Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Fenix

Fenix

Fenix to marka, która słynie z przenośnych waporyzatorów do suszu i koncentratów. Producentem jest chińska firma Weecke, która produkuje także inne urządzenia dla swoich odbiorców. Waporyzatory tej firmy cechuje bardzo dobra jakość wykonania i relatywnie niska. Takie połączenie sprawia, że produkty Fenix sa bardzo chętnie wybierane przez klientów.

Najmniejsze z waporyzatorów to Fenix Svaty - mały konwekcyjny waporyzator do suszu, który ma długość zaledwie 10cm. To standardowy model, który posiada ekran OLED, obłsugiwany zakres temperatur 160-210°C oraz komorę wykonaną ze stali nierdzewnej.

Nowszym modelem jest Fenix Mini. Ten mały waporyzator umożliwia waporyzację suszu oraz po zastosowaniu specjalnego szklanego pojemniczka również koncentratów, takich jak olejki czy woski. Jego wymiary to zaledwie 5x8x2,5cm. Fenix Mini cechuje się także bardzo szybkim nagrzewaniem - w ciągu 30 sekund osiąga temperature 200°C.

Fenix - to standardowy waporyzator konwekcyjny, który nie posiada ekranu i pełnej regulacji temperatury. Posiada zaporgramowane 4 ustawienia temperatury, a wybór każdego z nich sygnalizuje kolorowa dioda LED. AIR HEATING® to opatentowany system ogrzewania konwekycjnego. Gwarantuje tp świetny smak i jakość pary.

Fenix 2.0 - to nowa, ulepszona wersja pierwszego waporyzatora tej firmy. Został dodany ekran OLED z pełną regulacją temperatury. Opatentowany system AIR HEATING® czuwa nad jakością produkowanej pary, a dodatkiem do teg jest tytanowa komora na susz. Fenix 2.0 posiada wbudowany akumulator 4400mAh, który ma zapewnić do 90 minut pracy.

Strona producenta Weecke - www.weecke.com

12 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

12 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący