Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

DaVinci

DaVinci

DaVinci - jak sama nazwa wskazuje, założyciele firmy zainspirowani osiągnięciami wielkiego Leonarda DaVinci i nadali taką o to nazwę swojej działalności. Jak sami piszą na facebookowym profilu chcą zrewolucjonizować świat waporyzacji. Być może w końcu im się to udało, gdyż w tym roku światło dzienne ujrzało ich najnowsze dziecko, innowacyjny waporyzator przenośny o nazwie IQ. Sądząc po nazewnictwie ma to być swego rodzaju inteligentny vaporizer, który swoimi cechami będzie górował nad konkurencją. Innym bardzo znanym modelem jest wielokrotnie już doceniany vaporizer Ascent. Firma DaVinci przykłada się starannie przy projektowaniu nowych urządzeń, tym samym stawiając nie na ilość ale na jakość. Dlatego w ich dorobku nie znajdziemy może zbyt wielu modeli ale za to każdy z nich jest dobrze przemyślany i niewątpliwie wart zakupu.

Vaporizer DaVinci Ascent to vaporizer z wyższej półki, który swoją premierę miał już kilka lat temu. Niewątpliwym autem tego modelu jest jego potężna bateria, która wytrzymuje aż do 3 godzin działania. Vaporizer DaVinci Ascent umożliwia waporyzację nie tylko suszu ale również koncentratów. Zakres obsługiwanych temperatur to od 3-221°C. Dodatkowo szklany ustnik i ceramiczna komora zapewniają najczystsze doznania smakowe.

Vaporizer DaVinci IQ to najnowszy model tego producenta. Ten inteligentny vaporizer może być sterowany przy pomocy dedykowanej aplikacji na systemy iOS i Android. DaVinci IQ umożliwia waporyzację suszu i koncentratów. Posiada również specjalną komorę na aromatyczne mieszanki. Zamiast wyświetlacza zastosowano tu 51 diod LED które dostarczają informacji o stanie urządzenia m.in. wyświetlają temperaturę czy poziom baterii. Dodatkowy atut IQ to wymienny akumulator 18650 o pojemniści 3500mAh.

Po DaVinci IQ przyszła pora na coś nowego. Tym okazał się nowy model MIQRO, który bezpośrednio nawiązuje do swojego starszego i większego brata. MIQRO jest o 33% mniejszy i aż 40% lżejszy od modelu IQ. Vaporizer ten także posiada wymienne ogniwo lecz mniejszego typu, w tym wypadku 18350 o pojemności 900mAh. Jest on dostępny aż w 5 wersjach kolorystycznych. Producent wydał również bogatszą wersję pod nazwą DaVinci MIQRO Explorer's Collection, która posiada między innymi dodatkowy akumulator, brelok, kartę grinder, etui i jeszcze kilka innych drobiazgów.

Oficjalna strona DaVinci - www.davincivaporizer.com

11 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

11 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący