X-Max Starry 4

As low as 319,00 zł Regular Price 399,00 zł
Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
x-max-starry-4-vaporizer

X-Max Starry 4 najnowsza wersja popularnego waporyzatora przenośnego

Odświeżona wersja posiada:

Regulowany przepływ powietrza - dzięki temu, będziemy mogli dostosować każdą sesję do własnych potrzeb
Przeprojektowana magnetyczna pokrywa wraz z ustnikiem Zirconia
Wyświetlacz OLED z funkcją obrotu wyświetlanych informacji o 180 stopni
Nowe, szybsze gniazdo ładowania USB-C
Możliwość wybrania czasu trwania sesji teraz z trzech dostępnych opcji

Starry 4 i jego najważniejsze cechy:

Zakres obsługiwanych temperatur 100–240°C
Czytelny wyświetlacz OLED
Powiadomienia wibracyjne
Bardzo szybkie nagrzewanie, poniżej 30 sekund
Ceramiczna komora na susz
Wymienny akumulator typu 18650 o pojemności 2550mAh
Wbudowany port USB-C do ładowania akumulatora
Możliwość używania vaporizera podczas ładowania

Produkt nowy i oryginalnie zapakowany
Dostępne kolory: CZARNY, ZIELONY, FIOLETOWY

Dane techniczne znajdują się w zakładce WIĘCEJ INFORMACJI

Zestaw zawiera:
-X-Max Starry 4
-Akumulator 18650 2550mAh
-Pad na koncentraty
-Zapasowe sitka
-Zestaw do czyszczenia i ubijania suszu
-Kabel USB-C
-INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
-Pudełko

 

Czy X-Max Starry 4 jest lepszy od Starry 3.0?

Starry 4 to udoskonalona, już 4 generacja modelu Starry. Starry 4 w stosunku do modelu 3.0 posiada kilka nowych zmian i ulepszeń:

  • Regulowany przepływ powietrza - dosyć rzadko spotykana opcja w waporyzatorach ale jakże przydatna. Dzięki tej funkcji mamy możliwość ustawienia ilości świeżego powietrza. Dzięki temu możemy ograniczyć jego ilość lub zwiększyć, dla uzyskania odpowiednio gęstszych lub bardziej łagodnych chmur. Każdą sesję możemy wygodnie i szybko dostosować do własnych potrzeb.

  • Nowa magnetyczna pokrywa z ustnikiem Zirconia - pokrywa Starry 4 została przeprojektowana, tak aby była jeszcze bardziej niezawodna i przyjemniejsza w codziennym użytkowaniu. Dzięki mocnym magnesom neodymowym, pokrywa idealnie pasuje do obudowy vaporizera i silnie do niego przylega. Ustnik wykonany z cyrkonu pozwala zachować niezmieniony smak waporyzowanych ziół oraz schładza jednocześnie parę. Całość jest bardzo łatwa w czyszczeniu, dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich elementów, możemy bez problemu utrzymywać ustnik w nienagannej czystości przez cały okres używania.

  • Ekran OLED z funkcją obrotu wyświetlanych informacji o 180 stopni - to małe ale zarazem bardzo fajne udogodnienie. Dzięki tej dodatkowej opcji, wszyscy, zarówno prawo jak i leworęczni użytkownicy Starry 4, będą mogli dostosować układ wyświetlanych na ekranie informacji pod własne potrzeby.

  • Port ładowania USB-C - stary port microUSB został zastąpiony nowym już powszechnym standardem USB-C. Oznacza to większą uniwersalność w dzisiejszych czasach a tak że łatwiejsze i szybsze ładowanie waporyzatora. Akumulatora możemy ładować dowolnym kablem USB-C np. od smartfona, z prędkością 1A.

  • Elastyczne ustawianie czasu sesji - wychodząc na przeciw wymaganiom użytkowników, Starry 4 posiada możliwość ustawienia czasu każdej sesji. Do wyboru są opcje: 4, 6 i 10 minut. Sprawia to, że nasz Starry 4 jest jeszcze dokładniej dopasowany do potrzeb każdego użytkownika.

