Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Vaporizery (waporyzatory) stacjonarne

Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący
  1. Plenty - Storz & Bickel
    Plenty - Storz & Bickel
    Special Price 849,00 zł Regular Price 1 078,26 zł
na stronę

Waporyzatory stacjonarne to urządzenia przeznaczone do użytku domowego. To rozwiązanie skierowane do wszystkich tych, których nie interesują półśrodki! Waporyzator stacjonarny Arizer wymaga zasilania z gniazdka elektrycznego, gdyż – w odróżnieniu od waporyzatorów przenośnych – nie posiada on wbudowanej baterii. Szczególnie polecamy waporyzatory stacjonarne Arizer i Volcano. Sprzęt ten jest droższy niż urządzenia przenośne, jednak umożliwia on stabilizację temperatury, dzięki czemu użytkowanie jest bardzo komfortowe, a sama waporyzacja – niezwykle efektywna.

Oprócz bezpośredniego wytwarzania i inhalacji pary, Volcano oraz Arizer (waporyzator stacjonarny) posiadają opcję gromadzenia jej w specjalnych balonach, z których możliwa jest inhalacja w późniejszym czasie.

Waporyzatory stacjonarne – funkcje

Wybierając vaporizer stacjonarny, na przykład z edycji Volcano, warto zwrócić uwagę na regulację temperatury. Niektóre waporyzatory, takie jak stacjonarny Arizer V-Tower, zapewniają możliwość jej zmiany z dokładnością do jednego stopnia Celsjusza. Tego typu rozwiązanie pozwala precyzyjnie dostosowywać działanie urządzenia względem rodzaju suszu czy preferencji użytkownika.

Sprzedawane w serii Volcano waporyzatory stacjonarne są sterowane za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Volcano Hybrid czy też vaporizer stacjonarny Arizer V-Tower to produkty, które zawierają dodatkowe udogodnienia, np. w postaci obrotowego węża, który umożliwia wapowanie w grupie – przypomina to wspólne palenie z sziszy.

Wybierz najbardziej efektywne rozwiązanie – postaw na stacjonarny waporyzator Arizer z serii V–Tower lub Extreme–Q

Waporyzator stacjonarny firmy Arizer to gwarancja produktu najwyższej jakości! Urządzenia te skierowane są do tych, którzy oczekują wyjątkowych doznań smakowych i aromatycznych. Dzięki nim możesz w pełni delektować się podgrzewanym suszem! Vaporizer stacjonarny Arizer V-Tower z pewnością spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz trwałego i efektywnego produktu. Umożliwiający wapowanie w grupie obrotowy wąż sprawdzi się na każdej imprezie. Z kolei Arizer Extreme–Q vaporizer stacjonarny urzeka designem i funkcjonalnością. Ten stacjonarny waporyzator sprawdzonej firmy Arizer posiada kilka trybów użytkowania, które pozwalają cieszyć się suszem na różne sposoby.