Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

DaVinci

DaVinci

DaVinci - jak sama nazwa wskazuje, założyciele firmy zainspirowani osiągnięciami wielkiego Leonarda DaVinci i nadali taką o to nazwę swojej działalności. Jak sami piszą na facebookowym profilu chcą zrewolucjonizować świat waporyzacji. Być może w końcu im się to udało, gdyż w tym roku światło dzienne ujrzało ich najnowsze dziecko, innowacyjny waporyzator przenośny o nazwie IQ. Firma DaVinci przykłada się starannie przy projektowaniu nowych urządzeń, tym samym stawiając nie na ilość ale na jakość. Dlatego w ich dorobku nie znajdziemy może zbyt wielu modeli ale za to każdy z nich jest dobrze przemyślany i niewątpliwie wart zakupu.

Vaporizer DaVinci IQ to najnowszy model tego producenta. Ten inteligentny vaporizer może być sterowany przy pomocy dedykowanej aplikacji na systemy iOS i Android. DaVinci IQ umożliwia waporyzację suszu i koncentratów. Posiada również specjalną komorę na aromatyczne mieszanki. Zamiast wyświetlacza zastosowano tu 51 diod LED które dostarczają informacji o stanie urządzenia m.in. wyświetlają temperaturę czy poziom baterii. Dodatkowy atut IQ to wymienny akumulator 18650 o pojemniści 3500mAh.

Po DaVinci IQ przyszła pora na coś nowego. Tym okazał się nowy model MIQRO, który bezpośrednio nawiązuje do swojego starszego i większego brata. MIQRO jest o 33% mniejszy i aż 40% lżejszy od modelu IQ. Vaporizer ten także posiada wymienne ogniwo lecz mniejszego typu, w tym wypadku 18350 o pojemności 900mAh. Jest on dostępny aż w 5 wersjach kolorystycznych. Producent wydał również bogatszą wersję pod nazwą DaVinci MIQRO Explorer's Collection, która posiada między innymi dodatkowy akumulator, brelok, kartę grinder, etui i jeszcze kilka innych drobiazgów.

Najnowszy model przenośny to IQ2 - poprawiona wersja IQ. DaVinci IQ2 to bazujący na pierwotnym modelu IQ nowa odsłona. Powiększono przepływ powietrza w ustniku, poprawiono i klapkę baterii. Nowy model jest teraz łatwiejszy w czyszczeniu komory i pokrywy górnej.


Oficjalna strona DaVinci - www.davincivaporizer.com

11 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

11 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący