Drzewo sandałowe białe - 25 g

19,90 zł

25 g

Dostępność: W magazynie
SKU
drzewo-sandalowe-biale-25g

Odkryj tajemnicze piękno białego drzewa sandałowego (Santalum album) – aromatycznej rośliny tropikalnej, która wznosi się na korzeniach innych drzew, otulając nas swymi podługowatymi, błyszczącymi liśćmi. Ten dar natury jest dziedzictwem Południowo-Wschodniej Azji, Australii i wysp Oceanii. Drewno Santalum album jest skarbnicą cennego olejku eterycznego, który nie tylko uwodzi nas swoim przyjemnym, zmysłowym zapachem, ale także uspokaja nerwy, relaksuje i sprzyja spokojnemu snu. To drzewo od wieków jest podziwiane i szanowane w Indiach, uważane za święte i wykorzystywane w ceremoniach religijnych. Kiedy jego wonień rozchodzi się w postaci kadzidła, harmonizuje wieczorną atmosferę, łagodzi napięcie i poprawia nastrój. A po zmieleniu drewna sandałowego można czerpać korzyści pielęgnacyjne dla skóry – stanowi doskonały składnik maseczek twarzowych i maści łagodzących drobne podrażnienia.

Nasze drewno sandałowe białe to niezwykły dar natury, który przynosi wiele korzyści dla zdrowia i urody:

    Jego aromatyczne kadzidło relaksuje ciało i umysł, umożliwiając odprężenie i wyciszenie.
    Doskonale sprawdza się jako składnik kosmetyków, nadając maseczkom, kremom i maściom regeneracyjne właściwości.

Skład:

100% drewna sandałowca białego, pozyskiwanego z tradycyjnych plantacji. Nasz produkt gwarantuje najwyższą jakość, której można zaufać. Pochodzi z Indii, gdzie od wieków to drzewo jest doceniane i pielęgnowane.

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Wspaniale sprawdzi się w aromaterapii oraz jako dodatek do Twoich ulubionych kosmetyków.

Przechowywanie:

Chroń ten dar natury, przechowując go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zapewnij mu suchy i chłodny klimat, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Drzewo sandałowe białe - 25 g
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!