Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Arizer Extreme-Q 6.0

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Arizer Extreme-Q 6.0

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

729,00 zł

Krótki opis
pojemnosc baterii B.D. czas pracy na baterii 90min
50-260°C Szkło

Szczegóły

Dane techniczne
Pojemnosc baterii Czas pracy na baterii Zakres temperatury Czas do aut. wyłączenia Gniazdo USB Komora Vaporyzacja wosku Wyświetlacz
Brak Brak 50-260°C Brak Brak Szkło Tak LCD

 

Arizer Extreme-Q 6.0 Black Edition najnowsza wersja. Producent to kanadyjska firma Arizer. Jest to zaawansowany vaporizer stacjonarny. Możliwe jest używanie w różnych trybach - Shisha (do bezpośredniej inhalacji), lub napełnianie balonu. Idealnie vaporyzuje susz oraz wosk.
Wersja 5 została w porównaniu do poprzednika dość mocno ulepszona. Posiada ona nowy perłowo czarny design, dokładniejsze ustawianie temperatury, i nowy cichszy o około 80% wentylator. W komplecie jest też przydatny pilot umożliwiający pełną kontrolę: Power On/Off; światło On/Off; 3 poziomy wentylatora; 2 do 4 godzinowy Timer; Alarm On/Off; Regulacja temperatury oraz 9 predefiniowanych temperatur.
Części szklane są zbudowane z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego. To szkło nie wchodzi w reakcje chemiczne i nie posiada związków trujących, jest neutralne w zapachu.
Precyzyjna kontrola temperatury jest osiągnięta dzięki aż trzem czujnikom temperatury. Regulacja możliwa co jeden stopień pomiędzy 50 a 260°C. LCD wyświetla ustawioną i aktualną temperaturę.
Ceramiczny element grzewczy posiada dożywotnią gwarancję.
Dzięki długiemu wężowi możemy wdychać ochłodzone pary. Na końcu węża są wymienne ustniki są ze szkła. Extreme-Q może być także używany z wygodnym balonem.

Sprzęt jest nowy i oryginalnie zapakowany
Gwarancja wynosi 3 lata na urządzenie i dożywotnia gwarancja producenta na element grzewczy.
Dostępne kolory: czarny

W zestawie:

- Arizer Extreme-Q 5 Vaporizer Black Edition
- Pilot
- 2x Balon
- Przejściówka do balonu
- Wąż
- 2x Szklany ustnik do węźa
- 2x Cyclone Bowl (Komora do nabijania ziół)
- Zasilacz 110/220V i kabel do gniazdka EU
- Instrukcja obsługi (angielski i niemiecki)
- Pudełko