XVAPE Avant to kondukcyjny waporyzator przenośny, który jest prosty w obsłudze i ma bardzo małe gabaryty. Jest to model skierowany przede wszystkim do początkujących użytkowników, ze względu na jego cenę i możliwości. Umożliwia on waporyzację tylko i wyłącznie suszu.

 


 

Zobacz też:

Czym jest susz CBD? Co warto wiedzieć na jego temat?

Sprawdź nasze polecane modele vaporizerów przenośnych do 600 zł

FAQ - najczęściej zadawane pytania w temacie waporyzacji

 


 

XVAPE Avant jest wykonany bardzo starannie jak na vaporizer tej klasy w tym przedziale cenowym. Obudowa została wykonana z aluminium i jest ona koloru czarnego. Wymiary urządzenia to 98 x 33 x 18 mm, a waga 70 g. Na froncie w centralnym punkcie, znajduje się jedyny przycisk, którym obsługujemy całe urządzenie. Poniżej umieszczono 5 diod LED, a do każdej z nich przypisane jest konkretne ustawienie temperatury. Ten model ma 5 zaprogramowanych ustawień: 180°C, 190°C, 200°C, 210°C oraz 220°C. Na samym dole natomiast umieszczono logo XVAPE. W górnej części panelu, znajdują się wloty powietrza.

Ustnik został wykonany z tworzywa sztucznego i zamykany jest na podwójny i mocny magnes neodymowy. Wewnątrz ustnika znajduje się uszczelka, w której znajdują się 2 sitka zapobiegające przedostawaniu się drobinek suszu do ust podczas waporyzacji.

Od dołu obudowy, mamy standardowy port microUSB do ładowania akumulatora. Wbudowany akumulator ma pojemność 1200mAh i powinien wystarczyć na około 45 minut działania, co pozwoli na przeprowadzenie kilku sesji waporyzacji. Akumulator możemy ładować z dowolnego źródła USB: port komputera, ładowarka sieciowa, power bank. Gdy bateria jest na wyczerpaniu diody będą migać 10 razy informując o konieczności naładowania.

 

Avant posiada ceramiczną komorę na susz o prostokątnym kształcie, która pomieści około 0,2g suszu. Tak jak napisaliśmy wcześniej, do dyspozycji mamy 5 ustawień temperatur, od 180 do 220°C.

 

 

Obsługa tego modelu jest bardzo prosta. Wystarczy włączyć urządzenie naciskając przycisk 3 razy, w krótkich odstępach czasu.  Po włączeniu diody LED wskażą nam  w przybliżeniu aktualny poziom naładowania akumulatora, np. migające 3 diody LED oznaczają, że akumulator ma ok 60% energii. Następnie waporyzator zacznie się rozgrzewać do ostatnio wybranej temperatury. Dioda w momencie nagrzewania będzie pulsować, a po osiągnięciu wybranej temperatury zaświeci stałym światłem. Wszystkie diody świecą w jednym kolorze – czerwonym. Aby wybrać inną temperaturę wystarczy przez 2 sekundy przytrzymać przycisk, a wybór temperatury będzie przechodził kolejno przez poszczególne poziomy.

W skład zestawu wchodzą zapasowe, stalowe sitka, kabel USB, metalowa wykałaczka oraz wyciorek do czyszczenia komory.

XVAPE Avant polecany jest okazjonalnym lun początkującym użytkownikom. Jest prosty w obsłudze oraz bardzo dyskretny. W podobnej cenie i o podobnych możliwościach można jeszcze kupić takie modele jak np. Flowermate Cap lub Boundless CFC Lite.

XVAPE Avant jest dostępny w naszym sklepie internetowym VAPUJ.PL - KLIKNIJ