Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

XVAPE / XMAX

XVAPE / XMAX

XVAPE - firma mieszcząca się w Denver w Kolorado. Firma skupia się przede wszystkim na produkcji urządzeń przenośnych. W 2016 roku został wyprodukowany vaporizer o nazwie Vital. Bardzo dobrej jakości sprzęt, o świetnych parametrach technicznych i w bardzo atrakcyjnej cenie. Obecnie najchętniej wybierany model w kwocie do 300zł. Innym znanym modelem jest X-Max V2 Pro.Najnowszy vaporizer do X-Max Starry.

Vaporizer Xvape Vital jest to najbardziej znany i popularny waporyzator tej firmy. Jest to jednocześnie jeden z bardziej opłacalnych urządzeń skierowany głównie do początkujących lub mniej wymagających użytkowników. Xvape Vital oferuje bardzo przyzwoite parametry w relatywnie niskiej cenie. Xvape Vital posiada wbudowany akumulator o pojemności 2600mAh który zapewnia 120 minut ciągłej pracy. Ładowany za pomocą wbudowanego w urządzenie standardowego portu microUSB. Nowoczesny ekran OLED pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę w zakresie od 100°C do 240°C, a także wyświetla informację o stanie naładowania baterii itp. Bardzo szybkie nagrzewanie, Vital potrzebuje tylko 15 sekund aby nagrzać się do temperatury 180°C. Ceramiczna komora na susz zapewnia czyste doznania smakowe. Producent udostępnił również akcesoryjny bubbler (filtr wodny) dedykowany do modelu Vital.

X-Max V2 Pro jest to model vaporizera przeznaczony to waporyzacji suszu oraz koncentratów (olejki, woski). Dzięki zastosowaniu specjalnego wkładu – kontenerka mamy możliwość waporyzacji substancji płynnych. X-Max V2 Pro posiada 5 predefiniowanych ustawień temperatury w zakresie 180 - 220°C, a każde z nich sygnalizowane jest przez inny kolor diody LED. Vaporizer zasila wymienny akumulator typu 18650.

X-Max Starry 3.0 to najnowszy model vaporizera przenośnego. Umożliwia waporyzację suszu i koncentratów. Posiada nowczesny ekran OLED na którym wyświetlane są niezbędne informacje o pracy urządzenia. Zakres obsługiwanych  temperatur od 100-240°C z możliwością ustawienia co 1°C. X-Max Starry 3.0 jest zasilany wymiennym akumulatorkiem 18650.

Oficjalna strona XVAPE - www.xvapeusa.com

35 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

35 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący