X-Max Starry 3.0 Czarny

239,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
x-max-starry-3-waporyzator-przenosny

NOWOŚĆ 2019
X-Max Starry 3.0 to najnowsza wersja waporyzatora przeznaczonego do waporyzacji suszu i koncentratów, który dostępny jest w ofercie naszego sklepu.
Zakres obsługiwanych temperatur 100–240°C.
Czytelny wyświetlacz OLED.
Powiadomienia wibracyjne.
Bardzo szybkie nagrzewanie, poniżej 30 sekund.
Powiększona ceramiczna komora na susz.
Nowa wersja posiada wymienny akumulator typu 18650 o zwiększonej pojemności 2900 mAh.
Wbudowany port micro USB do ładowania akumulatora.
Możliwość używania vaporizera podczas ładowania.
W nowej wersji przeprojektowano ścieżkę przepływu powietrza, dzięki czemu waporyzacja jest teraz jeszcze efektywniejsza. Poprawiono także izolację cieplną. Nowa klapka baterii jest teraz wytrzymalsza i wygodniejsza w użyciu.

Produkt nowy i oryginalnie zapakowany.
Wymiary 110mm*35mm*24mm
KOLOR CZARNY

Zestaw zawiera:
- X-Max Starry 3.0
- Akumulator 18650 2900mAh
- Pad na koncentraty
- Zapasowe sitka
- Zestaw do czyszczenia i ubijania suszu
- Kabel USB
- INSTRUKCJĘ OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
- Pudełko.

 


Więcej informacji
Ogrzewanie Hybrydowe
Wymienna bateria Tak
Pojemność baterii (mAh) 2600
Gniazdo ładowania microUSB
Komora Ceramiczna
Wyświetlacz OLED
Temperatura minimalna (°C) 100
Temperatura maksymalna (°C) 240
Automatyczne wyłączenie (min.) 5, 10
Waporyzacja koncentratów Tak
Adapter wodny Opcjonalnie
Szczegółowy opis

Starry 3.0 to najnowsza wersja przenośnego waporyzatora od X-Max. Przeznaczony do waporyzacji suszu oraz koncentratów. Oprócz suszu, możemy waporyzować także substancje płynne takie jak wszelkiego rodzaju olejki i woski. Metalowy kontenerek został zastąpiony klasycznym padem do koncentratów.

Starry 3.0 wyposażony został w nowoczesny wyświetlacz typu OLED. Dzięki temu możemy precyzyjnie i łatwo sterować temperaturą oraz sprawdzać stan naładowania baterii. Zakres temperatur jakie są obsługiwane przez ten model to od 100 do 240°C. Temperaturę możemy ustawiać co 1°C. Starry 3.0 rozgrzewa się niezwykle szybko. W ciągu 30 sekund potrafi rozgrzać się do 200°C. Powiększona komora na susz została zrobiona z ceramiki. Przeprojektowano lekko ścieżkę przepływu powietrza, co poprawiło nieco efektywność waporyzacji. Nowa wersja waporyzatora posiada także powiadomienie wibracyjne.

Starry 3.0 zasila teraz ogniwo typu 18650 o większej pojemności 2600mAh. Akumulator jest wymienny, więc posiadając drugi na zapas, możemy bardzo szybko i łatwo dokonać wymiany i korzystać do woli z waporyzatora. Nowa klapka baterii jest teraz bardziej wytrzymała i wygodniejsza w obsłudze. Wbudowany port microUSB zapewnia szeroki dostęp do źródeł prądu, power bank lub laptop może dostarczyć nam energii. Z waporyzatora możemy korzystać również podczas ładowania baterii, co jest dodatkowym atutem tego modelu.

W skład zestawu wchodzą: Starry 3.0, akumulator 18650 2600mAh, pad do koncentratów, zapasowe sitka, zestaw do czyszczenia waporyzatora, kabel USB i instrukcja obsługi w języku angielskim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:X-Max Starry 3.0 Czarny
Twoja ocena