Arizer ArGo to jak i wszystkie inne urządzenia od Arizer, wysokiej jakości przenośny waporyzator do przeznaczony do waporyzacji suszu roślinnego. Został on wykonany z najwyższej jakości materiałów i w każdym detalu jest bardzo dobrze i solidnie spasowany.

Jeżeli chodzi o obsługę urządzenia to tutaj mamy znacząca przewagę nad pozostałymi modelami. ArGo jest najmniejszy z nich wszystkich, przez co wygoda jego użytkowania i mobilność jest lepsza. ArGo posiada chowany szklany ustnik w swoim wnętrzu i można bez problemu napełnić komorę suszem i przenosić swobodnie vaporizer. Takiej możliwości nie dają ani Solo ani Air. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż gotowy do działania waporyzator musimy później tylko włączyć i rozpocząć waporyzację. Temperatura z jaką możemy waporyzować to zakres od 50 do 220°C, z możliwością ustawiania co 1°C. Istnieje także możliwość zmiany wyświetlanej skali na stopnie Fahrenheita. Wszystkie te informacje widnieją na małym ale czytelnym ekranie OLED. ArGo swą gotowość oznajmia nam krótkim sygnałem „bip”, więc nie musimy bacznie obserwować wyświetlacza, co jest dodatkowym ułatwieniem.

ArGo na pełnym ładowaniu wytrzymuje około godziny ciągłej pracy, ale za sprawą wymiennego akumulatorka 18650 mamy możliwość dalszej waporyzacji, wystarczy mieć zapasowe ogniwo na zmianę. To które jest w zestawie z ArGo ma pojemność 3400mAh. Ładowanie odbywa się przy pomocy portu microUSB, który znajduje się na obudowie waporyzatora. ArGo możemy używać w trakcie ładowania co jest kolejnym atutem tego modelu. Oczywiście baterię możemy ładować że wszystkich dostępnych źródeł prądu: power bank, ładowarka sieciowa czy port USB komputera.

W zestawie z waporyzatorem ArGo w pudełku znajdziemy również: akumulator 18650 3400mAh, 2 szklane ustniki wraz z zatyczkami, zapasowe sitka, metalową wykałaczkę, ładowarkę sieciową, kabel USB, materiałowe etui oraz instrukcję obsługi w języku angielskim.

Oryginalny Arizer ArGo jest dostępny w naszym sklepie internetowym

https://vapuj.pl/argo-vaporizer.html