Herbva X to tani ale wszechstronny waporyzator o fajnej specyfikacji i niezłych możliwościach. Herbva X to waporyzator przenośny stworzony przez firmę Aristech – producenta tanich waporyzatorów przenośnych.

Ten mały i poręczny vaporizer daje możliwość waporyzacji suszu oraz substancji płynnych – wosków, olejków itp. Ceramiczna komora i szklany ustnik nie psuchą smaku pary podczas inhalacji.

Herbva X jest bardzo prosty w użytkowaniu. Posiada tylko jeden przycisk oraz 5 diod LED, które powiadamiają nas jaka temperatura została ustawiona. Do wyboru mamy tylko 5 zaprogramowanych ustawień, ale są one w zupełności wystarczające aby uzyskać optymalne efekty waporyzacji. Najniższa możliwa temperatura to 190°C i kolejno 198°C, 207°C, 215°C, a maksimum to 224°C.

Herbva X również bardzo szybko się nagrzewa. Tylko 20 sekund wystarcza aby waporyzator osiągnął temperaturę 190°C. Jak na waporyzator w tej cenie jest to bardzo dobry wynik.

Obudowa w tym modelu została wykonana z tworzywa sztucznego, a sam waporyzator jest lekki i poręczny. W środku znajdziemy akumulator litowo-polimerowy o pojemności 2200mAh. Ładowanie odbywa się przy pomocy standardowego portu microUSB. Urządzenie można ładować pod portem USB komputera, z power banku czy ładowarką sieciową np. od smartfona.

Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość zastosowania szklanego filtra wodnego – bubblera. Bubbler nie jest dołączony do zestawu i trzeba go zakupić osobno. Jest on prosty w użyciu, wystarczy wlać do niego odrobinę wody i nałożyć na szklany ustnik. Para, która przechodzi przez dodatkową filtrację jest nieco czystsza, łagodniejsza i schłodzona. Ci którzy mają wrażliwe gardła, dzięki użyciu bubblera mogą brać większe i głębsze wdechy.

Herbva X posiada w zestawie 3 metalowe kontenerki – tzw. Naboje. 1 do suszu a dwa pozostałe do koncentratów. Naboje po napełnieniu dowolną substancją jaką chcemy zwaporyzować, umieszcza się w komorze vaporizera.

Cały zestaw jaki otrzymujemy po zakupie składa się z: waporyzatora Herbva X, kabla USB, wyciorka, wykałaczki, 2 zapasowych uszczelek, szklanego ustnika, 1 naboju na susz, 2 nabojów na koncentraty, materiałowego etui oraz instrukcji obsługi w języku angielskim.

Herbva X możecie zamówić w naszym sklepe internetowym w najniższej cenie na polskim rynku - https://vapuj.pl/herbva-x-vaporizer.html

Opcjonalnie posiadamy także oryginalny bubbler do tego modelu i zachęcamy od razu do nabycia całego zestawu - https://vapuj.pl/herbva-x-bubbler.html