Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Flowermate Vaporizer Technology

Flowermate Vaporizer Technology

Flowermate Vaporizer Technology - amerykańska firma należącą do SMISS group. Siedziba Flowermate mieści się w Ontario w Kalifornii. Pierwszy vaporizer do suszu, który przyniósł popularność firmie to Flowermate V5.0, a następcą którego jest bardzo popularny do dziś model V5.0S. Każdy kolejny model ze stajni Flowermate jest jeszcze bardziej przemyślany i nowocześniejszy. Firma stawia przede wszystkim na praktyczność oraz elegancki design, nie ustępując przy tym starannością wykonania i dbałością o szczegóły. Najbardziej popularne modele z linii V5 Takie jak np. V5.0 PRO czy V5.0X są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak aluminium, ceramika, szkło a tym samym zasilane potężnymi akumulatorkami oferują bardzo długi czas pracy. Jednym z najnowszych urządzeń jest model Swift Pro.

Najtańszym modelem Flowermate jest Vaporizer Flowermate Aura. Przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów dzięki dwóm wymiennym kontenerkom. Ten klasyczny model posiada baterię o pojemności 2200mAh co przekłada się na około 70 minut pracy. Zakres temperatur jakie obsługuje Aura to od 40°C do 230°C.

Vaporizery serii V5 są bardzo popularne na rynku waporyzacji. Serię V5 wyróżnia 2 typy urządzeń, większe oraz mniejsze. Vaporizery z serii Mini takie jak Flowermate V5S Mini, V5X Mini czy V5 Pro Mini to urządzenia bardzo kompaktowe. Wyposażone są w pojedyncze ogniwa o pojemności 2600mAh, które zapewni działanie na co najmniej 90 minut pracy. Desing vaporizerów z serii Mini ściśle nawiązuje do siebie jedynie z drobnymi szczegółami.

Większa seria V5 to przede wszystkim vaporizery o podwójnym ogniwie zasilającym 2x2600mAh. Tak potężna bateria wystarcza na ponad 180 minut działania. Z uwagi na większą baterię są nieco większe od serii Mini. Modele serii V5 to Flowermate V5S, V5X, V5 PRO.

Bardziej zaawansowane modele to Vaporizer Flowermate Swift Pro czy Hybrid X.

Wszystkie modele Vaporizerów Flowermate posiadają ceramiczne komory.

Oficjalna strona Flowermate Vaporizer Technology - www.flowermateusa.com

29 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

29 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący