaw akcesoriów a producent zapewnia także bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Oficjalna strona Storz & Bickel - www.storz-bickel.com