Mighty od Storz & Bickel


Ten wybór jest równie łatwy, jak używanie Mighty. Nie wymaga on nauki specjalnych technik do obsługi, nie jest skomplikowany, po prostu działa, tworząc smaczną i gęstą parę. Na początku może wydawać się trochę za duży, ale dzięki niesamowitej żywotności baterii i dużym potencjale nie minie wiele czasu zanim znajdziesz na niego miejsce w torbie czy plecaku. Storz & Bickel dba również o to, abyś mógł korzystać z urządzenia, od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki młynkowi, który idealnie rozdrabnia zioła do odpowiedniej konsystencji, oraz narzędziu do ładowania, które ułatwia napełnianie komory vaporizera. Jest nawet fabrycznie naładowany w 80%, abyś mógł natychmiast zachwycić się jego działaniem. To małe akcenty sprawiają, że waporyzator jest wyjątkowy.PAX 3 

Chociaż potężny wygląd Mighty, niektórym się podoba innym nie, to nie będziemy Cię winić za to, że chcesz czegoś bardziej stylowego. PAX 3 ma elegancką obudowę, która jest dostępna w różnych, przyciągających wzrok wariantach kolorystycznych. PAX 3 z łątwością wytwarza smaczną i mocną parę. Łatwo schowasz go naładowanego do kieszeni, mieści się obok telefonu i kluczy. Aplikacja na smartfon zachwyci Cię wszystkimi niestandardowymi opcjami i profilami ogrzewania. Niezależnie od tego, czy gonisz za smakiem, chmurami, czy czymkolwiek pomiędzy. Na plus przemawia także 10-letnia gwarancja producenta.

 

Firefly 2+

Jeśli chodzi o smak, Firefly 2+ robi wszystko, aby się wyróżniać. Wykorzystuje ciepło konwekcyjne i osiąga temperaturę idealną do wapowania w ciągu zaledwie kilku sekund, więc nie musisz długo czekać na podgrzanie się suszu. Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Ma również stylowy wygląd i kompaktowe rozmiary. Firefly 2+ jest jednym z najbardziej kompaktowych Vaporyzatorów, mieści się w każdej kieszeni lub torbie. Jeśli chcesz dostosować ustawienia, aplikacja na urządzenia mobilne za pomocą bluetooth pomoże Ci w pełni przystosować urządzenie do osobistych preferencji.Arizer Solo 2 


Najbardziej zauważalna cecha Arizer Solo 2 - szklany ustnik - jest również najważniejsza, jeśli chodzi o smak wytwarzanej pary. Wykorzystuje hybrydowy system grzewczy, czyli ogrzewa zioła zarówno strumieniem gorącego powietrza, jak i poprzez bezpośredni kontakt z rozgrzanymi ściankami komory grzewczej ustnika, dając czystą , wydajną i aromatyczną parę. Imponująca bateria Solo 2  zapewni Ci nawet do 3 godzin działania, co jest niezaprzeczalnym atutem tego modelu. 

 

Boundless CFX 


Średniej wielkości, ale nadal kieszonkowy Boundless CFX ma duży kolorowy ekran, wyraźnie oznaczone przyciski i pojemną komorę na susz ułatwiającą napełnianie. Nie wymaga żadnych specjalnych instrukcji, więc możesz go od razu użyć bo obłsuga jest intuicyjna. Boundless CFX jest jednym z najchętniej wybieranych modeli ostatnich lat, ze względu na swój stosunek jakości do ceny.

 

 

DynaVap VapCap M 2020 VapCap M 2020 jest waporyzatorem butanowym. Oznacza to, że nie ma w nim żadnej elektroniki.  Podgrzewasz jego jeden koniec przez kilkadziesiąt sekund zapalniczką żarową, a po osiągnięciu odpowiedniej temperatury nasadka wydaje kliknięcie, informujące o nagrzaniu do odpowiedniej temperatury i możliwości rozpoczęcia inhalacji. Po chwili temperatura spada a nasadka kliknie ponownie, wtedy możesz ponownie rozpocząć ogrzewanie i złapać kolejnego bucha. Waporyzatory DynaVap są niezwykle oszczędne i pozwalają na użycie bardzo małych ilości ziół, nawet 0,05g jest w stanie wytworzyć gęste chmury. Są to niezwykle trwałe i skuteczne waporyzatory dla prawdziwych fanów waporyzacji. Aby jeszcze bardziej usprawnić działanie i zwiększyć szybkość i wygodę ogrzewania, polecamy dedykowane grzałki indukcyjne, np. DynaBox.Fenix Mini

Fenix Mini


W zestawieniu nie mogło zabraknąć chyba najpopularniejszego modelu ostatnich lat - Fenixa Mini. Ten mały, niepozorny waporyzator, jest idealny na rozpoczęcie przygody z waporyzacją. Jego mały rozmiar niech nie zdziwi nikogo. Fenix Mini potrafi skutecznie waporyzować zioła, jest bardzo prosty w użyciu i dobrze wykonany a przede wszystkim tani. Jedynym minusem może być trochę mały akumulator, który potrafi zasilić urządzenie przez około 45 minut.

 

X-Max Starry 3.0

X-Max Starry 3.0

 


Starry 3.0 to kolejna odsłona waporyzatorów z serii Starry. Jest to chyba najbardziej popularny model jeśli chodzi o przenośne waporyzatory budżetowe, zaraz obok Fenixa Mini. Starry 3.0 posiada wymienny akumulator typu 18650. Jego obudowa jest metalowa, komora ceramiczna i posiada ustnik Zirconia. Ma on takżę ekran OLED, i dość duży zakres wyboru temperatur. Jest to najchętniej kupowany model w tym roku.