Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Arizer – Solo, Air, V-Tower, Extreme Q

Arizer – Solo, Air, V-Tower, Extreme Q

Arizer jest to Kanadyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do aromaterapii - waporyzatorów. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Ontario w Kanadzie. Pierwszym ich produktem był bardzo znany i ceniony do dziś model Solo. Powstał on w 2011 roku, po niemalże 3 latach planowania. W swoim dorobku firma Arizer posiada również inne bardzo udane i popularne modele takie jak: przenośny Air oraz stacjonarne V-Tower i Extreme Q. Ich najnowszym dzieckiem jest Arizer Solo 2. Wszystkie urządzenia Arizer charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły, dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej klasy. Dodatkowo do wszystkich modeli dostępna jest cała gama akcesoriów i części zamiennych.

Najnowszym urządzeniem wyprodukowanym przez firmę Arizer jest vaporizer Solo 2, następca kultowego i dobrze znanego modelu Arizer Solo. Względem poprzednika zostało dopracowanych kilka rzeczy. Nowy vaporizer Arizer Solo 2 został wzbogacony o wyświetlacz OLED. Możemy ustawić jego jasność, zaprogramować czas automatycznego wyłączenia urządzenia itp. Również poprawiono czas oczekiwania na nagrzanie vaporizera, w nowym modelu jest on znacznie krótszy. Wbudowany akumulator powinien zapewnić do 3 godzin ciągłej pracy.

 

Vaporizer Arizer Air to przenośny model waporyzatora dla osób które nie chcą być ograniczone żywotnością baterii w swoim urządzeniu. Arizer Air posiada wymienny akumulatorek typu 18650 który powinien wystarczać na co najmniej 60 minut działania. Do wyboru mamy 5 ustawień temperatur a ceramiczna komora zapewnia czyste doznania smakowe. W zestawie z Arizer Air otrzymujemy praktyczne materiałowe etui w którym możemy przenosić nasz vaporizer przypięty np. paska spodni. Następcą tego modelu jest nowy udoskonalony Arizer Air 2.

Całkiem nowym modelem, który pojawił się niemal równocześnie z Air 2Solo 2 jest Arizer Go, potocznie zwany ArGo. Nowy model wyróżnia całkiem inny design w porównaniu do poprzednich urządzeń tego producenta. ArGo posiada także wymienny akumulatorek typu 18650 i praktycznie takie same parametry techniczne co pozostałe modele.

 

Arizer V-Tower i Arizer Extreme Q o waporyzatory stacjonarne. Oba modele są bardzo podobne do siebie z jedną różnicą, model Extreme Q w przeciwieństwie do V-Tower posiada wbudowany wentylator dzięki któremu możliwe jest używanie balonów inhalacyjnych. W modelu V-Tower nie możemy gromadzić pary z podgrzanych ziół, więc waporyzacja odbywa się na bieżąco przy użyciu węża jak w tradycyjnej shishy. Extreme Q posiada dodatkowo pilota zdalnego sterowanie dzięki któremuy, obsługa tego waporyzatora jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Arizer V-Tower i Extreme Q to godne polecenia waporyzatory stacjonarne. Ich odpowiednikami są droższe urządzenia niemieckiego producenta Storz & Bickel, modele Volcano.

Oficjalna strona Arizer - www.arizer.com

 

39 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
Ładuję...

39 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący