Fenix

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
 1. Fenix Mini
  Fenix Mini
  259,00 zł
 2. Weecke Rush
  Weecke Rush
  379,00 zł
 3. Fenix 2.0
  Fenix 2.0
  Special Price 539,00 zł Regular Price 599,00 zł
 4. Fenix Pro
  Fenix Pro
  549,00 zł
 5. Fenix Mini+
  Fenix Mini+
  399,00 zł
na stronę

Fenix to marka, która słynie z przenośnych waporyzatorów do suszu i koncentratów. Producentem jest chińska firma Weecke, która produkuje także inne urządzenia dla swoich odbiorców. Waporyzatory tej firmy cechuje bardzo dobra jakość wykonania i relatywnie niska. Takie połączenie sprawia, że produkty Fenix sa bardzo chętnie wybierane przez klientów.

Najbardziej popularnym modelem jest Fenix Mini. Ten mały waporyzator umożliwia waporyzację suszu oraz po zastosowaniu specjalnego szklanego pojemniczka również koncentratów, takich jak olejki czy woski. Jego wymiary to zaledwie 5x8x2,5cm. Fenix Mini cechuje się także bardzo szybkim nagrzewaniem - w ciągu 30 sekund osiąga temperaturę 200°C.

Fenix 2.0 - to nowa, ulepszona wersja pierwszego waporyzatora tej firmy. Został dodany ekran OLED z pełną regulacją temperatury. Opatentowany system AIR HEATING® czuwa nad jakością produkowanej pary, a dodatkiem do teg jest tytanowa komora na susz. Fenix 2.0 posiada wbudowany akumulator 4400mAh, który ma zapewnić do 90 minut pracy.

Fenix Pro - to najnowszy model konwekcyjnego waporyzatora, przeznaczonego do waporyzacji susz. Jest to zaawansowany model, który produkuje świetnej jakości gęstą parę. Jako jeden z nielicznych waporyzatorów, posiada on w pełni demontowalną ścieżkę przepływu powietrza, co umożliwia utrzymanie waporyzatora w czystości. Dodatkowym atutem jest magnetyczna pokrywa oraz zintegrowana wykałaczka, która pełni także rolę narzędzia do demontażu ścieżki powietrza. Duży i czytelny ekran OLED, konfigurowalny czas trwania sesji oraz wbudowana wibracja to kolejne atuty tego modelu. Wbudowany akumulator 2300 mAh z szybkim ładowaniem, zapewni do 80 minut działania.

Jesteśmy oficjalnym i certyfikowanym dystrybutorem produktów Fenix w Polsce.
Kupując u nas, macie Państwo pewność, że wszystkie produkty są w 100% oryginalne i objęte pełną gwarancją.


Strona producenta Weecke - www.weecke.com