Vaporizery (waporyzatory) przenośne

Vaporizery (waporyzatory) przenośne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. X-Max OONT
  X-Max OONT
  Special Price 199,00 zł Regular Price 239,00 zł
 2. X-Max DABOO
  X-Max DABOO
  Special Price 209,00 zł Regular Price 259,00 zł
 3. XVAPE Mambo
  XVAPE Mambo
  Special Price 229,00 zł Regular Price 279,00 zł
 4. X-Max V3 NANO
  X-Max V3 NANO
  As low as 239,00 zł
 5. X-Max V3 Pro
  X-Max V3 Pro
  Ocena:
  93%
  As low as 268,77 zł
 6. X-Max Riggo
  X-Max Riggo
  299,00 zł
 7. X-Max Starry 4
  X-Max Starry 4
  As low as 299,00 zł
 8. XMAX Ace
  XMAX Ace
  379,00 zł
 9. X-Max TUNKE
  X-Max TUNKE
  399,00 zł
 10. XLUX Roffu Lite Kit
  XLUX Roffu Lite Kit
  As low as 649,00 zł
na stronę

Vaporizery, waporyzatory przenośne ze wbudowaną stabilizacją temperatury oraz waporyzatory manualne. Najbardziej popularne urządzenia służące do waporyzacji.

Dzięki stabilizacji temperatury vaporizer nie przypala materiału. Jego użytkowanie jest niezwykle wygodne, proste i efektywne. Przenośny vaporizer dostępny jest w wersji do suszu (np. zioła lub CBD), wosku oraz olejku. Tego typu waporyzator należy do największej grupy urządzeń, różniących się między sobą wyglądem, budową elementów grzewczych i opcjami ustawień.

Aby ułatwić wybór i móc szybko oraz łatwo porównać ze sobą przenośne vaporizery, przygotowaliśmy proste, obrazkowe zestawienia najważniejszych cech danych modeli. Znajdziemy tam między innymi takie informacje jak: pojemność baterii, czas działania, zakres temperatur oraz inne parametry. Dzięki temu łatwo można zdecydować, jaki waporyzator będzie odpowiedni do suszu CBD, a jaki do olejków czy wosku.

Konwekcyjne waporyzatory przenośne

Wśród naszych najlepszych propozycji warto wymienić waporyzator przenośny działający na konwekcję. Dzięki niej susz jest ogrzewany tylko przez powietrze — nie styka się z rozgrzaną powierzchnią komory. Zaletą takich urządzeń jest m.in. doskonale wyczuwalny smak mieszanki wybranej przez klienta.

Przenośny waporyzator na konwekcję wyposażony jest w komorę ceramiczną 360℃, w której susz jest ogrzewany z każdej strony, co przekłada się na dokładne odparowywanie substancji. Wiele modeli charakteryzuje oświetlenie LED, a także ekran informujący o stanie baterii oraz temperaturze — to przydatne udoskonalenia, które m.in. zwiększają przyjemność czerpaną z użytkowania sprzętu. Takie waporyzatory do suszu CBD są też stosunkowo niedrogie. Ich cena często nie przekracza 300 złotych, choć istnieją również droższe modele.

Vaporizery do 300zł i Vaporizery w przedziale 300-600zł