Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Learn more about privacy policy.
Arizer Solo 3 V2
Arizer Solo 3 V2 - najnowszy waporyzator przenośny, następca legendarnego modelu Solo 2
Najważniejsze cechy:
Oprócz standardowego trybu sesyjnego został dodany także nowy tryb na żądanie tzw. on-demand
Ogrzewanie hybrydowe (80% konwekcja, 20% kondukcja)
Szklana ścieżka pary
Nowy szklany ustnik oraz adapter wodny w rozmiarze XL - powiększona pojemność komory
Precyzyjna kontrola temperatury
Ładowanie przez USB typu C
Bardzo szybki czas nagrzewania 5-15 sekund
Zakres temperatury 50-220°C
Kolorowy wyświetlacz LED
Zawartość zestawu:
Waporyzator Arizer Solo 3
Ładowarka USB-C (5V, 3A)
XL - Powiększony szklany ustnik (90mm)
XL - Powiększony szklany adapter wodny (14mm)
Standardowy szklany ustnik (90mm)
Standardowy adpater wodny (14mm)
Air / Solo Silikonowe zatyczki - 4 sztuki
PVC Travel Tube w./ Cap (90mm) - 2 sztuki
PVC Travel Tube w./ Cap (70mm) - 2 sztuki
Wykałaczka ze stali nierdzewnej
Air / Solo Sitka ze stali nierdzewnej - 4 sztuki
Instrukcja obsługi
Pudełko
Poznaj Arizer Solo 3
Najnowszą innowację znanej kanadyjskiej marki Arizer Tech, która wstrząsa światem waporyzacji. Ten nowy przenośny waporyzator oferuje mocniejszą grzałkę oraz powiększone szklane rurki. Oznacza to więcej miejsca na Twoje ulubione zioła, a co za tym idzie, dłuższe aromatyczne sesje. Precyzyjna kontrola temperatury, prezentowana na kolorowym wyświetlaczu LED, wybiera idealne ustawienia, zapewniając waporyzację dokładnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Arizer Solo 3 to daje niezwykłą przyjemność z każdej sesji waporyzacji.
Najwyższa jakość waporyzowanych ziół
Jeśli szukasz waporyzatora, która zaoferuje Ci doskonałą, czystą i aromatyczną parę, Arizer Solo 3 będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Bazująć na poprzednich modelach z serii Solo, nowy Solo 3 jest jeszcze bardziej udoskonalony, oferując mocniejszą grzałkę, a także nowe szklane rurki o większej pojemności. Oznacza to, że możesz napełnić je, większą ilością swoich ulubionych suszonych ziół, co przełoży się na jeszcze lepszy smak i silniejsze działanie. Solo 3 jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna i szkło, dzięki czemu nie tylko działa wyjątkowo dobrze, ale także wygląda wyrafinowanie i solidnie. Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury oferuje spersonalizowane wrażenia z waporyzacji, które odpowiadają Twoim preferencjom.
Precyzyjna kontrola temperatury
Arizer Solo 3 pozwala precyzyjnie dostosować temperaturę w zakresie od 50 do 220°C, z dokładnością co 1°C. Temperaturę ustawiamy za pomocą przycisków na urządzeniu lub można też skorzystać z jednego z trzech wstępnie ustawionych trybów, aby przyspieszyć konfigurację. Tryb na żądanie (on-demand) został zaprogramowany na 5 poziomów ogrzewania od 180 do 220°C i jest idealny, jeśli potrzebujesz gęstej pary i dużych chmur. Solo 3 posiada kolorowy ekran LED i przyciski sterujące, więc kontrola i używanie tego vaporizera jest banalnie proste.
Zwiększony przepływ powietrza
Tak jak w poprzednich modelach, również w Arizer Solo 3 szklane ustniki posiadają wbudowaną komorę na zioła. W nowym modelu znajdziemy ustnik oraz adapter wodny w rozmiarach XL. Ich komory są większe od standardowych. Posiadają też więcej otworów, przez przepływ powietrza jest większy. Dzięki zastosowaniu szkła każdy wdech jest pełen smaku i pozbawiony nieprzyjemnych posmaków, które mogą kojarzyć się z materiałami gorszej jakości, tak jak w przypadku innych waporyzatorów wykonany z tworzyw sztucznych. Solo 3 jest przykładem zaangażowania firmy Arizer w budowanie waporyzatorów o najwyższej jakości, wyznaczając nowe standardy dla entuzjastów waporyzacji.
Mocna grzałka i jeszcze szybszy czas nagrzewania
Arizer Solo 3 wyposażony został w mocną grzałkę, wykonaną z ceramiki oraz stali nierdzewnej. Bez problemu poradzi sobie z większymi ilościami ziół, zapewniając dłuższe sesje wapowania. Urządzenie nagrzewa się w ciągu zaledwie 15 sekund, więc nie trzeba czekać, aby rozpocząć wapowanie. Solo 3 wykorzystuje hybrydową technologię ogrzewania, która łączy konwekcję i kondukcją, dając najlepszy możliwy efekt. Dzięki temu suszone zioła zostaną równomiernie podgrzane, a para będzie czysta i pełna smaku. Zaawansowany system ogrzewania Solo 3 stawia go w czołówce technologii waporyzacji, oferując za każdym razem doskonałe wrażenia z waporyzacji.
Arizer Solo 3 V2.0 – najczęściej zadawane pytania
Co to jest Arizer Solo 3 V2?
Arizer Solo 3 V2.0 to zaawansowany przenośny waporyzator do suszu, wyposażony w ceramiczny system grzewczy, szklaną ścieżkę pary, kolorowy wyświetlacz oraz dwa tryby pracy: Session i On Demand.
Czy Arizer Solo 3 V2 to dobry waporyzator?
Tak. Solo 3 V2 należy do najbardziej zaawansowanych waporyzatorów przenośnych Arizer. Oferuje bardzo szybkie nagrzewanie, dużą wydajność, precyzyjną regulację temperatury, tryb On Demand oraz wysoką jakość pary dzięki szklanej ścieżce pary.
Jak działa Arizer Solo 3 V2?
Susz umieszcza się w szklanym Aroma Tube, który następnie wkłada się do urządzenia. Ceramiczny system grzewczy podgrzewa materiał, wykorzystując ogrzewanie hybrydowe – około 80% konwekcji i 20% kondukcji.
Czy Solo 3 V2 jest konwekcyjny?
Solo 3 V2 wykorzystuje ogrzewanie hybrydowe. Według Arizer około 80% ogrzewania stanowi konwekcja, a 20% kondukcja. Dzięki temu urządzenie szybko się nagrzewa i zapewnia dużą ilość pary.
Jaka jest temperatura Arizer Solo 3 V2?
Zakres regulacji temperatury wynosi 50–220°C. Temperaturę można ustawiać z dokładnością do 1°C lub korzystać z regulacji skokowej co 10°C. Dostępne są również programowalne presety.
Ile czasu nagrzewa się Arizer Solo 3 V2?
Solo 3 V2 nagrzewa się w około 5–15 sekund, zależnie od ustawionej temperatury i trybu pracy.
Czym różni się Session Mode od On Demand Mode?
Session Mode utrzymuje ustawioną temperaturę przez cały czas sesji. On Demand Mode ogrzewa urządzenie tylko wtedy, gdy chcesz wykonać inhalację. Tryb On Demand jest szczególnie przydatny przy krótkich inhalacjach i oszczędzaniu suszu.
Czy Arizer Solo 3 V2 ma tryb On Demand?
Tak. On Demand to jedna z najważniejszych funkcji Solo 3 V2. Pozwala na szybkie nagrzanie urządzenia i uzyskanie pary dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebujesz.
Czy Solo 3 V2 nadaje się do dużych chmur pary?
Tak. Solo 3 V2 został wyposażony w mocny system grzewczy oraz powiększone XL Glass Aroma Tubes zapewniające większą pojemność i lepszy przepływ powietrza.
Jaka jest pojemność komory Solo 3 V2?
Solo 3 V2 korzysta ze szklanych Aroma Tubes z komorą na susz. Wersja XL oferuje około dwukrotnie większą pojemność niż standardowe rurki Air/Solo.
Czy do Solo 3 V2 można używać standardowych szklanych ustników Arizer?
Tak. Solo 3 V2 jest kompatybilny zarówno z nowymi XL Glass Aroma Tubes, jak i oficjalnymi szklanymi rurkami Air/Solo.
Czy Arizer Solo 3 V2 ma szklaną ścieżkę pary?
Tak. Para przepływa przez szklany Aroma Tube, co ogranicza kontakt pary z tworzywami i ułatwia utrzymanie czystości.
Czy Solo 3 V2 można podłączyć do bonga lub bubblera?
Tak. W zestawie znajduje się XL Frosted Glass Aroma Tube w standardzie 14 mm, który działa jako adapter wodny i może być podłączony do kompatybilnego bubblera lub bonga.
Czy Solo 3 V2 dobrze działa z filtrem wodnym?
Tak. Dzięki dużemu przepływowi powietrza i adapterowi 14 mm Solo 3 V2 bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z filtracją wodną.
Czy można używać Solo 3 V2 podczas ładowania?
Tak. Arizer Solo 3 V2 obsługuje funkcję Use While Charging, dzięki czemu można korzystać z urządzenia również podczas podłączenia do ładowarki USB-C PD.
Jak długo działa bateria w Arizer Solo 3 V2?
Według producenta bateria zapewnia do około 3 godzin pracy w Session Mode lub ponad 100 inhalacji w trybie On Demand, zależnie od temperatury i sposobu użytkowania.
Czy bateria w Solo 3 V2 jest wymienna?
Nie. Bateria jest wbudowana w urządzenie i nie jest przeznaczona do samodzielnej wymiany przez użytkownika.
Jak ładować Arizer Solo 3 V2?
Solo 3 V2 wykorzystuje USB-C Power Delivery. W zestawie znajduje się ładowarka USB-C 5 V / 3 A.
Czy Solo 3 V2 ma wyświetlacz?
