Szukaj
Cart0Item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Fenix to marka, która słynie z przenośnych waporyzatorów do suszu i koncentratów. Producentem jest chińska firma Weecke, która produkuje także inne urządzenia dla swoich odbiorców. Waporyzatory tej firmy cechuje bardzo dobra jakość wykonania i relatywnie niska. Takie połączenie sprawia, że produkty Fenix sa bardzo chętnie wybierane przez klientów.

Najmniejsze z waporyzatorów to Fenix Svaty - mały konwekcyjny waporyzator do suszu, który ma długość zaledwie 10cm. To standardowy model, który posiada ekran OLED, obsługiwany zakres temperatur 160-210°C oraz komorę wykonaną ze stali nierdzewnej.

Nowszym modelem jest Fenix Mini. Ten mały waporyzator umożliwia waporyzację suszu oraz po zastosowaniu specjalnego szklanego pojemniczka również koncentratów, takich jak olejki czy woski. Jego wymiary to zaledwie 5x8x2,5cm. Fenix Mini cechuje się także bardzo szybkim nagrzewaniem - w ciągu 30 sekund osiąga temperaturę 200°C.

Fenix - to standardowy waporyzator konwekcyjny, który nie posiada ekranu i pełnej regulacji temperatury. Posiada zaprogramowane 4 ustawienia temperatury, a wybór każdego z nich sygnalizuje kolorowa dioda LED. AIR HEATING® to opatentowany system ogrzewania konwekcyjnego. Gwarantuje tp świetny smak i jakość pary.

Fenix 2.0 - to nowa, ulepszona wersja pierwszego waporyzatora tej firmy. Został dodany ekran OLED z pełną regulacją temperatury. Opatentowany system AIR HEATING® czuwa nad jakością produkowanej pary, a dodatkiem do teg jest tytanowa komora na susz. Fenix 2.0 posiada wbudowany akumulator 4400mAh, który ma zapewnić do 90 minut pracy.

Fenix Pro - to najnowszy model konwekcyjnego waporyzatora, przeznaczonego do waporyzacji susz. Jest to zaawansowany model, który produkuje świetnej jakości gęstą parę. Jako jeden z nielicznych waporyzatorów, posiada on w pełni demontowalną ścieżkę przepływu powietrza, co umożliwia utrzymanie waporyzatora w czystości. Dodatkowym atutem jest magnetyczna pokrywa oraz zintegrowana wykałaczka, która pełni także rolę narzędzia do demontażu ścieżki powietrza. Duży i czytelny ekran OLED, konfigurowalny czas trwania sesji oraz wbudowana wibracja to kolejne atuty tego modelu. Wbudowany akumulator 2300 mAh z szybkim ładowaniem, zapewni do 80 minut działania.

Strona producenta Weecke - www.weecke.com

Product was successfully added to your shopping cart.

Fenix

   

23 produkt(ów)

   

23 produkt(ów)