Jeszcze palisz czy już vapujesz? Mamy w sprzedaży waporyzatory (vaporizery) przenośne i stacjonarne oraz akcesoria. Zapraszamy!

Flowermate V5 Pro

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Flowermate V5 Pro

Dostępność: Brak w magazynie

519,00 zł

Krótki opis
pojemnosc baterii 5200mAh czas pracy na baterii +180min
40-230°C Ceramika

Szczegóły

Dane techniczne
Pojemnosc baterii Czas pracy na baterii Zakres temperatury Czas do aut. wyłączenia Gniazdo USB Komora Vaporyzacja wosku Wyświetlacz
5200mAh +180min 40-230°C 6min Brak Cermika Tak OLED

Przenośny Vaporizer (Waporyzator) Flowermate V5.0pro do waporyzacji suszu roślinnego oraz koncentratów. Jest to najnowsza ulepszona wersja.
Model ten bazuje na V5.0 oraz V5.0s, został poszerzony o regulację temperatury co jeden stopień. Temperaturę można regulować w zakresie 40-230ºC. Wyposażony w wyświetlacz oled. Na wyświetlaczu jest pokazywany stan baterii, aktualną temperaturę w komorze oraz wybraną temperaturę do jakiej ma być nagrzana komora. Temperatura stabilizowana cyfrowo. Komora ze ściankami ceramicznymi i metalowym dnem. Ustnik ze szkła żaroodpornego chowany w schowku w dolnej części vapo. Na czas użytkowania ustnik nakręca się na komorę. Włączanie/wyłączanie urządzenia pięcioklikiem, włączanie grzania poprzez przytrzymanie ok 4s przycisku. Rozgrzewa się do temperatury do wapowania w ok. 20s. Bateria litowo jonowa o pojemności aż 5200mAh, zapewnia ponad 3 godziny ciągłego vapowania.

Sprzęt jest nowy i oryginalnie zapakowany
Dostępne kolory: czarny
Gwarancja 1 rok

Skład zestawu:


- Flowermate V5.0pro vaporizer (najnowsza wersja)
- Szklany ustnik
- Kontenerek na koncentraty
- Kontenerek na susz
- Ładowarka sieciowa
- Narzędzie do ubijania
- Szczoteczka
- Instrukcja obsługi angielski)

 (Filmik przedstawiający poprzednią wersję V5.0 Pro)