Dlaczego warto zainwestować w vaporizer

 

  1. Zdrowie

Rynek vaporizerów rozrasta się z miesiąca na miesiąc i co dzień przybywa wielu nowych użytkowników, dlatego że ludzie są co raz bardziej świadomi i chcą zadbać o swoje zdrowie więc wybierają vaporizery. Komu nie zależy specjalnie na wytwarzanym dymie gdy pali się w tradycyjny sposób ten na pewno odnajdzie się w nowym sposobie inhalacji. Przede wszystkim jest to duża ulga dla płuc, jednego z najważniejszym organów w ciele człowieka. Jak wiadomo spalanie tradycyjne wytwarza gęsty dym który zawiera substancje rakotwórcze oraz smoliste. To powoduje że nasze płuca zamiast oddychać czystym tlenem są zatykane dymem. Z czasem pojawia się kaszel czy flegma. Gdy zdecydujemy się na vaporizer problem ten już nie będzie nas dotyczył. Vaporizer nie przypala suszu lecz tworzy jedynie lekką parę podczas podgrzewania, a co za tym idzie jest dużo zdrowszy od tradycyjnego palenia.

  1. Pieniądze

Jeżeli korzyści zdrowotne nie są wystarczające aby przekonać Cię do zmiany sposobu palenia na waporyzację, to musisz wiedzieć że vaporizery są dużo bardziej ekonomiczne. W zasadzie to Ty będziesz bardziej ekonomiczny używając vaporizera gdyż jak stwierdza to większość użytkowników po przesiadce na vaporizer zużywają dużo mniej materiału niż wcześniej. Wydając więc kilkaset złotych na dobry vaporizer, może się wydawać że jest to droga inwestycja. Jednak bardzo szybko się zwróci gdy po miesiącu użytkowania zauważysz że w ciągu tego czasu zużyłeś dużo mniej materiału (suszu) niż do tej pory gdy paliłeś w tradycyjny sposób z bibułki bądź bonga. Po za tym odpadają też wydatki na sprzęt do palenia jak właśnie bibułki, lufki, czy szklane bonga które lubią się czasem niefortunnie tłuc. Jeżeli do tej pory używałeś tytoniu mieszając z nim swoje ulubione zioło to od teraz również ten wydatek będzie wyeliminowany.

  1. Wygoda

Wygoda użytkowania vaporizera jest bardzo oczywista. Większość vaporizerów jest bardzo małych i z łatwością mieszczą się w kieszeni spodni. Bateria również wytrzymuje kilka sesji więc vaporizer jest jak najbardziej mobilnym urządzeniem. Użytkowanie też jest bardzo łatwe, po prostu wsypujemy naszą mieszankę do komory vaporizera, włączamy sprzęt i inhalujemy… Co więcej, urządzenia te są dość dyskretne często przypominając e-papierosa więc można z nich korzystać również w miejscach publicznych bez obawy o zwracanie na siebie uwagi. Co więcej podczas waporyzacji nie wytwarza się dym ani intensywny zapach więc dyskrecja jest tym bardziej gwarantowana.