X-MAX Starry V2 to niskobudżetowy waporyzator przenośny, przeznaczony do waporyzacji zarówno suszu jak i wszelkich koncentratów. Jest to waporyzator hybrydowy, tzn. zawartość komory ogrzewana jest zarówno konwekcyjnie jak i kondukcyjnie, z przewagą na kondukcję.

Starry V2 jest bardzo starannie wykonany, z dobrej jakości tworzyw. Nie sprawia wrażenia taniego, a wręcz przeciwnie. Wersja V2, jest to najnowsza i ulepszona wersja. Bateria ma nieco większą pojemność, komora jest również większa. Z tego co można przeczytać, to poprawiono również jakość ekranu, klapkę baterii oraz kilka mniej istotnych rzeczy.

Komora jak i ustnik zostały wykonane z ceramiki. Gwarantuje to świetny smak pary. Wytwarzana para jest bardzo dobrej jakości. Zarówno początkujący jak i zaawansowany użytkownik waporyzatorów powinien być zadowolony z tego modelu. Aby móc waporyzować także substancje płynne (koncentraty) producent dodał do zestawu specjalny, metalowy wkład do komory. Napełniony wkład umieszczamy bezpośrednio w komorze.

Starry V2 działa bardzo szybko i precyzyjnie. Nagrzewanie do temperatury 200°C, zajmuje poniżej 30 sekund. Jest to zatem świetny wynik i kolejny argument przemawiający za zakupem tego modelu. Obsługiwany zakres temperatur od 100 do maksymalnie 240°C. Jest to w zupełności optymalny zakres, który umożliwia skuteczną waporyzację ulubionych substancji. Temperaturę możemy ustawiać dowolnie co 1°C, więc mamy tutaj pełną swobodę działania i całkowitą kontrolę nad urządzeniem podczas procesu waporyzacji. Skalę temperatur możemy zmieniać pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita, tak jak w większości waporyzatorów wyposażonych w wyświetlacz. Ekran w Starry V2 to ekran OLED, zapewnia doskonałą widoczność nie tylko w nocy ale również w dzień. Na wyświetlaczu możemy odczytać aktualną temperaturę komory, ustawioną temperaturę, stan naładowania baterii oraz czas trwania sesji. Czas sesji możemy zmieniać pomiędzy 5 a 10 minut. Po tym czasie waporyzator przechdzi w tryb uśpienia. Wystarczy go tylko wybudzić aby móc dalej kontynuować waporyzację. Do sterowania waporyzatorem służą 3 przyciski: POWER oraz + i -.

 

Akumulator jaki zastosowano w Starry V2 to ogniwo popularnego typu 18650. W tym przypadku od producenta dostajemy markowy akumulator Samsung ICR18650 o pojemności 2600mAh. W pełni naładowany akumulator powinien zapewnić około 60 minut ciągłej pracy. Akumulator możemy bardzo łatwo i szybko wymienić. Znajduje się on od spodu urządzenia, pod wieczkiem. Wystarczy otworzyć i wysunąć ogniwo. W Starry V2 możemy użyć dowolnego ogniwa 18650, oczywiście im większa pojemność tym lepiej. Dobrze jest używać wyłącznie markowych ogniw, podróbki często mają zaniżoną pojemność względem deklarowanej. Lepiej jest więc kupić za te same pieniądze jeden markowy akumulator niż 2 gorszej jakości. Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą standardowego portu microUSB, który został umieszczony na bocznej części obudowy waporyzatora, poniżej ekranu i przycisków sterujących.

Do waporyzatora warto dokupić zestaw filtrujący. Umożliwia podłączenia waporyzatora do bonga i dodatkową filtrację i ochładzanie otrzymywanej pary - https://vapuj.pl/x-max-starry-zestaw-do-filtracji-wodnej.html

Zestaw jaki otrzymujemy od producenta jest dość skromny, ale zawiera wszystkie niezbędne rzeczy. Razem z waporyzatorem X-MAX Starry V2 w pudełku znajdziemy także: ogniwo 18650, metalowy kontenerek na koncentraty, kabel USB, 2x uszczelki ustnika, 2x sitko komory, 2x sitko ustnika, metalowa wykałaczka, pęseta, wyciorek i instrukcja obsługi w języku angielskim.

X-MAX Starry V2 znajdziecie w naszym sklepie internetowym https://vapuj.pl/starry.html