Arizer Solo

499,00 zł
Dostępność: W magazynie
SKU
arizer_solo

Arizer Solo. Producent to kanadyjska firma Arizer Tech. Waporyzator nadaje się do vapowania zarówno suszu jak i wosku. Element grzewczy jest ceramiczny, komora grzewcza ze stali kwasoodpornej, natomiast ustnik z komorą do nabijania materiału szklany (w komplecie 2szt.). Regulacja temperatury ma 7 możliwych ustawień, pomiędzy 50 a 210 stopni Celsiusza. Wymiary to 11cm wysokości oraz 4,5cm szerokości. Masa to około 220g. Czas ładowania ok 4h. Czas użytkowania to aż ok. 2h. Czas od włączenia do nagrzania ok 1,5min. Jest to najnowsza wersja umożliwiająca użytkowanie podczas ładowania baterii..

Sprzęt jest nowy i oryginalnie zapakowany
Gwarancja: 2 lata

Dane techniczne znajdują się w zakładce WIĘCEJ INFORMACJI

W zestawie:


- Arizer Solo
- 2x Szklany ustnik
- Potpourri Dish
- Metalowa wykałaczka
- Ładowarka sieciowa
- Pudełko

 

 

 

 

Więcej informacji
Ogrzewanie Konwekcja
Wymienna bateria Nie
Czas działania na baterii (min.) 120
Komora Szklana
Wyświetlacz Nie
Temperatura minimalna (°C) 50
Temperatura maksymalna (°C) 210
Waporyzacja koncentratów Nie
Adapter wodny Opcjonalnie
Szczegółowy opis

Arizer Solo to waporyzator, który jest na rynku od kilku lat i stał się już legendą. Jest dobrze znany i ceniony za bardzo dobrą jakość wykonania oraz świetna parę jaką wytwarza Arizer Solo.

Obudowa wykonana została z aluminium. W środku znajduje się komora ze stali nierdzewnej. Arizer Solo. Ustniki które znajdziemy w zestawie wykonane są ze szkła żaroodpornego.

Arizer Solo nie posiada wyświetlacza a wszystkie informacje uzyskujemy z diod LED które znajdują się na obudowie urządzenia. Mamy diodę ładowania, diodę informującą czy waporyzator jest włączony a także 7 diod, kolejno oznaczonych numerami 1-7 dla których odpowiednio zaprogramowane są następujące temperatury: 50°C, 185°C, 190°C, 195°C, 200°C, 205°C, 210°C.

Wbudowany akumulator zapewnia około 2 godzin działania. Arizer Solo nie posiada portu microUSB więc na dłuższy wypad należy także pamiętać o zabraniu ładowarki sieciowej, która znajduje się w zestawie.

W zestawie z waporyzatorem Arizer Solo znajdziemy także: Szklane ustniki, ładowarkę sieciową oraz instrukcję obsługi w języki angielskim.

Arizer Solo ma dożywotnią gwarancję na element grzewczy, ograniczoną 2-letnią gwarancję obejmującą wady materiałowe lub wykonawcze oraz ograniczoną roczną gwarancję na akumulator. Szkło nie jest objęte gwarancją. Zachowaj dowód zakupu do serwisu gwarancyjnego. Zwrot produktu i poniesione koszty są obowiązkiem użytkownika. Arizer naprawi lub wymieni przedmioty objęte gwarancją według naszego uznania. Gwarancja nie obejmuje urządzeń uszkodzonych w wyniku upuszczenia, manipulacji, wykonania lub próby nieautoryzowanego serwisu, modyfikacji urządzenia, niewłaściwego użytkowania lub nadużycia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Arizer Solo
Twoja ocena