MArchiwa miesięczne: Sierpień 2015

 1. Arizer Solo

  Arizer Solo to vaporizer który klasuje się w czołówce pośród vaporizerów przenośnych. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają ten model. Przede wszystkim ze względu na jakość wykonania jak i jakość wytwarzanej pary.

  Czytaj więcej »
 2. Pinnacle Pro DLX

  Dzisiaj przyjrzymy się vaporizerowi który już od dłuższego czasu jest dostępny na rynku. Jest to wersja PRO z nakładką wodną vaporizera Pinnacle.

  Czytaj więcej »
 3. Puffit 2

  Firma Discrete Vape pojawiła się jakiś czas temu na rynku vaporizerów i znana jest z modeli Puffit. Dziś przyjrzymy się nieco vaporizerowi Puffit 2. Od razu to co rzuca się w oczy to jego kształt. Przypomina inhalator dla astmatyków, więc jest to całkiem niezły kamuflaż.

  Czytaj więcej »
 4. Flowermate V8.0

  Małe i dyskretne vaporizery zyskały sobie dużą sympatię wśród użytkowników którzy cenią sobie mobilność, i mogą wziąć swój vaporizer wszędzie gdzie tylko zapragną. Flowermate V8.0 jest urządzeniem przenośnym ale uwagę przykuwa jego duży rozmiar. W tym artykule omówimy krótko ten model.

  Czytaj więcej »
 5. VS3 Vaporizer – rzut okiem…

  VS3 Vaporizer

  Czytaj więcej »
 6. Dlaczego warto zainwestować w vaporizer

  Dlaczego warto zainwestować w vaporizer

  Czytaj więcej »
 7. Marihuana na złamane kości

  Najnowsze badania potwierdzają że złamane kości goją się szybciej pod wpływem marihuany.

  Czytaj więcej »
 8. Vaporizery w przedziale 300-600zł – który wybrać?

  Vaporizery w przedziale 300-600zł – który wybrać? Wybór odpowiedniego vaporizera być może nie jest łatwy, ale w tym artykule postaram się przybliżyć sylwetki kilku waporyzatorów w przedziale od 300 do 600zł.

  Czytaj więcej »
 9. Vaporizery stacjonarne

  Vaporizery stacjonarne    
  Jeśli szukasz vaporizera stacjonarnego, który będzie łatwy w użyciu i spełni Twoje oczekiwania to do wyboru mamy kilka pozycji. Vaporizery stacjonarne tak jak i przenośne różnią się od siebie pomijając wygląd, przede wszystkim parametrami technicznymi. Poniżej przedstawiamy listę kilku najbardziej popularnych urządzeń stacjonarnych.

  Czytaj więcej »
 10. Storz & Bickel – przegląd vaporizerów

  Storz & Bickel – przegląd vaporizerów

  Niemiecka firma Storz & Bickel znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości vaporizerów przenośnych i stacjonarnych. W swojej ofercie mają vaporizery stacjonarne jak Volcano Classic i Volcano Digit oraz modele Plenty. Urządzenia przenośne to bardzo dobrze znane Crafty i Mighty.

  Czytaj więcej »
 11. DaVinci Ascent vs DaVinci Discreet Portable Vaporizer

  DaVinci Ascent vs DaVinci Portable Vaporizer

  Dziś przyjrzymy się vaporizerom  z pod znaku DaVinci. Porównamy model Ascent z modelem Portable Discreet. Oba vaporizery są bardzo popularne na rynku i nie sposób nie trafić na nie przy okazji kupna sprzętu. Choć oba są wyprodukowane przez tego samego producenta, można między nimi zauważyć spore różnice.

  Czytaj więcej »
 12. Nowy Pax 2

  Nowy Pax 2      

  Pax jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych vaporizerów na świecie. Zyskał ogromną popularność od czasu wypuszczenia go na rynek, a teraz przyszła kolej na nowy nieco zmodernizowany model Pax 2. W skrócie Pax 2 miał być mniejszym, bardziej inteligentnym i  bardziej dyskretnym urządzeniem. Cechuje go dłuższa żywotność baterii i przede wszystkim mniejszy bardziej opływowy kształt.

  Czytaj więcej »
Strona