Boundless Tera to bardzo uniwersalny waporyzator przenośny typu konwekcyjnego. Jego wykonanie jest bardzo dobre, elementy z błyszczącego oraz gumowanego tworzywa sztucznego. Jego wymiary nie są najmniejsze bo około 11 x 5,5 x 4 cm, a waga 279g. Boundless Tera jest zasilany przez 2 ogniwa typu 18650. Producent dostarcza nam 2 takie ogniwa w zestawie, każde o pojemności 2500mAh, co daje razem aż 5000mAh. Wymiana ogniw jest bardzo prosta, wystarczy otworzyć boczną metalową klapkę która podobnie jak ustnik zamykana jest na magnes. W tym modelu możemy użyć dowolnych ogniw 18650, jednak najlepiej sprawdzają się te firmowe o dużej pojemności. Ogniwa możemy ładować w dedykowanych ładowarkach o ile takie posiadamy, lub za pomocą portu USB i kabla który dołączony jest do zestawu.

Boundless Tera, jest wykonany podobnie jak np. CFX. Obrotowy ustnik, który możemy z łatwością zdemontować, skrywa pod sobą pojemną komorę wykonaną ze stali nierdzewnej. Plastikowy ustnik możemy zastąpić dołączonym do zestawu szklanym, prostym ustnikiem. Dodatkowo producent wyposaża nas w metalowy adapter wodny, który bez problemu pasuje do popularnych fajek wodnych/bong o szlifach 14,5 i 18,8mm. Dzięki takiemu adapterowi mamy możliwość podłączenia waporyzatora do dodatkowej filtracji wodnej.

Tera jest to waporyzator konwekcyjny, w którym z powodzeniem możemy waporyzować zarówno susz jak i substancje płynne – koncentraty. W tym celu musimy użyć specjalnej drucianej wkładki, która również znajduje się w zestawie. Tryb waporyzacji koncentratów jest dostępny w waporyzatorze i uruchamiamy go wciskając trzykrotnie główny przycisk – zasilania, gdy nasz vaporizer jest już włączony. Nasz waporyzator przechodzi w tryb waporyzacji  koncentratów, temperatura zmienia się na 260°C/500°F i pojawia się ikonka plastra miodu.

Obsługa Boundless Tera jest jak w większości modeli bardzo prosta – trzy przyciski: POWER, + oraz -. 5-cio klikiem włączamy i wyłączamy urządzenie. Poprzez jednoczesne przytrzymanie przycisków + i – zmieniamy skalę temperatury pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Mamy także możliwość zmiany orientacji ekranu o 180°, naciskając jednocześnie trzy razy przyciski + i -. Wszystkie informacje wyświetlane są na czytelnym ekranie OLED, który został umieszczony na górnej części urządzenia tuż obok ustnika.

Boundless Tera jest bogato wyposażony, wraz z waporyzatorem w pudełku znajdziemy: ustnik szklany, metalowy adapter wodny, wyciorek, wykałaczkę, kabel USB, 5x zapasowe sitka komory, 2x zapasowe sitka ustnika, pad do koncentratów, 2x akumulator 18650 2500mAh oraz instrukcje obsługi w 3 językach.

Takie zestawienie daje nam bardzo dobry wybór w dość przystępnej cenie. Niewątpliwe zalety tego modelu to ogrzewanie konwekcyjne wraz z możliwością waporyzacji suszu i koncentratów, 2x wymienne ogniwa 18650, ekran OLED oraz akcesoria w postaci dodatkowego ustnika i adaptera wodnego.

Boundless Tera możesz kupić w naszym sklepie internetowym VAPUJ.PL

https://vapuj.pl/boundless-tera-vaporizer.html