Arizer Air MAX - Nowość 2022

Arizer Air MAX - to najnowszy waporyzator przenośny zaprezentowany przez firmę Arizer Tech.

Po premierze nowego modelu stacjonarnego XQ2 - który ma zastąpić modele Extreme Q i V-Tower, przyszła pora na vaporizer przenośny. Jak możemy zauważyć jest to taki trochę Arizer Air 2 na sterydach. Na oficjalnej stronie Arizer możemy znaleźć szereg informacji i zdjęć na temat nowego modelu - https://arizer.com/airmax/

Arizer Air MAX to przenośna jednostka, podobna do modelu Air 2. Głównym elementem który wyróżnia ten model jest jego większy rozmiar. Wszystko to za sprawą niespotykanego jak dotąd w urządzeniach przenośnych ogniwa typu 26650. Jest to grubszy akumulator od popularnego 18650. Dodatkowo gniazdo ładowania to USB-C, dzięki czemu ładowanie powinno odbywać się stosunkowo szybko.

Producent podaje, że nowy model oprócz zastosowania wymiennego akumulatora, posiada także nowy system grzewczy - RAPID-HEATING CERAMIC TECHNOLOGY. Ścieżka pary jest oczywiście w pełni odizolowana od elektroniki. 
Innymi nowościami jakie posiada Air MAX jest np opcja DARK MODE, która prawodopodbnie będzie całkowicie lub prawie całkowicie wygaszać ekrań. Mamy także AUTOMATIC SCREEN INVERSION - automatycznie obracanie ekranu, głównie gdy będzie korzystać z urządzenia "do góry nogami" np. przy filtracji wodnej. Air MAX na standardowym wyposażeniu posiada szklany adapter wodny na szlif 14mm. 

UPGRADED CUSTOM SESSION SETTINGS - czyli dodatkowe ustawienina grzania, co dokładnie to jest, tego jeszcze nie wiemy. 

Cena za jaką możemy zamówić nowy model na stronie producenta to $229,99. U nas powinna oscylować w okolicy 1000 zł.