Nowość roku 2016. Vaporizer XVAPE Vital.

Przenośny vaporizer przeznaczony do waporyzacji suszu roślinnego. W roku 2015 rynek zawojował niedrogi model Titan 2. W tym przypadku mamy do czynienia z podobną ale udoskonaloną konstrukcją i będzie to hit 2016 ponieważ cena tego modelu jest bardzo atrakcyjna a możliwości spore.

W porównaniu do Titana 2 to jednak XVAPE pozostawia go daleko w tyle.

Na pierwszy rzut oka obydwa modele są bardzo podobne budową ale wystarczy przyjrzeć się bliżej.
Xvape został wyposażony w nowoczesny wyświetlacz w technologii OLED, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje takie jak aktualna temperatura czy poziom naładowania baterii.

Kolejne zmiany kryją się wewnątrz. Po zdjęciu ustnika ujrzymy ceramiczną komorę na susz. Ceramika daje dużo przyjemniejszy smak podczas waporyzacji aniżeli komora metalowa. Podgrzewanie do ustalonej temperatury jest błyskawiczne. W ciągu 20 sekund nasze urządzenie jest gotowe do pracy, co w przypadku Titana 2 trwało około nawet do 2 minut. Co za tym idzie również zmniejszyło się zapotrzebowanie na prąd i Xvape na pełnym ładowaniu wytrzyma do 2 godzin ciągłej pracy. Jest to naprawdę godny podziwu wynik. Urządzenie ładujemy oczywiście przez dostępny port microUSB co tym bardziej ułatwia nam jego eksploatację. Wbudowany akumulator ma pojemność 2200mAh. Warto też wspomnieć że górna część urządzenia-ustnik nie nagrzewa się tak bardzo jak miało to miejsce w Titanie 2 i co było jednym z największych jego wad.

Co do obsługi to jest ona bardzo intuicyjna. Standardowo tak jak w wielu modelach mamy przycisk POWER oraz dwa przyciski + i -. Włączanie/wyłączanie następuje po wciśnięciu i przytrzymaniu przycisku POWER przez 3 sekundy. Potem przyciskamy + i – ustalamy wybraną temperaturę. Możemy także zmieniać skalę stopni z Celsjusza na Fahrenhieta gdy wciśniemy na raz przyciski POWER i minus (-). Zakres obsługiwanych temperatur od 100°C do 240°C z dokładnością co 1°C.

Wymiary XVAPE są także jednym z atutów tego modelu 12,5cm wysokości i około 3,1cm średnicy, a waga to tylko 80g.

Polecamy wszystkim szukającym taniego i dobrego vaporizera. W tej chwili jest to najlepszy wybór pod względem cena/jakość. Nowy model lepszy od dotychczasowego i bardzo popularnego Titana 2 spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają niedrogiego i solidnego sprzętu.