SOUTH REED Technologies (wcześniej Weecke) wprowadza na rynek kolejną generację waporyzatorów, tym razem FENiX Pro i opatentowaną technologią ECA. Nigdy nie było tak łatwo jak teraz waporyzować jeszcze wydajniej i wygodniej suche zioła. Jeszcze nigdy waporyzator o takiej mocy nie był bardziej kompaktowy i poręczny. FENiX Pro to rewolucja! Nie ma innego waporyzatora, który tak umiejętnie łączy innowację, design, poręczność i łatwość obsługi.

 

 


 

Zobacz też:

 

 

 

Czym jest susz CBD? Co warto wiedzieć na jego temat?

 

Zeus Arc GT - waporyzator ze złotem

 

Argo - unboxing i prezentacja

 

 

 


 

 

Elegancki i nowoczesny design

Będąc produktem zaawansowanym technologicznie, producent musiał również ulepszyć projekt, aby połączyć jego wyjątkową wydajność z atrakcyjnym wyglądem. To bez wątpienia sukces. Elegancka czarna obudowa wraz z ustnikiem z czarnego szkła sprawiają, że konstrukcja jest idealna. Przypomina bardzo dobrze znanego i cenionego Fenixa Mini.

Wszystko to jest zapakowane w niezwykle kompaktowe wymiary 5,2 cm x 2,5 cm x 8,4 cm (licząc bez szklanego ustnika) i tylko 5,2 cm * 2,5 cm * 10,2 cm ze szklanym ustnikiem. Podczas gdy kompromisy innych producentów stanowią kompromis w technologii lub projektowaniu, FENIX Pro łączy oba te elementy w doskonały sposób! Nie ma już kompromisów. Wreszcie, jest elegancki i cholernie przystojny potwór techniczny idealny do twojej kieszeni.

Najnowsza technologia robi różnicę

Producenci waporyzatorów dotychczas twierdzili, że ich waporyzatory są wykonane z bezpiecznych materiałów, mają ścieżkę powietrza odizolowaną od elektroniki. FENiX Pro nie potrzebuje takich obietnic, ponieważ każdy może w kilka sekund przekonać się, jak zbudowano ścieżkę powietrza i że jest ona całkowicie odizolowana.

 

Rewolucyjna opatentowana technologia ECA - Postęp poprzez postęp, a nie marketing!

ECA oznacza „Easy Care Airpath” i jest unikalną innowacją. Kanał powietrza i ogrzewania nie jest już ukryty w urządzeniu i można go dokładnie zobaczyć na własne oczy. Po prostu wyjmij ustnik z urządzenia oraz sitko za pomocą narzędzia znajdującego się w dolnej części urządzenia, a kanał grzewczy i powietrzny zostaną całkowicie odsłonięte.

 

ECA = 100% wolnego kanału powietrza dla łatwego czyszczenia

Ponieważ kanał powietrzny jest całkowicie widoczny, można go łatwo wyczyścić. Dawno minęły czasy, kiedy można było jedynie wyczyścić sitko lub komorę grzewczą, a małe okruszki pozostawały w urządzeniu. Nie jest to już możliwe w przypadku FENiX Pro. Kanał powietrzny jest w 100% wolny, co czyni go tak łatwym do czyszczenia, jak nigdy dotąd.

Duży i krystalicznie czysty wyświetlacz OLED

Duży podwójny wyświetlacz o przekątnej 0,96” pokazuje (podobnie jak w FENiX 2.0) jednocześnie ustawioną i rzeczywistą temperaturę. Ale to nie wszystko: wyświetlacz został podzielony na dwie części, wskazujące nie tylko temperatury, ale także ustawiony czas i aktualny czas sesji a także poziom naładowania baterii. Górny obszar wyświetlacza jest zarezerwowany dla temperatur, a dolny obszar dla czasów.

Regulowany zegar na podwójnym wyświetlaczu FENiX Pro pozwala na swobodny wybór czasu trwania sesji w zakresie od 3 do 6 minut, zanim FENiX Pro wyłączy się automatycznie. Możesz stale śledzić upływ i odliczanie czasu na wyświetlaczu, a jeśli to konieczne, po prostu wydłużyć lub skrócić czas - tak jak chcesz!

