Arizer Extreme-Q 6.0

Ocena:
100 % of 100
599,00 zł
Dostępność: Brak w magazynie
SKU
vaporizer_arizer_extreme_q

Arizer Extreme-Q 6.0 — najnowsza wersja. Producent to kanadyjska firma Arizer. Jest to zaawansowany vaporizer stacjonarny. Możliwe jest używanie w różnych trybach — Shisha (do bezpośredniej inhalacji) lub napełnianie balonu. Idealnie waporyzuje susz oraz wosk.
Wersja 6 została w porównaniu do poprzednika dość mocno ulepszona. Arizer Extreme sprzedawany przez nasz sklep posiada nowy perłowo-czarny design, dokładniejsze ustawianie temperatury i cichszy o około 80% wentylator. Cena dotyczy całego kompletu, a w jego skład wchodzi przydatny pilot umożliwiający pełną kontrolę: Power On/Off; światło On/Off; 3 poziomy wentylatora; 2- do 4-godzinny timer; Alarm On/Off; Regulacja temperatury oraz 9 predefiniowanych temperatur.

Części szklane są zbudowane z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego. To szkło nie wchodzi w reakcje chemiczne i nie posiada związków trujących, jest neutralne w zapachu.

Precyzyjna kontrola temperatury jest osiągnięta dzięki aż trzem czujnikom temperatury. Regulacja możliwa co jeden stopień pomiędzy 50 a 260°C. LCD wyświetla ustawioną i aktualną temperaturę.

Ceramiczny element grzewczy posiada dożywotnią gwarancję.

Dzięki długiemu wężowi możemy wdychać ochłodzone pary. Na końcu węża są wymienne ustniki ze szkła. Extreme-Q może być także używany z wygodnym balonem.

Sprzęt jest nowy i oryginalnie zapakowany. Gwarancja wynosi 3 lata na urządzenie i dożywotnia gwarancja producenta na element grzewczy.

Dostępne kolory: czarny.

Dane techniczne znajdują się w zakładce WIĘCEJ INFORMACJI

W zestawie:

– Arizer Extreme-Q 6 Vaporizer,
– pilot,
– 2x balon,
– przejściówka do balonu,
– wąż,
– 2x szklany ustnik do węża,
– 2x Cyclone Bowl (komora do nabijania ziół),
– dysza do aromaterapii,
– zapasowe sitka,
– zasilacz 110/220 V i kabel do gniazdka EU,
– instrukcja obsługi (angielski i niemiecki),
– pudełko.

 

 

 

 


Więcej informacji
Ogrzewanie Konwekcja
Wymienna bateria Nie
Komora Szklana
Wyświetlacz LCD
Temperatura minimalna (°C) 50
Temperatura maksymalna (°C) 260
Waporyzacja koncentratów Nie
Adapter wodny Opcjonalnie
Szczegółowy opis

Extreme Q ma dożywotnią gwarancję na element grzewczy i ograniczoną 2-letnią gwarancję obejmującą wady materiałowe lub produkcyjne. Szkło nie jest objęte gwarancją. Zachowaj dowód zakupu do serwisu gwarancyjnego. Zwrot produktu i poniesione koszty są obowiązkiem użytkownika. Arizer naprawi lub wymieni przedmioty objęte gwarancją według naszego uznania. Gwarancja nie obejmuje urządzeń uszkodzonych w wyniku upuszczenia, manipulacji, wykonania lub próby nieautoryzowanego serwisu, modyfikacji urządzenia, niewłaściwego użytkowania lub nadużycia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Arizer Extreme-Q 6.0
Twoja ocena