Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Boundless Technology

Boundless Technology

Boundless Technology  rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku i od tego czasu wypuściła na rynek 6 urządzeń do waporyzacji. Amerykańska firma skupia się przede wszystkim na waporyzatorach przenośnych, o innowacyjnych rozwiązaniach, łącząc prostotę i wygodę użytkowania zachowując przy tym atrakcyjne ceny swoich produktów. W październiku 2016 roku miała miejsce premiera konwekcyjnego vaporizera o nazwie CFV , który dodatkowo posiada wymienne pierścienie smakowe. Inne ciekawe modele od Boundless Technology to CFX, CFC lub np. CF710 przeznaczony tylko i wyłącznie do waporyzacji koncentratów/olejków/wosków. Siedziba firmy mieści się w Ontario w Kalifornii.

Vaporizer CFC to najtańsze urządzenie od Boundless Technology. Swoim unikalnym a zarazem kompaktowym kształtem zwraca na siebie uwagę. Vaporizer CFC został wyposażony w ekran OLED na którym widnieją informacje o stanie baterii czy aktualnej temperaturze, którą możemy precyzyjnie kontrolować z dokładnością co 1°C w zakresie od 60 do 230°C. CFC posiada ceramiczną komorę na susz. Wbudowana bateria o pojemności 2200mAh zapewni aż 90 minut ciągłej pracy, a do ładowanie vaporizera służy standardowy port microUSB. Dodatkowym atutem tego modelu jest bardzo szybkie nagrzewanie, CFC osiąga temperaturę 200°C w 22 sekundy.

Vaporizer CFX to kultowy model tego producenta. Wyróżnia go przede wszystkim kolorowy ekran OLED, przypominający zegary w sportowym samochodzie. Podwójna bateria 2x2500mAh wystarcza na 90 minut pracy. Vaporizer CFX daje możliwość waporyzacji suszu oraz koncentratów. Komora wykonana została z ceramiki. Zakres obsługiwanych temperatur od 40 do 220°C z możliwością ustawiania co 1°C.

Vaporizer CF 710 jest to model przenośny który służy jedynie do waporyzacji substancji płynnych – koncentratów. Jest dyskretny i prosty w użyciu. W zestawie z vaporizerem CF 710 producent daje dwie grzałki, jedną ceramiczną a drugą kwarcową. Vaporizer CF 710 posiada wbudowany akumulator 16500, który jak podaje producent powinien wystarczyć na około 500 buchów. Kolorowa dioda LED informuje nas o stanie jego naładowania.

Oficjalna strona Boundless Technology - www.bndlstech.com

16 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

16 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący