FTV pozłacana kapsułka dozująca do suszu - Crafty, Mighty, Plenty, Volcano

39,00 zł

Pasują do wszystkich waporyzatorów Storz & Bickel

Dostępność: W magazynie
SKU
kapsulka-dozujaca-do-suszu-gold

Pozłacana kapsułka dozująca dla waporyzatorów Storz & Bickel

Pozłacana kapsułka dozująca do waporyzatorów przenośnych Mighty i Mighty+, Crafty i Crafty+  a także stacjonarnych Plenty oraz Volcano od firmy French Touch (FTV). Pozłacana kapsułka dozująca to najlepsza alternatywa dla oryginalnych aluminiowych kapsułek dozujących. Ponadto, miedziana, pozłacana kapsuła dozująca FTV zapewnia lepszą przewodność cieplną, a jednocześnie jest bardziej wytrzymała.

Miedź posiada lepszą przewodność cieplną od aluminium. Oznacza to, że kapsuła dozująca z pozłacanej miedzi nagrzewa się i schładza szybciej niż oryginalne aluminiowe kapsułki. Utleniona miedź jest niezdrowa dla organizmu. Dlatego kapsułki zostały pokryte złotem, aby temu zapobiec i móc korzystać z ich antyalergicznego działania.

Kolejnym argumentem który należy podkreślić jest wytrzymałość pozłacanej kapsułki dozującej. Aluminium jest metalem elastycznym i dlatego jest stosunkowo kruche. Przy regularnym stosowaniu ulega stopniowemu zniszczeniu. Pozłacana kapsułka jest znacznie sztywniejsza, a przez to bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Kapsulka pasuje do wszystkich waporyzatorów Storz & Bickel:

Crafty
Crafty+
Mighty
Plenty
Volcano 


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FTV pozłacana kapsułka dozująca do suszu - Crafty, Mighty, Plenty, Volcano
Twoja ocena