Vaporizer nie tylko do suszu

Na rynku jest bardzo szeroki  wybór waporyzatorów do suszu. Susz jest najbardziej popularny do „palenia” ale nie zapominajmy że istnieją tez inne substancje, tzw. koncentraty i do ich inhalacji nie wystarczy vaporizer do suszy. Tak więc potrzebny rynku wciąż są zaspokajane przez producentów i do tej pory wyszło całkiem sporo urządzeń oferujących nie tylko waporyzację suszy ale i olejków czy wosku. Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych vaporizerów, zaczynając od tych najtańszych.

IMAG 2

Vaporizer do uszu który umożliwia podłączenie standardowego atomizera z gwintem 510. Dzięki temu możemy konsumować również ekstrakty, a nie tylko susz. Wymaga to jednak dokupienia we własnym zakresie atomizera. Imag 2 jest jednym z najtańszych urządzeń, które umożliwiają waporyzację nie tylko suszu ale i olejków czy wosku. Cena urządzenia  to 339zł

 

PUFFiT 2

Łatwo rozpoznawalny i wyróżniający się model, a to dzięki swojej budowie, gdyż wygląda jak inhalator dla astmatyków.  Specjalna komora i wymienne sitka umożliwiają waporyzację koncentratów. Puffit 2 nie jest drogim sprzętem, jego cena wynosi 369zł. Posiada 4 ustawienia temperatury i dość wytrzymałą baterię. Brak tu wyświetlacza, ale wbudowana dioda LED dostarcza nam informacji o danej temperaturze i stanie urządzenia.

 

 

DaVinci Ascent

Ta nazwa mówi sama za siebie. Świetny vaporizer oferujący waporyzację suszu i koncentratów. Przy tym posiada ceramiczną komorę, szklany ustnik, ekran w technologii OLED, wytrzymałą baterię i pełną regulację temperatury od 3 do 221°C. Po za tym ma możliwość ustawienia swoich profili podczas waporyzacji które automatycznie zmieniają nam temperaturę po upływie ustalonego czasu. Koszt tego waporyzatora to 759zł i zdecydowanie jest wart swojej ceny.

 

Haze vaporizer

To chyba jedyny vaporizer na rynku który posiada 2 komory.  Jedna komora służy do waporyzacji suszu i możemy wybrać dodatkowo czy chcemy to robić metodą konwekcji czy kondukcji. Druga natomiast jest przeznaczona dla koncentratów. Ten model posiada 4 ustawienia temperatury sygnalizowane 4 diodami led. Wymienna bateria typu 18650 2600mAh powinna wystarczyć na trochę ,a w razie czego możemy ją łatwo wymienić gdyż w zestawie znajdziemy 2  sztuki takich akumulatorków. Cena tego vaporizera to 999zł.

 

Crafty i Mighty od Storz & Bickel

Sprzęt z górnej półki od znanej i cenionej firmy Storz & Bickel
Vaporizery Crafty i Mighty to wysoko cenione modele. Obydwa posiadają możliwość waporyzacji koncentratów i suszu. Uboższy model Crafty nie posiada wyświetlacza i ma o połowę mniejszą baterię niż jego większy brat Mighty. Za to możemy nim sterować za pomocą smartfona wyposażonego w bluetooth i aplikację specjalnie przeznaczoną do tego celu. Crafty kosztuje w tej chwili 999zł. Mighty posiada wyświetlacz LED i 2x pojemniejszą baterię. Jego cena to 1199zł