Boundless CFC 2.0 - taką nazwę nosi nowy, przenośny model waporyzatora od zyskującej coraz większą popularność firmy Boundless Technology. Jest nowa odsłona modelu CFC.

Wygląd nowego CFC 2.0 został trochę przeprojektowany. Jest to bardzo mały, poręczny waporyzator przenośny, przeznaczony do waporyzacji suszu.

Obudowa została zrobiona z tworzywa sztucznego, a całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Plastik jest dobrej jakości i wszystkie elementy są bardzo ładnie ze sobą spasowane, tak jak reszta waporyzatorów od Boundless.


Komora waporyzatora wykonana została z ceramiki, co gwarantuje niezmieniony smak waporyzowanych ziół. Dzięki wyświetlaczowi OLED mamy pełną kontrolę nad urządzniem. Na ekranie widzimy wybraną temperaturę oraz stan naładowania akumulatora. Zakres obsługiwanych temperatur od 60 do 230°C i możliwość ustawianai co 1°C. Skalę temperatur możemy zmieniać pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

 

CFC 2.0 bardzo sprawnie się nagrzewa. W zaledwie 30 sekund od włączenia i wybrania odpowiedniej temperatury, sprzęt jest gotowy do użycia. Wystarczy otworzyć ustnik i wsypać drobno zmielony susz do komory.

 

Boundless CFC 2.0 posiada wbudowane ogniwo 18650, jednak producent nie podał jego pojemności. Urządzenie ładujemy przez wbudowany port microUSB.

 

Nowością w zestawie, w odróżnieniu od swojego poprzednika, jest dołączony adapter wodny 14/18 mm, który umożliwia podłączenie waporyzatora np. do bonga o popularnych szlifach 14 i 18 mm. Dodatkowa filtracja, jeszcze bardziej oczyszcza i schładza wytwarzaną parę.

Boundless CFC 2.0 możecie kupić w naszym sklepie internetowym VAPUJ.PLBOUNDLESS CFC 2.0


Pełen zestaw jaki znajdziemy w pudełku to: waporyzator Boundless CFC 2.0, adapter wodny 14/18 mm, wyciorek, metalowa wykałaczka, zapasowe sitka ustnika - 2 sztuki, zapasowe sitka komory - 3 sztuki, kabel USB oraz instrukcja obsługi w języku angielskim.