Vaporizery (waporyzatory) przenośne

Vaporizery (waporyzatory) przenośne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
 1. X-Max DABOO
  X-Max DABOO
  Special Price 209,00 zł Regular Price 259,00 zł
 2. X-Max Riggo
  X-Max Riggo
  299,00 zł
 3. Arizer Air SE
  Arizer Air SE
  As low as 462,00 zł
 4. ArGo
  ArGo
  Special Price 615,00 zł Regular Price 699,00 zł
 5. Arizer Solo 2
  Arizer Solo 2
  As low as 675,00 zł
 6. XLUX Roffu Lite Kit
  XLUX Roffu Lite Kit
  As low as 699,00 zł
 7. Arizer Air MAX
  Arizer Air MAX
  864,40 zł
 8. Arizer Solo 3
  Arizer Solo 3
  1 449,00 zł
 9. TinyMight 2
  TinyMight 2
  Special Price 1 519,00 zł Regular Price 1 599,00 zł
na stronę

Vaporizery, waporyzatory przenośne ze wbudowaną stabilizacją temperatury oraz waporyzatory manualne. Najbardziej popularne urządzenia służące do waporyzacji.

Dzięki stabilizacji temperatury vaporizer nie przypala materiału. Jego użytkowanie jest niezwykle wygodne, proste i efektywne. Przenośny vaporizer dostępny jest w wersji do suszu (np. zioła lub CBD), wosku oraz olejku. Tego typu waporyzator należy do największej grupy urządzeń, różniących się między sobą wyglądem, budową elementów grzewczych i opcjami ustawień.

Aby ułatwić wybór i móc szybko oraz łatwo porównać ze sobą przenośne vaporizery, przygotowaliśmy proste, obrazkowe zestawienia najważniejszych cech danych modeli. Znajdziemy tam między innymi takie informacje jak: pojemność baterii, czas działania, zakres temperatur oraz inne parametry. Dzięki temu łatwo można zdecydować, jaki waporyzator będzie odpowiedni do suszu CBD, a jaki do olejków czy wosku.

Konwekcyjne waporyzatory przenośne

Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić waporyzator przenośny działający na konwekcję. Dzięki niej susz jest ogrzewany tylko przez powietrze — nie styka się z rozgrzaną powierzchnią komory. Zaletą takich urządzeń jest m.in. doskonale wyczuwalny smak mieszanki wybranej przez klienta.

Przenośny waporyzator na konwekcję wyposażony jest w komorę ceramiczną 360℃, w której susz jest ogrzewany z każdej strony, co przekłada się na dokładne odparowywanie substancji. Wiele modeli charakteryzuje oświetlenie LED, a także ekran informujący o stanie baterii oraz temperaturze — to przydatne udoskonalenia, które m.in. zwiększają przyjemność czerpaną z użytkowania sprzętu. Takie waporyzatory do suszu CBD są też stosunkowo niedrogie. Ich cena często nie przekracza 300 złotych, choć istnieją również droższe modele.

Vaporizery do 300zł i Vaporizery w przedziale 300-600zł