Funkcja wibracji zapewnia znane mechanizmy dotykowego sprzężenia zwrotnego i sygnalizuje osiągnięcie temperatury, włączenie i wyłączenie urządzenia. Bardzo wygodna funkcja.

ECA = efektywne ogrzewanie konwekcyjne, szybkie nagrzewanie w mniej niż 30 sekund

Precyzyjna kontrola temperatury w zakresie od 160 ° - 221 ° C zapewnia pełną kontrolę niemal dla każdego waporyzowanego typu ziół. Producent jest mistrzem w rozwoju nowych technologii i obok znanej niemieckiej firmy ma najbardziej zaawansowaną technologię konwekcyjną na świecie. Oczywiście z tego doświadczenia skorzystało również FENiX Pro, dlatego technologia konwekcji FENiX Pro działa jeszcze lepiej i wywołuje łzy radości u każdego entuzjasty waporyzatora. Waporyzacja nigdy nie była lepsza!

 

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Wiodący technologicznie, łatwy w użyciu i niezwykle poręczny, tutaj nie było żadnych kompromisów co do jakości użytych materiałów. Wysokiej jakości materiały można zobaczyć, poczuć i spróbować na własnej skórze. Gdy już użyjesz FENiX Pro, nie będziesz miał żadnej wątpliwości co do wyjątkowej wydajności i jakości tego rewolucyjnego waporyzatora konwekcyjnego.

 

FENiX Pro jest bez wątpienia najbardziej zaawansowanym waporyzatorem na rynku. SOUTH REED udowadnia, w której lidze grają i konkurencja musi się mieć na baczności. Zaawansowana technologia, fantastyczna i kompaktowa konstrukcja, łatwa obsługa i czyszczenie - FENiX Pro oferuje wszystko, co może zaoferować idealny waporyzator.

Na rynku dostępne są waporyzatory, które znacznie przewyższają cenę FENiX Pro i nie mogą nawet zaoferować połowy wydajności lub jakości. Ale producent chce udostępnić każdemu najlepszy waporyzator na świecie i dlatego oferuje FENiX Pro w absolutnie konkurencyjnej cenie. Dzięki tej wyjątkowej relacji jakości do ceny SOUTH REED wkrada się w serca każdego prawdziwego wentylatora parownika. Wszystko, co pozostaje do powiedzenia: zaawansowany technologicznie waporyzator premium w okazyjnej cenie!

Cechy:

Technologia waporyzatora 7. generacji

Opatentowana najnowsza i rewolucyjna technologia konwekcyjna ECA: Easy Care Air PathTM

Wwysuwany i regulowany gruby ustnik z czarnego szkła

Wysokiej jakości i bezpieczne materiały

W pełni izolowana ścieżka powietrza

Czysty i niezakłócony smak pary

Zoptymalizowany przepływ powietrza nie stanowi oporu

Duży i krystalicznie czysty wyświetlacz OLED

Precyzyjna kontrola temperatury w zakresie od 160 do 221 ° C

Krótki czas rozgrzewania: tylko 25 sekund

Regulowany czas pracy 3-6 minut

Funkcja wibracji

Łatwy w użyciu / łatwy do kontrolowania

Kompaktowa konstrukcja: 5,2 cm * 2,5 cm * 8,4 cm (bez szklanego ustnika) / tylko 5,2 cm * 2,5 cm * 10,2 cm wraz ze szklany ustnik

Automatyczny wyłącznik czasowy

Czarny kolor

 

 

Zawartość pudełka:

1 x FENiX Pro Vaporizer

1 x O-ring ustnika i sitko

1 x Szczotka Airpath Clean

1 x Szczotka do czyszczenia komory

1 x Narzędzie do komory

1 x Kabel USB

1 x Instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim

 

Fenix Pro jest dostępny w naszym sklepie internetowym VAPUJ.PL - KLIKNIJ!