Boundless Tera to najnowszy waporyzator konwekcyjny od firmy Boundless, która ma już na swoim koncie bardzo popularny model CFX.

Boundless Tera miał premierę w 2018 roku. Jest to w pełni konwekcyjny waporyzator, w którym z powodzeniem możemy waporyzować susz oraz substancje płynne – koncentraty. Waporyzator został zaprojektowany  na wzór poprzednich modeli od Boundless, z tym ze tym razem jego kształt jest bardziej ergonomiczny. Poprzednie modele takie jak CFX, CF czy CFV mają równy, prostokątny kształt oraz obrotowy ustnik w górnej części urządzenia.

Boundles Tera jest waporyzatorem w pełni konwekcyjnym. Z jego pomocą zwaporyzujemy dosłownie wszystko: susz i koncentraty. W zależności co będziemy waporyzować, twórcy przygotowali 2 tryby pracy. Pierwszy służy do waporyzacji suszu. W tym trybie mamy możliwość ustawienia temperatury w zakresie 60°C do 220°C. W trybie koncentratów, maksymalna temperatura jaką możemy ustawić to aż 260°C. Wszystkie zmiany i ustawienia widoczne są na wbudowanym i czytelnym ekranie OLED. Skalę temperatur możemy oczywiście zmieniać wybierając stopnie Celsjusza lub Fahrenheita.

Boundless Tera zasilany jest dwoma wymiennymi akumulatorkami o pojemności 2500mAh każdy, co daje łącznie 5000mAh. Jest to naprawdę sporo i niewiele waporyzatorów przenośnych posiada tak pojemną baterię. Takie zestawienie pozwala na jednym pełnym ładowaniu odbyć do kilkunastu sesji waporyzacji. Akumulatorki możemy ładować w naszym waporyzatorze przez wbudowany port microUSB podpinając kabel do dowolnego źródła prądu. Jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu dedykowanej ładowarki do ogniw typu 18650, to bez problemy możemy jej używać. Zapewne pozwoli to trochę skrócić czas ładowania akumulatorków.

Producent wyposażył Boundless Tera w 2 typy ustników oraz adapter wodny. Wszystkie są dołączone do fabrycznego zestawu. Do wyboru mamy klasyczny, obrotowy ustnik z tworzywa sztucznego. Jest również ustnik ze szkła żaroodpornego. Idąc naprzeciw wymaganiom klientów, w zestawie znajdziemy także adapter wodny, dzięki któremu możemy podpiąć nasz waporyzator do fajki wodnej, bonga, bubblera. Adapter posiada podwójny szlif 14mm i 18mm, więc pasuje nie powinno być problemu z dobraniem odpowiedniego filtra wodnego, gdyż większość z nich jest produkowana właśnie w takim standardzie.

W skład zestawu jaki znajdziemy w pudełku, wchodzą: Waporyzator Boundless Tera, ustnik szklany, ustnik plastikowy, 2x akumulator 18650 2500mAh, adapter wodny 14mm/18mm, kabel USB, wyciorek, metalową wykałaczkę, 5x metalowe sitka komory, 3x metalowe sitka ustnika, pad do koncentratów i instrukcję obsługi.

Boundless Tera to godny polecenia model, który posiada szereg zalet. Jest to waporyzator konwekcyjny o uniwersalnym przeznaczaniu, gdyż za jego pomocą możemy waporyzować susz i koncentraty. Posiada podwójny wymienny akumulator 18650, ekran OLED oraz adapter wodny.

Boundless Tera znajdziecie w naszym sklepie internetowym w bezkonkurencyjnej cenie

https://vapuj.pl/boundless-tera-vaporizer.html