Tak. Urządzenie posiada duży kolorowy wyświetlacz pokazujący najważniejsze informacje dotyczące temperatury, trybu pracy i sesji.
Czy można zapisać własne ustawienia temperatury?
Tak. Solo 3 V2 pozwala zaprogramować własne presety temperatury, dzięki czemu można szybko wrócić do ulubionych ustawień.
Jakiej temperatury używać w Solo 3 V2?
Dla łagodnej i aromatycznej pary dobrym punktem wyjścia jest około 180–200°C. Przy temperaturach 200–220°C para jest zazwyczaj gęstsza i intensywniejsza. Ostateczne ustawienie zależy od rodzaju i wilgotności suszu.
Czy Arizer Solo 3 V2 nadaje się dla początkujących?
Tak. Pomimo zaawansowanych funkcji Solo 3 V2 jest stosunkowo prosty w obsłudze. Tryb Session jest dobrym wyborem dla początkujących, natomiast On Demand daje bardziej zaawansowaną kontrolę.
Czy Solo 3 V2 nadaje się do waporyzacji koncentratów?
Nie. Solo 3 V2 jest przeznaczony do suszu i aromaterapii. Nie należy umieszczać olejów, e-liquidów ani koncentratów bezpośrednio w urządzeniu.
Czy można używać kapsułek dozujących w Solo 3 V2?
Solo 3 V2 został zaprojektowany przede wszystkim do ładowania suszu bezpośrednio do szklanego Aroma Tube. Producent nie wskazuje kapsułek dozujących jako standardowego elementu systemu Solo III.
Jak czyścić Arizer Solo 3 V2?
Najważniejszym elementem konserwacji jest regularne czyszczenie szklanego Aroma Tube oraz sitka. Szklane elementy można wyjąć i dokładnie oczyścić, a urządzenie należy utrzymywać z dala od wilgoci i zabrudzeń.
Czy metalowe sitka są potrzebne?
Nie są konieczne, ponieważ szklane Aroma Tubes posiadają własne szklane sitka. Arizer wskazuje, że dodatkowe metalowe sitka mogą ograniczać smak i zwiększać odczuwalną ostrość pary.
Czy Solo 3 V2 ma automatyczne wyłączanie?
Tak. Funkcja automatycznego wyłączenia może być konfigurowana, a czas sesji można również wydłużyć za pomocą Session Toggle.
Co oznacza funkcja Session Toggle?
Session Toggle pozwala sprawdzić pozostały czas sesji i w razie potrzeby ją wydłużyć bez zmiany ustawień automatycznego wyłączania urządzenia.
Czy wyświetlacz Solo 3 V2 można odwrócić?
Tak. Funkcja Display Inversion pozwala odwrócić orientację wyświetlacza i sterowania, co jest szczególnie wygodne podczas korzystania z adaptera wodnego.
Jak używać Arizer Solo 3 V2?
Napełnij szklany Aroma Tube suszem, włóż go do urządzenia, uruchom Solo 3 V2 i wybierz Session Mode lub On Demand Mode. Następnie ustaw temperaturę i rozpocznij inhalację po osiągnięciu temperatury roboczej.
Jak mocno ubijać susz w Solo 3 V2?
Nie należy mocno upychać materiału. Arizer zaleca lekkie ubicie suszu i pozostawienie niewielkiej przestrzeni około 1–2 mm, co pomaga zachować prawidłowy przepływ powietrza.
Arizer Solo 3 V2 czy Solo 2 MAX – który wybrać?
Solo 3 V2 jest bardziej zaawansowanym wyborem dla osób, które chcą szybkiego nagrzewania, większej wydajności i przede wszystkim trybu On Demand. Solo 2 MAX pozostaje bardzo dobrym wyborem dla użytkowników preferujących klasyczny tryb sesyjny.
Arizer Solo 3 V2 czy Mighty+ – który waporyzator jest lepszy?
Solo 3 V2 wyróżnia się szklaną ścieżką pary, bardzo szybkim nagrzewaniem i trybem On Demand. Mighty+ oferuje natomiast bardziej klasyczną konstrukcję z wbudowanym ustnikiem i rozbudowanym systemem chłodzenia. Wybór zależy od tego, czy ważniejszy jest smak i szklana ścieżka pary, czy kompaktowa konstrukcja typu all-in-one.
Jaka jest gwarancja na Arizer Solo 3 V2?
Producent oferuje dożywotnią gwarancję na element grzewczy, ograniczoną 2-letnią gwarancję na wady materiałowe i produkcyjne oraz 1 rok gwarancji na baterię. Elementy szklane nie są objęte gwarancją.
| Producent: | Arizer |
|---|---|
| Ogrzewanie | Hybrydowe |
| Wymienna bateria | Nie |
| Pojemność baterii (mAh) | 2x3400 |
| Gniazdo ładowania | USB-C |
| Czas działania na baterii (min.) | 180 |
| Komora | Szklana |
| Wyświetlacz | OLED |
| Temperatura minimalna (°C) | 50 |
| Temperatura maksymalna (°C) | 240 |
| Waporyzacja koncentratów | Nie |
| Adapter wodny | W zestawie |

















