Arizer Air 2 przede wszystkim wyróżnia się tym, że został tu zamontowany nowoczesny ekran OLED. Dzięki temu rozwiązaniu mamy teraz pełną kontrolę nad naszym waporyzatorem. Możemy precyzyjnie zmieniać temperaturę z dokładnością co 1°C. Zakres temperatur do wyboru również jest bardzo szeroki bo od 0°C do 220°C. Na ekranie znajdziemy także informacje o stanie naładowania baterii. W menu Arizer Air 2 znalazło się także kilka opcji do wyboru. Możemy zmieniać czas przytrzymania przycisków potrzebny na włączenie urządzenia, czas automatycznego wyłączenia, głośność dźwięków, jasność ekranu czy wybór pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

Arizer Air 2 tak samo jak jego starszy brat został wyposażony w wymienne źródło zasilania. Tutaj również znajduje się ogniwo typu 18650. Oryginalne ogniwo z zestawu ma pojemność aż 3000mAh. Wystarczy mieć zapasowe ogniwo tego typu aby nasz vaporizer służył nam w każdych warunkach, wszędzie tam gdzie tylko go zabierzemy. Wbudowany port microUSB jest odpowiedzialny za ładowanie akumulatora. Więc Arizer Air 2 można śmiało ładować zarówno power bankiem, pod portem USB komputera czy ładowarką sieciową.

Arizer Air 2 posiada komorę na susz wykonaną ze stali nierdzewnej. W połączeniu ze szklanymi ustnikami otrzymujemy gęsta, smaczną parę. Air 2 daje naprawdę świetnej jakości parę, i jest to jeden z lepszych waporyzatorów przenośnych. Jest to model z wyższej półki i jest niewątpliwie wart zakupu.

Zestaw producenta jest bardzo bogaty. W pudełku oprócz waporyzatora Arizer Air 2 znajdziemy także: ładowarkę sieciową, kabel USB, etui na vaporizer, szklane ustniki, metalową wykałaczkę, zapasowe sitka oraz instrukcję obsługi w języku angielskim.

Arizer Air 2 jest dostępny w naszym sklepie internetowym     

https://vapuj.pl/vaporizer-arizer-air-2.html