 

Bardzo szybkie nagrzewanie poniżej 30 sekund

Osiągnięcie maksymalnej temperatury w zaledwie 30 sekund to niezaprzeczalna zaleta, zwłaszcza dla tych, którzy pragną błyskawicznego rozpoczęcia waporyzacji. Jednocześnie możliwość precyzyjnej regulacji temperatury w zakresie od 100 °C do aż 240 °C z dokładnością do 1 °C daje użytkownikowi pełną kontrolę nad każdą sesją. Niższe ustawienia zarówno dla łagodnej, aromatycznej pary oraz wyższe dla intensywniejszych doznań z pewnością zaspokoją zróżnicowane preferencje użytkowników. Elastyczność ta będzie ceniona zarówno przez tych, którzy cenią delikatność smaku, jak i przez tych, którzy preferują silniejsze doznania. Warto również zauważyć, że precyzyjne ustawienia temperatury są kluczowe dla osób pragnących pełnej kontroli nad wydobywaniem różnych związków chemicznych z używanych materiałów roślinnych czy koncentratów. Zaledwie 30 sekund całkowitego czasu nagrzewania zimnego urządzenia, stanowi istotną cechę ułatwiającą szybkie przejście od włączenia do pełnego korzystania z waporyzatora. Dla tych, którzy cenią sobie zarówno efektywność, jak i kontrolę, Starry 4 jest idealnym kompanem w świecie waporyzacji.

 

Doskonały zarówno do ziół jak i koncentratów

Dodatkowa stalowa komora do waporyzacji koncentratów, wchodząca w skład zestawu, to praktyczne rozszerzenie możliwości Starry 4. Konieczność ustawienia wyższej temperatury przy waporyzacji koncentratów jest zrozumiała, ponieważ tego typu substancje wymagają intensywniejszego ciepła do efektywnego uwolnienia związków chemicznych. Warto podkreślić, że zdolność do waporyzacji zarówno ziół, jak i koncentratów sprawia, że X-Max Stary 4 staje się niezwykle wszechstronnym vaporizerem, dostosowanym do różnorodnych potrzeb użytkowników. Dla tych, którzy preferują zarówno zioła, jak i koncentraty, posiadanie jednego urządzenia, które obsługuje obie formy substancji, jest nie tylko praktycznym, lecz również ekonomicznym rozwiązaniem, eliminującym konieczność posiadania oddzielnych waporyzatorów. Odpowiednia świadomość i przestrzeganie zaleceń dotyczących temperatury, zwłaszcza przy waporyzacji koncentratów, są kluczowe dla osiągnięcia optymalnych efektów i zapewnienia bezproblemowego działania urządzenia. X-Max Starry 4 to jedno urządzenie i wielka wszechstronność.

 

Magnetyczna pokrywa z ceramicznym wkładem i ustnikiem Zirconia

Magnetyczny pokrywa dzięki swojej prostocie i wygodzie, poprawia ogólne doświadczenia podczas użytkowania. Magnesy neodymowe umożliwiają błyskawiczny demontaż i montaż, co sprawia, że obsługa staje się niezwykle prosta i przyjemna. Wewnątrz znajduje się ceramiczny wkład wraz z uszczelką. Dzięki temu skutecznie zatrzymuje on wszelkie drobinki suszu, które mogą przedostawać się z komory do ust, oraz schładza wdychaną parę. Pokrywa zakończona jest obrotowym ustnikiem Zirconia, który możemy obracać dowolnie o 360 stopni. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia doskonale wrażenie nie tylko w kwestii wyglądu ale również wygody użytkowania.

 

Wyświetlacz OLED z nowymi funkcjami

Starry 4 posiada nowoczesny wyświetlacz typu OLED, który nieustannie dostarcza wszystkich istotnych informacji ważnych dla użytkownika. Na ekranie widoczne są kluczowe dane, takie jak aktualna temperatura, czas trwania sesji czy poziom naładowania akumulatora. W świecie waporyzacji, gdzie precyzyjna kontrola temperatury ma kluczowe znaczenie, Starry 4 umożliwia ustawienie dokładnie pożądanej temperatury, z możliwością regulacji co 1°C. Monitorowanie stanu naładowania akumulatora to również kluczowy element każdego dobrego waporyzatora. Dzięki czytelnym informacjom na ekranie, łatwo ocenimy, czy nasz vaporizer wymaga dodatkowego naładowania, czy też aktualny poziom baterii pozwala na odbycie kolejnej sesji waporyzacji. Wyświetlacz OLED w Starry 4  nie tylko dostarcza informacji, ale również podnosi komfort obsługi, dzięki możliwości obrócenia wyświetlanych informacji o 180 stopni. Jest to bardzo przydatne ułatwienie dla osób które używają waporyzatora w lewej lub prawej ręce i dzięki temu mogą ustawić sobie orientacje ekranu pod własne preferencje.

