Jaki waporyzator wybrać do terapii z użyciem medycznej marihuany?

Jaki waporyzator wybrać do terapii z użyciem medycznej marihuany?

 

 

Jesteś już szczęśliwym posiadaczem recepty na medyczną marihuanę i zastanawiasz się nad tym w jakiej formie rozpocząć swoje leczenie, by przyniosło jak najlepsze efekty?

To oznacza, że ten wpis jest dla Ciebie!

Przygotowaliśmy poradnik, który pozwoli Ci wybrać dla siebie odpowiedni waporyzator, do swojej konopnej terapii!

 

Dlaczego w ogóle waporyzacja?

Jednak na samym początku chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego waporyzacja jest najlepszą w naszej ocenie formą przyjmowania zielonego lekarstwa.

Waporyzowanie medycznej marihuany pozwala na maksymalizację prozdrowotnych właściwości zioła, a także okazuje się niezwykle wydajna.

Dzięki ogrzaniu rośliny do odpowiedniej temperatury przy użyciu specjalnego sprzętu, zwanego waporyzatorem, otrzymujemy parę wodną, która po brzegi wypełniona jest terapeutycznymi:

 

kannabinoidami

terpenami

 

Para ta jest całkowicie wolna od toksycznych substancji smolistych, które wydobywają się w przypadku palenia suszu w tradycyjny, dość już przestarzały sposób.

Ponadto waporyzacja jest niezwykle wydajna i pozwala na mikrodozowanie. Oznacza to nie tylko oszczędność suszu, ale i możliwość doboru dawkowania pod indywidualne, specyficzne potrzeby danego pacjenta.

Poza tym, po odbyciu pełnej sesji inhalacyjnej w urządzeniu nadal pozostaje susz! Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, waporyzator podgrzewa roślinę, lecz jej nie spala. Pozostały susz możesz wyjąć i wykorzystać ponownie, np. do przygotowania pysznego masełka konopnego! PYCHA!

Warto również zwrócić uwagę na pewną korzyść o której mówi się stosunkowo rzadko. Waporyzowanie konopi pozwala na ujarzmienie intensywnego zapachu tej rośliny, przy jednoczesnym podbiciu walorów aromatycznych suszu.

Oznacza to, że będziesz mógł się cieszyć niezwykłym smakiem suszu konopnego, ale Twoi sąsiedzi niekoniecznie będą w tę przyjemność zamieszani 

 

Jaki waporyzator wybrać do leczenia medyczną marihuaną?

Ok, skoro znamy już zalety rozwiązania, przejdźmy do wyboru odpowiedniego sprzętu.

Rynek obfity jest w przeróżnego rodzaju waporyzatory. Od tanich, po takie które kosztują kilka tysięcy.

W kontekście waporyzacji medycznych konopi możemy rozróżnić dwa rodzaje urządzeń:

  • stacjonarne

  • przenośne.

Żadne z rozwiązań nie jest ani lepsze, ani gorsze.

Podejmując wybór musisz jednak mieć na uwadze, że waporyzator stacjonarny będzie musiał być na stałe umieszczony w domu, ponieważ nie jest to sprzęt poręczny i wygodny do zabierania go ze sobą np. na spacer do lasu. Wymaga bowiem podpięcia pod stałe źródło prądu.

Natomiast przenośny waporyzator jest mały, lekki, dyskretny i możesz go mieć zawsze pod ręką. Te renomowanych firm, niczym nie odbiegają od waporyzatorów stacjonarnych.

Są wydajne, efektywne i wydobywa się z nich równie gęsta para.

Wybierając swoje urządzenie do terapii konopnej miej na uwadze, że nie zakupujesz go do celów rekreacyjnych, a czysto medycznych. Musisz postawić na sprzęt, który zapewni Ci dostęp do pełnego spektrum właściwości medycznej marihuany, będzie wykonany tylko z najlepszych i bezpiecznych komponentów, a nie np. chińskiego plastiku.

 

Postaw na jakość, która zwróci Ci się w postaci wspaniałych rezultatów z wdrożonego leczenia!

Jaki stacjonarny waporyzator do medycznej marihuany wybrać?

Jeżeli stawiasz na stacjonarny sprzęt, to od lat bezsprzecznym numerem jeden są waporyzatory marki Volcano od Storz&Bickel.

To prawdziwe potwory w najlepszym rozumieniu tego słowa.

Na sam widok tego sprzętu nabierasz do niego szacunku i podziwu. Nie bez powodów zresztą!

Dzięki waporyzatorom Volcano możesz liczyć na:

  • Intensywną i wydajną terapię

  • Wytężony smak i aromat rośliny

  • Gęstą, przyjemną w odbiorze parę

  • Najwyższą jakość użytych do produkcji komponentów.

  •  

Stacjonarne waporyzatory Volcano to nie zakup, lecz inwestycja na lata. W przyjemność z użytkowania, a także zdrowie i witalność.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą tego uznanego producenta:

 

Volcano Classic Onyx

Volcano Hybrid Onyx

Volcano Medic 2

 

 

 

Jaki przenośny waporyzator do medycznej marihuany będzie najlepszy?

A co z przenośnymi waporyzatorami?

Tu wybór jest dużo większy, jednak jeżeli zależy Ci na:

najwyższej jakości i bezpieczeństwie użytkowania

niesamowitej wydajności i intensywnym aromacie suszu

efektywności terapii

to w naszej ocenie powinieneś się pokusić o któryś z flagowych modeli renomowanej marki Storz&Bickel (to również producent stacjonarnych waporyzatorów Volcano):

Crafty+

Mighty Medic

Mighty+

Mighty

albo na elegancki AirVape z mocną, wymienną baterią, z możliwością bezprzewodowego ładowania!

AirVape Legacy Pro

 

 

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pozwolił Ci na głębsze zrozumienie tego, dlaczego waporyzacja jest najlepszym sposobem na poprowadzenie swojej terapii konopnej, ale liczymy również na to, że pomogliśmy Ci wybrać odpowiedni do tego sprzęt.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego doradztwa, to zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci rozpocząć swoją przygodę z waporyzacją, tak byś nigdy ani przez sekundę nie pomyślał nad powrotem do tradycyjnych form przyjmowania medycznych konopi!