Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

XVAPE / XMAX

XVAPE / XMAX

XVAPE — firma mieszcząca się w Denver w Kolorado. Skupia się przede wszystkim na produkcji urządzeń przenośnych. Pierwszy bardzo dobrej jakości sprzęt, o świetnych parametrach technicznych i w bardzo atrakcyjnej cenie powstał już w 2016 roku. Z czasem rynek podbiły także nowoczesne vaporizery serii X-Max. Producent dostarcza zarówno modele do 300 złotych, jak i droższe.

Cieszący się największą popularnością vaporizer Xvape Vital to jedno z bardziej opłacalnych urządzeń skierowane głównie do początkujących lub mniej wymagających użytkowników. Posiada bardzo przyzwoite parametry i dostępne jest w relatywnie niskiej cenie. Waporyzator ma wbudowany akumulator o pojemności 2600 mAh, który zapewnia 120 minut ciągłej pracy. Ładowany jest za pomocą wbudowanego w urządzenie standardowego portu microUSB. Nowoczesny ekran OLED pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę w zakresie od 100°C do 240°C, a także wyświetla informację o stanie naładowania baterii itp. Sprzęt potrzebuje tylko 15 sekund, aby nagrzać się do temperatury 180°C. Ceramiczna komora na susz zapewnia czyste doznania smakowe. Producent udostępnił również akcesoryjny bubbler (filtr wodny) dedykowany do tego modelu.

Innym modelem jest vaporizer X-Max V2 Pro przeznaczony do waporyzacji suszu oraz koncentratów (olejki, woski). Dzięki zastosowaniu specjalnego wkładu (kontenerka) mamy możliwość waporyzacji substancji płynnych. Urządzenie posiada 5 predefiniowanych ustawień temperatury w zakresie 180-220°C, a każde z nich sygnalizowane jest przez inny kolor diody LED. Jego nowszą wersją jest X-Max V3 Pro o kompaktowej budowie i drobnych różnicach w parametrach. Vaporizer zasila wymienny akumulator typu 18650.

X-Max Starry 3.0 to z kolei najnowszy model vaporizera przenośnego. Umożliwia waporyzację suszu i koncentratów. Posiada nowoczesny ekran OLED, na którym wyświetlane są niezbędne informacje o pracy urządzenia. Zakres obsługiwanych temperatur od 100-240°C z możliwością ustawienia co 1°C. Ten model również jest zasilany wymiennym akumulatorkiem.

Oficjalna strona XVAPEwww.xvapeusa.com

38 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

38 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący