Szukaj
BuyVapo.de BuyVapo.eu
Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Storz & Bickel to niemiecka firma z Tuttlingen specjalizująca się w produkcji waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Ich produkty rozpoznawane są na całym świecie. Stacjonarne Volcano są dostępne w 4 wariantach, natomiast Mighty czy Crafty to vaporizer przenośny. Każdy waporyzator to przystępna cena połączona z najwyższą starannością wykonania i bogatym zestawem akcesoriów przy każdym zakupionym modelu. Również bez najmniejszego problemu znajdziemy na rynku akcesoria zapasowe oraz części zamienne.

Crafty — przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów. Crafty umożliwia waporyzację w zakresie temperatur od 40 do 210°C. Do jego obsługi wymagane jest urządzenie z systemem Android lub iOS, gdyż Crafty nie posiada wbudowanego wyświetlacza, a całe sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Crafty+ to najnowszy i poprawiony model przenośnego waporyzatora. Vaporizer teraz ma o 30% szybszy czas nagrzewania i dłuższy czas działania na baterii. Poprawiono i przeprojektowano konstrukcję obudowy. Zmianom poddano także elektronikę waporyzatora.

Mighty — są to waporyzatory nazywane przez niektórych większym bratem Crafty’iego. Model Mighty od Storz & Bickel to waporyzator posiadający aż 2 pojemniejsze akumulatory, które zapewniają około 90 minut pracy. Vaporizer Mighty wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LED, na którym widoczne są ustawienia temperatury czy poziom naładowania baterii.

Vaporizery Volcano to rodzina waporyzatorów stacjonarnych. Są to wysokiej jakości vaporizery umożliwiające waporyzację zarówno suszu, jak i koncentratów. Vaporizery Volcano z serii Classic nie posiadają wyświetlacza, a ustawianie temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Zakres obsługiwanych temperatur od 130 do 230°C.

Najnowszy waporyzator stacjonarny to Volcano Hybrid. Zastąpił on wydawane do tej pory Volcano Digit. Nowy model zyskał szybsze nagrzewanie, a także najważniejszą zmianę — wąż. Od teraz waporyzacja jest możliwa nie tylko przy pomocy balonu, ale także bezpośrednio inhalując parę z węża tak jak z shishy.

Wszystkie urządzenia od Storz and Bickel, w tym waporyzatory Mighty, Crafty oraz Volcano posiadają bogaty zestaw akcesoriów, a producent zapewnia także bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Oficjalna strona Storz & Bickelwww.storz-bickel.com

Product was successfully added to your shopping cart.

Storz & Bickel – Volcano, Crafty, Mighty

   

76 produkt(ów)

   

76 produkt(ów)