DynaVap VapCap B

239,00 zł

DynaVap VapCap B

Dostępność: W magazynie
SKU
dynavap-vapcap-b

DynaVap VapCap B to najnowszy model od Dynavap wyprodukowany w 2022 roku

Manualny waporyzator wykonany ze stali nierdzewnej oraz silikonu medycznego

VapCap B to najnowszy model serii DynaVap, produkcji US i jest budżetowa propozycja dla wszystkich początkujących fanów waporyzacji

VapCap B (The B) posiada komorę (TIP) wukonaną ze stali nierdzewnej i ma ona mniejszą pojemność niż dotchczasowe komory poprzednich modeli
Korpus został wykonany z silikonu medycznego

Ustnik pasuje do filtracji wodnej ze szlifem 10 mm

Do obsługi waporyzatora potrzebny jest ogień (zapalniczka, palnik)

DO WSZYSTKICH WAPORYZATORÓW DYNAVAP POLECAMY GRZAŁKI INDUKCYJNE - DynaTec i DynaBox

Instrukcja obsługi:
Dobrze rozdrobiony susz umieszczamy w komorze
Kolejno zakrywamy komorę i ogrzewamy ją ogniem. Należy poczekać aż do momentu kiedy usłyszymy kliknięcie, które informuje o osiągnięciu odpowiedniej temperatury (ok. 15 sekund)
Po wzięciu bucha odczekujemy aż waporyzator ostygnie i usłyszymy ponownie kliknięcie (ok. 40 sekund) i możemy ponownie rozpocząć ogrzewanie komory
Ilość pary/powietrza reguluje się tzw. sprzęgłem
Para jest bardzo wydajna i łagodna dla gardła

Produkt nowy i oryginalnie zapakowany
Kolor srebrny
Gwarancja: 2 lata

SIATECZKA DYNACOIL DLA KONCENTRATÓW NIE PASUJE DO NOWEGO TIPA


Więcej informacji
Producent: DynaVap
Ogrzewanie Kondukcja
Wymienna bateria Nie
Komora Stal
Waporyzacja koncentratów Nie
Adapter wodny W zestawie
Szczegółowy opis

DynaVap VapCap B, inaczej zwany The „B” to najnowsza propozycja od DynaVap na rok 2022. Nowy VapCap B jest budżetowym waporyzatorem i najtańszym z całej rodziny DynaVap. Jest to propozycja skierowana dla wszystkich tych, którzy chcieliby poczuć moc jaką dają waporyzatory butanowe, a przy tym nie wydając zbyt dużo pieniędzy na pierwszy zakup tego typu vaporizera.

VapCap B został wyposażony w całkiem nowy Tip (komorę), która posiada jeszcze mniejszą pojemność niż wszystkie poprzednie generacje. Jej pojemność to około 0,05g. Daje to bardzo dużą oszczędność przy waporyzacji a jednocześnie w dalszym ciągu oferuje niezłą chmurkę.

Całkiem nowy jest też tutaj korpus całego urządzenia. W poprzednich modelach korpusy (body) wykonane były przeważnie ze stali (modele VapCap), tytanu (modele Omni) lub drewna (modele Vong). The „B” posiada korpus wykonany z tworzywa sztucznego – medycznej jakości silikonu.

Pozostałe elementy nowego VapCapa B to standardowy kondesator oraz Captie Cap znany z nowszych modeli, od M 2020 i nowszych.

Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość podłączenia go do filtracji wodnej, czyli jakiegoś bonga czy bubblera ze szlifem 10 mm. Taki właśnie szlif 10 mm posiadają także poprzednie modele – M 2020 oraz M 2021. Para filtrowana przez wodę jest znacznie chłodniejsza i gładsza dla naszych dróg oddechowych, co dla niektórych użytkowników jest nieodłącznym elementem każdej sesji waporyzacji.

The „B” to prosty i skuteczny waporyzator od DynaVap, tak jak i pozostałe modele. Ten najtańszy model sprawdzi się dla wszystkich ciekawych i chcących spróbować swojej przygody z tego typu sprzętem, a także jako element kolekcji dla już starszych miłośników marki DynaVap :)

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DynaVap VapCap B
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!