Jest to nowy model znanego producenta waporyzatorów, firmy Vapor Source (VS).  Obudowa vaporizera została wykonana z odlewu aluminium. Większa część obudowy pokryta została imitacją skóry, natomiast wzdłuż jednej krawędzi w czarnym plastiku osadzone zostały przyciski, ekran LCD oraz port ładowania. W górnej części urządzenia znajduje się też kilkanaście otworów którymi zasysane jest powietrze. Ustnik został wykonany z żaroodpornego szkła i mocowany jest na wcisk przy pomocy gumowego oringu. Pod ustnikiem widzimy dość pojemną ceramiczną komorę na susz. W dolnej części waporyzatora znajduje się odkręcane wieczko. W środku znajdziemy wymienny akumulatorek typu 18500 o pojemności 1100mAh. Dzięki temu możemy zaopatrzyć się w dodatkowe akumulatorki tego typu i w razie konieczności bez problemu wymienić je w urządzeniu.

Obsługa tego modelu jest identyczna jak w Titanie 2. Mamy tu do czynienia z vaporizerem opartym o taką samą elektronikę.  Standardowo włączanie i wyłączanie następuje po pięciokrotnym naciśnięciu przycisku power. Zakres dostępnych temperatur od 93 do 220 stopni Celsjusza. Gdyby komuś było bliżej do skali Fahrenheita to żaden problem, przytrzymując przez chwilę przycisk power oraz jeden z pozostałych przełączamy pomiędzy C i F. Po włączeniu vaporizera i ustawieniu wybranej temperatury, przytrzymujemy przez 2 sekundy power, ekran podświetli się i włączy się nagrzewanie. Na wyświetlaczu widzimy również wskaźnik naładowania baterii. Po 6 minutach pracy następują automatyczne wyłączenie grzania i podświetlanie ekranu gaśnie. Wystarczy wtedy ponownie przytrzymać power przez 2 sekundy i możemy dalej kontynuować waporyzację. Vaporizer ładujemy przez standardowy port microUSB. Można także ładować bezpośrednio samo ogniwo 18500 pod warunkiem, że posiadamy odpowiednią ładowarkę.

W zestawie który otrzymamy, oprócz głównej jego części – vaporizera, otrzymujemy również krótką instrukcję obsługi. Są to zaledwie 2 malutkie strony w języku angielskim, włącznie z obrazkami. Wszystko jest czytelne i łatwe do zapamiętania. Producent dodaje również  standardowo kabel USB i wyciorek. Otrzymujemy także zapasowy, kompletny szklany ustnik oraz 6 sztuk gumowych oringów. Ostatnim elementem zestawu jest metalowa karta, z której wyłamujemy 4 akcesoria, które mogą posłużyć nam do ubijania suszu lub czyszczenia naszego sprzętu.

VST Priams 2 to waporyzator który głównie przypadnie do gustu osobom, które rozpoczynają przygodę z waporyzacją i nie chcą na  ten zakup przeznaczać zbyt dużo pieniędzy. Niewątpliwą zaletą nowego modelu w porównaniu ze starym Titanem 2 jest zastosowanie wymiennego akumulatorka, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się działaniem naszego urządzenia poza domem. Kolejną zaletą jest metalowa obudowa, która równomiernie odprowadza nadmiar ciepła. Natomiast szklany ustnik i ceramiczna komora zapewnią lepszą jakość pary podczas waporyzacji.