Mighty od Storz & Bickel


Ten wybór jest równie łatwy, jak używanie Mighty. Nie wymaga on nauki specjalnych technik do obsługi, nie jest skomplikowany, po prostu działa, tworząc smaczną i gęstą parę. Na początku może wydawać się trochę za duży, ale dzięki niesamowitej żywotności baterii i dużym potencjale nie minie wiele czasu zanim znajdziesz na niego miejsce w torbie czy plecaku. Storz & Bickel dba również o to, abyś mógł korzystać z urządzenia, od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki młynkowi, który idealnie rozdrabnia zioła do odpowiedniej konsystencji, oraz narzędziu do ładowania, które ułatwia napełnianie komory vaporizera. Jest nawet fabrycznie naładowany w 80%, abyś mógł natychmiast zachwycić się jego działaniem. To małe akcenty sprawiają, że waporyzator jest wyjątkowy.PAX

Chociaż potężny wygląd Mighty, niektórym się podoba innym nie, to nie będziemy Cię winić za to, że chcesz czegoś bardziej stylowego. PAX 3 ma elegancką obudowę, która jest dostępna w różnych, przyciągających wzrok wariantach kolorystycznych. PAX 3 z łątwością wytwarza smaczną i mocną parę. Łatwo schowasz go naładowanego do kieszeni, mieści się obok telefonu i kluczy. Aplikacja na smartfon zachwyci Cię wszystkimi niestandardowymi opcjami i profilami ogrzewania. Niezależnie od tego, czy gonisz za smakiem, chmurami, czy czymkolwiek pomiędzy. Na plus przemawia także 10-letnia gwarancja producenta.

 

Firefly 2+

Jeśli chodzi o smak, Firefly 2+ robi wszystko, aby się wyróżniać. Wykorzystuje ciepło konwekcyjne i osiąga temperaturę idealną do wapowania w ciągu zaledwie kilku sekund, więc nie musisz długo czekać na podgrzanie się suszu. Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Ma również stylowy wygląd i kompaktowe rozmiary. Firefly 2+ jest jednym z najbardziej kompaktowych Vaporyzatorów, mieści się w każdej kieszeni lub torbie. Jeśli chcesz dostosować ustawienia, aplikacja na urządzenia mobilne za pomocą bluetooth pomoże Ci w pełni przystosować urządzenie do osobistych preferencji.Arizer Solo 2 


Najbardziej zauważalna cecha Arizer Solo 2 - szklany ustnik - jest również najważniejsza, jeśli chodzi o smak wytwarzanej pary. Wykorzystuje hybrydowy system grzewczy, czyli ogrzewa zioła zarówno strumieniem gorącego powietrza, jak i poprzez bezpośredni kontakt z rozgrzanymi ściankami komory grzewczej ustnika, dając czystą , wydajną i aromatyczną parę. Imponująca bateria Solo 2  zapewni Ci nawet do 3 godzin działania, co jest niezaprzeczalnym atutem tego modelu. 

 

Boundless CFX 


Średniej wielkości, ale nadal kieszonkowy Boundless CFX ma duży kolorowy ekran, wyraźnie oznaczone przyciski i pojemną komorę na susz ułatwiającą napełnianie. Nie wymaga żadnych specjalnych instrukcji, więc możesz go od razu użyć bo obłsuga jest intuicyjna. Boundless CFX jest jednym z najchętniej wybieranych modeli ostatnich lat, ze względu na swój stosunek jakości do ceny.

 

 

DynaVap VapCap M 2020 VapCap M 2020 jest waporyzatorem butanowym. Oznacza to, że nie ma w nim żadnej elektroniki.  Podgrzewasz jego jeden koniec przez kilkadziesiąt sekund zapalniczką żarową, a po osiągnięciu odpowiedniej temperatury nasadka wydaje kliknięcie, informujące o nagrzaniu do odpowiedniej temperatury i możliwości rozpoczęcia inhalacji. Po chwili temperatura spada a nasadka kliknie ponownie, wtedy możesz ponownie rozpocząć ogrzewanie i złapać kolejnego bucha. Waporyzatory DynaVap są niezwykle oszczędne i pozwalają na użycie bardzo małych ilości ziół, nawet 0,05g jest w stanie wytworzyć gęste chmury. Są to niezwykle trwałe i skuteczne waporyzatory dla prawdziwych fanów waporyzacji. Aby jeszcze bardziej usprawnić działanie i zwiększyć szybkość i wygodę ogrzewania, polecamy dedykowane grzałki indukcyjne, np. DynaBox.Fenix Mini

Fenix Mini


W zestawieniu nie mogło zabraknąć chyba najpopularniejszego modelu ostatnich lat - Fenixa Mini. Ten mały, niepozorny waporyzator, jest idealny na rozpoczęcie przygody z waporyzacją. Jego mały rozmiar niech nie zdziwi nikogo. Fenix Mini potrafi skutecznie waporyzować zioła, jest bardzo prosty w użyciu i dobrze wykonany a przede wszystkim tani. Jedynym minusem może być trochę mały akumulator, który potrafi zasilić urządzenie przez około 45 minut.

 

X-Max Starry 3.0

X-Max Starry 3.0

 


Starry 3.0 to kolejna odsłona waporyzatorów z serii Starry. Jest to chyba najbardziej popularny model jeśli chodzi o przenośne waporyzatory budżetowe, zaraz obok Fenixa Mini. Starry 3.0 posiada wymienny akumulator typu 18650. Jego obudowa jest metalowa, komora ceramiczna i posiada ustnik Zirconia. Ma on takżę ekran OLED, i dość duży zakres wyboru temperatur. Jest to najchętniej kupowany model w tym roku.