 

Kapsułki dozujące do suszu - niezbędny dodatek

Kapsułki dozujące do suszu to bardzo przydatne akcesorium, które jest sprzedawane oddzielnie. Wykoanane ze stali nierdzwnej, kapsułki są świetnym dodatkiem nie tylko dla modelu Starry 4, ale też dla innych waporyzatorów. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli z tym styczności, krótko mówiąc, kapsułki to metalowe pojemniczki z wieczkiem, które napełniamy naszymi ziołami, które mamy zamiar waporyzować. Tak przygotowaną kapsułkę umieszczamy w komorze waporyzatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy nie tylko przygotować sobie wcześniej kilka kapsułek i szybko je wymieniać w waporyzatorze, ale także zapobiegamy zbyt szybkiemu brudzeniu się komory oraz elementów ustnika. Susz z kapsułek nie przedostaje się na inne komponenty waporyztora, co ułatwia późniejsze czyszczenie i nie wymusza jego częstszego przeprowadzania. Jednym słowem, kapsułki to praktycznie niezbędna rzecz dla każdego fana waporyzacji.

 

Wymienny akumulator 18650 i port ładowania USB-C

Zastosowanie wymiennego akumulatora typu 18650 oraz portu ładowania USB-C niesie za sobą szereg kilka zalet, zwłaszcza w przypadku waporyzatorów przenośnych. Wymienny akumulator typu 18650, jeżeli się wyczerpie, możemy go łatwo wymienić na zapasowy w pełni naładowany. Natomiast gdy całkiem się zużyje lub drastycznie spadnie jego pojemność i czas pracy, wtedy można go bezproblemowo wymienić na nowy bez konieczności wymiany całego urządzenia. Prowadzi to do oszczędności i zwiększenia wydłużenia żywotności naszego vaporizera. Po za tym ogniwa 18650 są znane ze swojej pojemności, co oznacza, że zasilane nimi urządzenie może działać przez dłuższy czas bez konieczności częstego ładowania. Dzięki dużej popularności tego typu ogniw, akumulatory 18650 są powszechnie stosowane w różnych urządzeniach, co sprawia, że są łatwo dostępne na rynku. Port ładowania USB-C stał  się powszechnym standardem we wszelkich urządzeniach elektronicznych, co oznacza, że można używać jednego kabla do ładowania różnych urządzeń, co bardzo upraszcza ich obsługę. Standard USB-C umożliwia przesyłanie większej ilości energii w krótszym czasie, co pozwala dodatkowo na szybkie ładowanie urządzeń. Łącząc te obie technologie, uzyskujesz przenośny waporyzator z długim czasem pracy (dzięki wymiennemu akumulatorowi 18650) i łatwym ładowaniem (dzięki portowi USB-C), co może jest bardzo dużą zaletą jeśli chodzi o waporyzatory przenośne.

 

Regulowany przepływ powietrza

Waporyzatory z regulowanym przepływem powietrza oferują użytkownikom szereg zalet, takich jak dostosowanie każdej pojedynczej sesji do własnych preferencji, poprawa smaku i aromatu, mniejsze podrażnienie gardła, większa kontrola nad produkcją pary, zwiększenie efektywności ekstrakcji, oraz możliwość osiągnięcia bardziej personalizowanego doświadczenia użytkownika. Dzięki temu rozwiązaniu, które rzadko spotyka się w waporyzatorach przenośnych, mamy większą elastyczność podczas użytkowania przy każdej sesji a nawet w trakcie jej trwania.

 

Starry 4 to przenośny waporyzator, który cieszy się uznaniem ze względu na swoją wydajność i funkcjonalność. Jego kluczowe cechy obejmują regulowany przepływ powietrza, co umożliwia użytkownikowi dostosowanie do indywidualnych preferencji. Dodatkowo, Starry 4 oferuje pełną kontrolę temperatury, co wpływa na smak i intensywność waporyzacji. Wymienny akumulator 18650 i ładowanie przez USB-C zapewniają wygodę użytkowania, a kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy do przenoszenia. Ponadto możemy wybrać jedne z pośród kilku wersji kolorystycznych.


Więcej informacji
Producent: X-VAPE / X-MAX
Ogrzewanie Hybrydowe
Wymienna bateria Tak
Pojemność baterii (mAh) 2550
Gniazdo ładowania USB-C
Czas działania na baterii (min.) 60
Komora Ceramiczna
Wyświetlacz OLED
Temperatura minimalna (°C) 100
Temperatura maksymalna (°C) 240
Automatyczne wyłączenie (min.) 5, 10
Waporyzacja koncentratów Tak
Adapter wodny Opcjonalnie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:X-Max Starry 4
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!