Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Flowermate Vaporizer Technology

Flowermate Vaporizer Technology

Flowermate Vaporizer Technology - amerykańska firma należącą do SMISS group. Siedziba Flowermate mieści się w Ontario w Kalifornii. Pierwszy vaporizer do suszu, który przyniósł popularność firmie to Flowermate V5.0, a następcą którego jest bardzo popularny do dziś model V5.0S. Każdy kolejny model ze stajni Flowermate jest jeszcze bardziej przemyślany i nowocześniejszy. Firma stawia przede wszystkim na praktyczność oraz elegancki design, nie ustępując przy tym starannością wykonania i dbałością o szczegóły. Najbardziej popularne modele z linii V5 Takie jak np. V5.0 PRO czy V5.0X są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak aluminium, ceramika, szkło a tym samym zasilane potężnymi akumulatorkami oferują bardzo długi czas pracy. Jednym z najnowszych urządzeń jest model Swift Pro.

Najtańszym modelem Flowermate jest Vaporizer Flowermate Aura. Przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów dzięki dwóm wymiennym kontenerkom. Ten klasyczny model posiada baterię o pojemności 2200mAh co przekłada się na około 70 minut pracy. Zakres temperatur jakie obsługuje Aura to od 40°C do 230°C.

Vaporizery serii V5 są bardzo popularne na rynku waporyzacji. Serię V5 wyróżnia 2 typy urządzeń, większe oraz mniejsze. Vaporizery z serii Mini takie jak Flowermate V5S Mini, V5X Mini czy V5 Pro Mini to urządzenia bardzo kompaktowe. Wyposażone są w pojedyncze ogniwa o pojemności 2600mAh, które zapewni działanie na co najmniej 90 minut pracy. Desing vaporizerów z serii Mini ściśle nawiązuje do siebie jedynie z drobnymi szczegółami.

Większa seria V5 to przede wszystkim vaporizery o podwójnym ogniwie zasilającym 2x2600mAh. Tak potężna bateria wystarcza na ponad 180 minut działania. Z uwagi na większą baterię są nieco większe od serii Mini. Modele serii V5 to Flowermate V5S, V5X, V5 PRO.

Najnowszym modelem jest model V5 Nano, który został wyposażony w wymienny akumulator typu 18650 o pojemności 2500mAh

Bardziej zaawansowane modele to Vaporizer Flowermate Swift Pro czy Hybrid X.

Wszystkie modele Vaporizerów Flowermate posiadają ceramiczne komory.

Oficjalna strona Flowermate Vaporizer Technology - www.flowermateusa.com

29 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

29 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący