Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Storz & Bickel – Volcano, Crafty, Mighty

Storz & Bickel – Volcano, Crafty, Mighty

Storz & Bickel to niemiecka firma z Tuttlingen, specjalizująca się w produkcji waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Ich produkty rozpoznawane są na całym świecie. Stacjonarne Volcano dostępne w 4 wariantach, a także przenośne Mighty czy Crafty. Producent dba zarówno o swoich klientów jak i jakość sprzedawanych produktów, dlatego wszystkie modele cechuje najwyższa staranność wykonania i bogaty zestaw akcesoriów przy każdym zakupionym modelu. Również bez najmniejszego problemu znajdziemy na rynku akcesoria zapasowe oraz części zamienne.

Crafty – przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu i koncentratów. Crafty umożliwia waporyzację w zakresie temperatur od 40 do 210°C. Do jego obsługi wymagane jest urządzenie z systemem Android lub iOS, gdyż Crafty nie posiada wbudowanego wyświetlacza a całe sterowanie odbywa się przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Mighty – jest to większy brat Crafty’iego. Mighty posiada 2x pojemniejszy akumulator, który zapewnia około 90 minut pracy. Vaporizer Mighty wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LED na którym widoczne są ustawienia temperatury czy poziom naładowania baterii.

Vaporizery Volcano to rodzina waporyzatorów stacjonarnych. Są to wysokiej jakości vaporizery umożliwiające waporyzację zarówno suszu jak i koncentratów. Volcano dzielą się na dwa typy: tańsze Volcano Classic Solid Valve i Volcano Classic Easy Valve oraz droższe Volcano Digit Solid Valve i Volcano Digit Easy Valve. Vaporizery Volcano z serii Classic nie posiadają wyświetlacza a ustawianie temperatury odbywa się przy pomocy pokrętła. Zakres obsługiwanych temperatur  od 130 do 230°C. Volcano Digit posiadają znaczenie dokładniejszą regulację temperatury w zakresie od 40 do 230°C dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LED.
Wszystkie urządzenia od Storz & Bickel posiadają bogaty zestaw akcesoriów a producent zapewnia także bezproblemowy dostęp do części zamiennych.

Oficjalna strona Storz & Bickel - www.storz-bickel.com

54 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

54 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący