Storz & Bickel

Storz & Bickel to niemiecka firma z Tuttlingen specjalizująca się w produkcji waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Produkty tej marki to przede wszystkim elegancki design i niezwykle wysoka jakość wykonania. Popularnością cieszą się zwłaszcza stacjonarne modele Volcano, które dostępne są w czterech wariantach, oraz przenośne vaporizery Mighty i Crafty. Do każdego urządzenia marki Storz & Bickel dołączany jest pakiet akcesoriów. W naszym sklepie dostępne są także akcesoria zapasowe oraz części zamienne. Każdemu fanowi wapowania polecamy vaporizer Mighty. Cena tego modelu jest niezwykle niska w stosunku do oferowanej jakości.

Crafty — przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów. To wyjątkowe urządzenie umożliwia waporyzację w zakresie temperatur od 40 do 210°C. Do jego obsługi wymagane jest urządzenie z systemem Android lub iOS, gdyż Crafty nie posiada wbudowanego wyświetlacza, a całe sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Crafty+ to najnowsza, ulepszona wersja jednego z najpopularniejszych przenośnych waporyzatorów firmy Storz & Bickel. Ten kompaktowy vaporizer oferuje o 30% szybszy czas nagrzewania w stosunku do poprzedniego modelu, a także dłuższy czas działania na baterii. Poprawiono również konstrukcję obudowy i zmieniono elektronikę waporyzatora.

Mighty to z kolei waporyzatory nazywane przez niektórych większym bratem Crafty’iego. Model Mighty od Storz & Bickel to waporyzator posiadający aż 2 pojemniejsze akumulatory, które zapewniają około 90 minut pracy. Vaporizer Mighty wyposażony jest też w kolorowy wyświetlacz LED, na którym widoczne są ustawienia temperatury czy poziom naładowania baterii. Jeżeli chodzi o urządzenia przenośne, to doskonałym wyborem jest właśnie Mighty. Waporyzator ten zyskał sobie stałe grono oddanych fanów, zaś jego cena jest niezwykle przystępna.

Vaporizery z serii Volcano to rodzina stacjonarnych urządzeń. Te wysokiej jakości waporyzatory umożliwiają waporyzację zarówno suszu, jak i koncentratów. Modele Volcano z serii Classic nie posiadają wyświetlacza, a ustawianie temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Zakres obsługiwanych temperatur wynosi od 130 do 230°C.

Najnowszy waporyzator stacjonarny Volcano Hybrid to następca popularnego modelu Volcano Digit. Ten wysokiej jakości waporyzator firmy Storz & Bickel umożliwia znacznie szybsze nagrzewanie suszu, a produkowana przez niego para jest jeszcze gęstsza i lepsza w smaku. Do modelu dodano także wąż, który pozwala inhalować parę w zdecydowanie wygodniejszy, przypominający palenie fajki wodnej sposób.

Do wszystkich urządzeń marki Storz & Bickel, w tym do waporyzatorów Mighty, Crafty oraz Volcano, dostępne są bogate zestawy akcesoriów. W razie jakichkolwiek usterek producent zapewnia bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 72

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista
Filter
Ustaw kierunek malejący

Produkty 72

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista